PipeZone PipeZone
Март 29, 2024, 08:02:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: 9-ти септември  (Прочетена 5851 пъти)
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« -: Септември 09, 2012, 07:46:49 »

За отбелязване или не?
Стечение на обстоятелствата или....?
История или...? Да помним или не....?
Да обсъждаме или...?
Гледах "новата" Всяка Неделя и просто се замислих...и не само за 9-ти септември.....
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #1 -: Септември 09, 2012, 07:58:30 »

Според мен не си струва коментирането.Днес някъде в някакво предаване....а,слушах като фон Дилов-син,ми направи впечатление,че по една или друга причина повечето ни празници  разединяват,отколкото обединяват  нацията.9 септември(въпреки,че отдавна не е празник)е една от датите,която го прави най-качествено.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #2 -: Септември 09, 2012, 08:40:32 »

Дилов може би е бил прав...може би не подбрах удачно темата...
Както по-горе написах - провокиран от завръщането на Кеворк на екран....та много теми ми изникнаха за миналото - и за Живков, и за Симеон, и за Бойко...на 9-ти септември!
Трябва ни революция!
Това измислих на 9-ти септември! Ухилен
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #3 -: Септември 09, 2012, 09:01:33 »

И аз гледах "Всяка неделя"и след интервюто с Тато,а и след един документален филм "Последният лов"взех да си преосмислям мнението за него...В крайна сметка днес е 9.9. Намигване
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #4 -: Септември 10, 2012, 09:52:30 »

Е не знам дали пък трябва да се преосмисля, но както Кеворк каза, трябва да се слуша и да се помни....
Аз лично намирам притеснителна прилика с днешния...а ако си го представим след 20 години във властта, как би говорил и какво би правил?!???
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #5 -: Септември 10, 2012, 08:28:19 »

Ох,Цефи,какво да ти кажа...За тия 22 години,никога не съм крил,че съм с радикални политически възгледи.Може да е демоде,нехуманно,жестоко,но без пускане на кръвчица някак си се размива стойността на живота.Някои ще ме упрекнат,но точно чрез загубата на човешки животи,народа и политиците започват да ценят живота на живите.Ето къде са бившите соц. страни,където хората проливаха кръв през последните 70 години.Ние им дишаме прахта с прословутите мирни преходи,нежни революции,полуреформи,полуживот....Късно е за революция.То и за нея птичето веднъж каца на рамото. Намигване
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
чичо лео
Jr. Member
**
Публикации: 85


Ел. поща
« Отговор #6 -: Април 28, 2015, 08:18:08 »

Черна дата за България.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!