PipeZone PipeZone
Април 26, 2024, 10:51:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: неизвинени отсъствия  (Прочетена 3164 пъти)
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« -: Април 15, 2013, 01:26:44 »

звинявам са на всички, но малко с времето просто нямах време да пиша
надявам се следващия пък, когато се събирате да ми пуснете смс - калин ми има тел, а не да ми звъни, щото обикновено не мога да вдигам

виждам, че се напреднали много с материала и с поръчките, а аз едва успявам да запаля по лулица веднъж-дваж седмично
Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #1 -: Април 15, 2013, 01:30:33 »

аз съм доста кът с времето, а се опитах да се свържа с Номад и Панев и успях, ама май и те са зле с времето.

исках да понапиша за доста и други тютюни, щото почвам да ги забравям, ама пусто няма време.

моля също така ако някой ще поръчва от синджеко да ми пусне нишан - не обичам да си давам телефона в мрежата, но както казах Калин го има. Много ще съм Ви благодарен... имам тям набелязани един или два варианта на Самуил Гавидов, които само там ги продават и никъде другаде - специалните флейки номер 4 и номер 7 с някакъв шевиот, който бил някаква овча смрадня. та аз няма много да утежня поръчката - макс със 100 грама. мерси сърдечно и предварително.
 
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!