PipeZone PipeZone
Април 28, 2024, 10:02:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: На някой да му се намира/да знае от къде да се намери латекс  (Прочетена 11726 пъти)
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« -: Октомври 08, 2012, 11:06:22 »

Става дума за следното.
Имам вече два чудесни калъфа за тютюн и една лула + инструменти и шомполи, Martin Weis (направете сметка общо към 300 лева) които служиха прекрасно до момента, в който се скъса вътрешната подплата от латекс/ някаква гума като за ръкавици. Тези калъфи са изключително удобни. Не случайно имам два, когато първия се скъса, купих втори въпреки цената. За съжаление траят към 3 години.
Всъщност калъфът представлява пакет за тютюн с удължение откъм капака (като на Синджеко) и калъфче/удължение отдолу за лулата. Пази тютюна в идеално състояние доста време и е много удобен за носене в джоб и пр.

Искам да си намеря такава гума/латекс на листове, за да го облицовам отвътре с нов пласт и да ги ползвам до пълен разпад. Мисля, че може да изтраят още по 3 години.

Някакви идеи?

Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #1 -: Октомври 08, 2012, 05:14:27 »

Мисля,че имаше такъв завод в гр.Бяла.Ако не са го съсипали,би трябвало да имат сайт.Името на завода беше точно "Латекс"-гр.Бяла
Активен

ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #2 -: Октомври 08, 2012, 05:51:56 »

 :)Жоро,хич не се бъзикам-виж в някой секс шоп за латексови фетиш дрехи.Току-що пуснах търсене в гугъл на английски,и ми излезе латексово фолио за фетиш мода(малей,как се оправдавам,че не обикалям секс магазините Ухилен Ухилен Ухилен).Хващаш някоя латексова дрешка,и разкрояваш.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: Октомври 08, 2012, 07:24:32 »

:)Жоро,хич не се бъзикам-виж в някой секс шоп за латексови фетиш дрехи.Току-що пуснах търсене в гугъл на английски,и ми излезе латексово фолио за фетиш мода(малей,как се оправдавам,че не обикалям секс магазините Ухилен Ухилен Ухилен).Хващаш някоя латексова дрешка,и разкрояваш.
Е това не ми беше хрумвало, но е резонно.  Не се оправдавай, казват, че всичко можело, но с мярка  Ухилен Ухилен Ухилен
Благодаря, ще видим дали ще се престраша
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #4 -: Октомври 08, 2012, 08:20:19 »

А бе от българин акъл да искаш Ухилен Ухилен
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #5 -: Март 19, 2013, 04:36:39 »

:)Жоро,хич не се бъзикам-виж в някой секс шоп за латексови фетиш дрехи.Току-що пуснах търсене в гугъл на английски,и ми излезе латексово фолио за фетиш мода(малей,как се оправдавам,че не обикалям секс магазините Ухилен Ухилен Ухилен).Хващаш някоя латексова дрешка,и разкрояваш.
Е това не ми беше хрумвало, но е резонно.  Не се оправдавай, казват, че всичко можело, но с мярка  Ухилен Ухилен Ухилен
Благодаря, ще видим дали ще се престраша

Купуваш дрешката ,пробваш я и след това си купуваш нов калъф  Ухилен Ухилен Ухилен
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #6 -: Март 22, 2013, 03:17:54 »

Мъдреците са казали - опростявай .... та взех че му турих още една лепенка и май ще слагам докато не се скапе кожата и останат само лепенки, те тия сивите са много издръжливи, а и не се вижда отвън, само аз си знам.
 Завърти очи
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #7 -: Ноември 12, 2013, 07:49:59 »

във големите фитнес магазини продават латексови ленти високо качество 10 16 лева тънки саот 03 до 1 мм 15  20 см ширина и 20 метра дълги . стават идеално за целта , даже може човек с лепило да си подлепи и негумиран фабрично кожен калъф.
Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #8 -: Ноември 13, 2013, 12:00:52 »

Таа тема ме е мнго фетиш садо мазо Ухилен

Майтап бе
Дансъ обиди ся някуй
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #9 -: Ноември 13, 2013, 09:35:08 »

Таа тема ме е мнго фетиш садо мазо Ухилен

Майтап бе
Дансъ обиди ся някуй

 Ухилен Ухилен Ухилен
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #10 -: Ноември 13, 2013, 11:50:56 »

във големите фитнес магазини продават латексови ленти високо качество 10 16 лева тънки саот 03 до 1 мм 15  20 см ширина и 20 метра дълги . стават идеално за целта , даже може човек с лепило да си подлепи и негумиран фабрично кожен калъф.
МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ!

Веднага ще потърся!

Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #11 -: Ноември 13, 2013, 06:04:57 »

каква дължина ти трябва аз ще ти пратя да не се набутваш за щяла . Аз имам една цяла за ластици на прашката - супер биячи стават .
Активен
kosio67
Newbie
*
Публикации: 4



Ел. поща
« Отговор #12 -: Март 09, 2014, 11:08:51 »

Аз се занимавам с производство на чанти раници и други ако дадеш снимка на калъфа може да предложа някакъв промазан текстил който мисля че ще свърши същата работа.
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #13 -: Декември 14, 2014, 11:49:36 »

Интересно-вече два пъти си поръчвам от ибей всекидневни калъфи за лули,в едно с кесийка за тютюн вътре.Хастарът на кесийката е латекс,взет от домакински ръкавици(или изрезки).Та,значи,ето готов материал-латексовите ръкавици. Усмивчица

Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!