PipeZone PipeZone
Април 29, 2024, 10:37:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Наргиле  (Прочетена 5473 пъти)
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« -: Февруари 07, 2013, 09:18:11 »

Гледайки, че темата за пурите започва да набира скорост реших, че може би е време да отворим и тема за наргилетата. Дори те в някяква степен би следвало да са ни по-близки от пурите. Споделете опит и впечатления.
Дали и е тук мястото на темата незнам. Щом пурите са тук, за сега и темата за наргилетата може да е в други хобита.
« Последна редакция: Февруари 07, 2013, 09:22:49 от лулист » Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #1 -: Февруари 07, 2013, 07:36:26 »

Аз съм бял лист на тази тема,но би ми било интересно,някой да сподели.Знам само,че това ,което пушиш,най не е тютюн?
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #2 -: Февруари 07, 2013, 10:34:16 »

То може да си пушиш всичко каквото си сложиш.....
Предвид честото ми общуване с арабския свят мога да споделя скромен опит!
Наргилето си е от една страна кеф, от друга като свърши ти се иска веднага да запалиш нещо тютюнево! Обикновено зареждат с ябълка, грозде, жасмин, портокал и т.н. - смес, която наричат обикновено меласа! Пушил съм и домашно приготвено наргиле, както и по улиците - в кафенета, капанчета....удачно се комбинира при наличие на време с табла и/или неангажиращо бъбрене...не мога да споделя някакви сериозни достойнства или отрицателни впечатления - също си е табиетлък, пуши се обикновено около час, обикновено след хапване....струва си да се опита, не носи нищо вредно (в зависимост от това какво са му сложили приготвящите го  Намигване).....и нямам нищо подобно/общо за любителите на тутуна и никотина....

Активен
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #3 -: Февруари 08, 2013, 10:10:09 »

Е все пак има и тютюн в петмеза, който се пуши. Само от България купуват по 200 - 300 тона тютюн годишно, който го влагат в странната лепкава смес.
Активен
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #4 -: Април 22, 2014, 11:20:29 »

Я , виж ти . Имало темка за наргиле . Ша я подхванем и нея скоро .
 Усмивчица Намигване Смотан Ухилен
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!