PipeZone PipeZone
Април 24, 2024, 03:30:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 20
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес пуших.......  (Прочетена 217301 пъти)
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #15 -: Май 05, 2013, 11:20:10 »

Ехаа,сполай ти за линка,pinhead -зариби ме здраво с тая група!Туваши.Падам си по извратения(разбирай,тотално неанглийско езичен рок)-унгарски,руски ,азиатски,та какъвто се сетиш още хард и хеви.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #16 -: Май 05, 2013, 11:22:29 »

А иначе завърших вечерта тривиално-малко Autumn Evening в Покер-а от Десо Гечев.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #17 -: Май 06, 2013, 02:17:17 »

Един чудесен край на дългите празници. Току що приключих с една голяма лула на Balkan Flake от Samuel Gawith. Прекрасен хладен дим, от който си пусках добре оформени кръгчета.
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #18 -: Май 23, 2013, 05:35:45 »

Мерилин флейк във меершаумски Вауен Голф!И бира!Достоен финал на късата седмица.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #19 -: Май 23, 2013, 08:59:14 »

Малко Хайникенче.....(по- ме кефи от нашенското, може би защото го правят само в Гърция....)и......любимия Стокъби - Биче око флейк, който ме върна в началото на приключението с пушенето на лула.....имам чувството, че колкото повече пуша, толкова повече ми се губят някои нюанси - или привиквам и усещам по-малко ...или ми омръзва и от прекомерната употреба на един и същи тутун, и не мога да усетя пълно удоволствие...
В момента не ми остава никакво време за лулица и тази ми е първата от 7 дни.....може би и за това!
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #20 -: Май 24, 2013, 12:49:13 »

Безгрижен мързел, с половинка Айриш Флейк във Фалкон Бантам. Перфектна за половин час пуфтене, придружено с чаша кафе...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #21 -: Юни 01, 2013, 08:44:23 »

След супер тежка седмица и пътувания, от които вече не знам кое е дом, кое е хотел, кое е ден и нощ.....
....Кърли Кът на Г&Х в билярд на Жоро Бояджиев - бях забравил колко е приятен тютюна, въпреки, че е малко поизсъхнал в буркана...
В дълбок и зашеметитетелен мързел ще опитам да отпочина през уикенда и да наваксам с лулиците!
Приятни пушения и на Вас!
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #22 -: Юни 04, 2013, 09:28:31 »

Пак няма време....Romeo&Julieta Robustos...
Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #23 -: Юни 06, 2013, 03:49:52 »

Escudo в Stanwell Pocker. За първи път сменям лулата за ескудото, за което бях отделил едно чимни на стануел. Малко съм объркан, защото доста ми загряваше в чимни-то, но го отдавах на това, че то е доста тънкостенно - за сметка на височината си, но предизвика доста силно нагорещяване в доста по-дебелостения "покер", което ме изненадва - напоследък това се оказва единственият тютюн - освен разибаремо класическия тип датски ароматици - който ми дига толкова температурата и това ме озадачава? Вашите коментали, колеги? Тютюнът е с перфектна влажност и отлежаване, само да отбележа?!
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #24 -: Юни 07, 2013, 02:34:50 »

Escudo в Stanwell Pocker. За първи път сменям лулата за ескудото, за което бях отделил едно чимни на стануел. Малко съм объркан, защото доста ми загряваше в чимни-то, но го отдавах на това, че то е доста тънкостенно - за сметка на височината си, но предизвика доста силно нагорещяване в доста по-дебелостения "покер", което ме изненадва - напоследък това се оказва единственият тютюн - освен разибаремо класическия тип датски ароматици - който ми дига толкова температурата и това ме озадачава? Вашите коментали, колеги? Тютюнът е с перфектна влажност и отлежаване, само да отбележа?!

Ами, да не си спрял да пушиш и сега да оправяш нещата? Това би обяснило нараснал апетит и съответно загряване  Ухилен
Шегувам се де, нямам идея
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #25 -: Юни 08, 2013, 09:21:19 »

G.L. Pease Cumberland в коб-че... И бира!

Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #26 -: Юни 11, 2013, 06:33:38 »

Много ми хареса PADа  Ухилен Ухилен  = Iron Maiden
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #27 -: Юни 11, 2013, 12:31:16 »

Хехе, подарък за жената покрай 6 месечния юбилей на фъстъка. Пък малкия го сдобихме с тениска на Моторхед и боди на AC/DC...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #28 -: Юни 13, 2013, 09:00:30 »

Нова  поръчка , днес ще разпечтвам , надявам се на много приятни моменти


после ще пиша впечетленя , Но от сега да кажа Усмивчица))))))) Не очакваите ревюта ,като на Климет или ОЗЗИ  Ухилен не ми е толкова изтънчено небцето  , а и толкова описателно няма как да ги пресъздам .
Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #29 -: Юни 14, 2013, 10:12:55 »

само да уточня, че моето небце не е чак толкова фино :-)
даже имам впечатление, че е точно обратното и осезанията ми са доста нечувствителни.
описанията ми са по-дълги, просто защоно се опитвам да налучквам какво точно усещам с възприятията си, а и съм професионално деформиран, защото работя с много писане хихиих:-)
на Сократ много хубави моменти му пожелавам - ескадронният водач е една хубава латакиева смес, която  плътно се доближава до добрите Дънхили с латакия /според мен/
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 20
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!