PipeZone PipeZone
Април 28, 2024, 10:38:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: DUNHILL - Nightcap  (Прочетена 13552 пъти)
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« -: Септември 18, 2012, 01:16:52 »

тук със задоволство поствам първи , за да преваря Ози, макар че ме учудва, че не го е публикувал още.
Нощната шапчица на Дънхил е перфектно издържана - както и ранното им утро - от картинката на тенекийката до нарязването на тютюна и влажността му. всичко е перфектно.
пушиш и си лЕгаш. силен. силен тютюн. и как да го опиша? пикантен. каквото и да си представяте. така да го кажем7 в него има всичко - вирждинии, бърли, оринталски, латакия и перик, но всичко е така смесено ,че като забодеш нос и пирише някак пикантно - нищо не изпъква грозно над другите, а всички те се сливат и преливат един в друг хармонично. палиш, гори леко, изгаря в почти бяла пепел. силно е - требе да си седнал - аз доста дълго се пробвах да го пуша на крак...поради разни обстоятелства, ама над един час и при тоя сблъсък с никотина?!
за мен: просто страхотен.няма го вкусът на пръст, на почва от ориенталите и латакията, а по-скоро на някакъв фин пипер - като белия, онзи най-лекия пипер. но без да люти, без и да сладни.
изчистваш лулата, лЕгаш, слагаш си нощната шапчица и духваш свеща от картинката.
хе-хе. лека нощ
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #1 -: Септември 18, 2012, 10:32:02 »

 ;)Е нека си първи!Най-на сърце ми е този тютюн.Върви във всякаква лула,доволно тежък и плътен.Когато се чудя какво да запаля-обикновенно прибягвам до него,за да избегна изненадите.
Ето го и него-фреш,отлежал,и доста отлежал!Имал съм удоволствието да го пробвам в оригиналния му вид!

« Последна редакция: Февруари 03, 2013, 09:43:08 от ozzy » Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #2 -: Септември 19, 2012, 11:49:14 »

еее Ози , трябва да се направи едно емотиконче за "завиждам ти благородно"  Ухилен
но няма две мнения за качествата му дори и сега.
то не  е лошо човек ако има пара да заделя по няколко накуп, за да отлежават в тобако селър, нямо само винарите да ни се правят на майстори я?!
Активен
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #3 -: Май 07, 2013, 04:51:14 »

Добро онагледяване на външния изглед на кутиите. Само да отбележа, че фона вече е черен. А съдържанието какво ли е ?
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #4 -: Май 07, 2013, 08:30:09 »

Ще взема да постна до какво се добрах.....в Египет!?!?!?!
Едва ли ще има като горните кутийки, а за съдържанието съвсем не мога да знам, защото за първи път ще го пробвам! Но ще споделя определено, ама друг път...... Ухилен
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #5 -: Юли 25, 2013, 06:01:26 »

Отново за разликата в качеството.Найткап,произведен за Европа и купен от Германия,сравнен със същия,закупен от САЩ.Едва ли вторият е отлежавал,поради огромния интерес към него върви доста бързо в магазините(става въпрос за онлайн пазаруване).Първият е по-светъл,с по-слаб аромат от втория.Не ме разбирайте погрешно-и двата са страхотни,но просто между тях има видима разлика.Изводите оставям на вас.





Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« Отговор #6 -: Ноември 13, 2015, 12:09:51 »

Buongiorno Amici ... днес получих неочакван подарък по куриер от мой голям Френд , на който бях заръчал като оди по Еуропата да ми земе некфо тютюнче за експириЪнЗ.Чуека ми аресал ай тфа:



Та ше слагам довечера нощната шапчица и ш са приспивам ! Някакви съвети за най пълноценно усещане , ако имате ... моля споделете ги ! Вариантите за лула към моментя са 3:
Крушевица със средно огнище/Роялтито в нея върви супер/ с филтър
Савинели с филтър и голямо огнище ...
И безфилтърния Бюц Шокан ... ма мисля него да го пропусна , заради пауъра на тютюня.
Ноу съм накефен от подаръка .. и чекам кат млада девойка първия си път .. вечерта !
Чау

п.п..само за справка цвета е светъл като горните снимки на Ози , а аромата е божествен !!!
 
Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
pipefan
Jr. Member
**
Публикации: 91


« Отговор #7 -: Ноември 13, 2015, 12:50:56 »

Веднага ти давам съвет - отвори тутуна, раздърпай го да не е степан и го сложи в буркан да поотлежи 2-3 месеца и тогава си глей кефа. Гледай буркана да затваря добре, за да не ветрее тутуна. Аз предпочитам читав буркан с уплътнение и метална закопчалка. Приличните струват около 5-6 лева за 500 мл.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!