PipeZone PipeZone
Април 25, 2024, 07:49:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8
  Изпечатай  
Автор Тема: Риболовът и лулата  (Прочетена 66002 пъти)
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #15 -: Септември 27, 2013, 10:09:25 »

Предимно съм на джапанки . Няма вода за друго .
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #16 -: Септември 27, 2013, 10:37:19 »

Джапанката е универсална.Дори хванах малък зарган на това чудо.
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #17 -: Септември 28, 2013, 09:48:27 »

На море не съм пробвал, ама що да не става . Заргана нали гони булдото .Бързо ли прибираш шнура или оставяш джапанката да си поплува .Аз съм предимно по реките и каналите около Пловдив , но най ме кефи Стряма .Малки и средни кефалчета и по-рядко някой батко.
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #18 -: Септември 28, 2013, 12:57:55 »

Придърпвам бавно и е за предпочитане да е мокра и леко да потъва(до колкото можи).А що се отнася за риболова по вашия край,мога да кажа,че вие сте благословени.Всичко си имате.
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #19 -: Септември 28, 2013, 02:32:30 »

Завиждам ви благородно (и не само...)! Като се сетя, от кога не съм ходил за риба и ми докривява, ама много ми докривява... Отворя кутийте с блесните, въздъхна тежко, затворя ги с яд и си сипя чаша бира, та барем сваля малко кръвното...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #20 -: Септември 28, 2013, 05:17:57 »

И Марица беше добра за муха и блесна , ама по времето когато имаше риба  Спинингът , pinhead ,ми е другата тръпка ,но явно съм станал мързелив и като се замисля тази година съм практикувал предимно стационарен риболов . А бе общо взето взе да ми минава мерака . Отиваш на риба и минимум 1 час чистиш около себе си , за да се почувстваш уютно в природата , която предишния път си оставил чиста . Скапваш си настроението и поради факта ,че рибата не кълве , по простата причина , че няма риба. Остава ти единствено възможността да останеш сам със мислите си ,но това би било възможно само ако си носиш тапи за уши и имаш поне  малка поносимост към модерен български ПОПФОЛК  в невероятни децибели . Та започнах да предпочитам тихи домашни занимания на двора . Вадя всички рибарски такъми на масата , лъскам връзвам ,лепя боядисвам  и подготвям за по-добри времена .Е май стана много песимистично !?Така е ,защото навън вали и не става за излизане . Да ама щуката кълве в такова време и значи си търся оправдание май! Намигване
« Последна редакция: Септември 28, 2013, 08:52:15 от POPЕYЕ » Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #21 -: Септември 29, 2013, 08:19:55 »

Не мога да повярвам,за пръв успях да публикувам снимка.Е не е с лула,но важното е ,че се отпуших.

Дойде време и за ....твоята цифровизация.........!
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #22 -: Септември 30, 2013, 08:49:26 »

"Момче,а това къде да го включа....."
Активен
boev_i
Newbie
*
Публикации: 34


Ел. поща
« Отговор #23 -: Ноември 11, 2013, 03:05:09 »

Да се включа набързо в тази тема Усмивчица! Практикувам спиниг риболов, главно с блесни и клатушки и по - рядко с воблери. Все по - често ловя и на джиг, но за сега е по - скоро рядкост. Търся на 99% щука и то главно в яз. Йовковци. Разкошен язовир с красива природа, за която се грижим 20-30 човека с редовни еко акции. Ако някой реши да си почива и да лови риба на яз. Йовковци, да пише, ще помагам с каквото мога!
« Последна редакция: Ноември 11, 2013, 03:14:20 от boev_i » Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #24 -: Ноември 11, 2013, 03:34:06 »

Браво и за щуките ! Браво и за еко акциите !
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #25 -: Ноември 11, 2013, 04:30:37 »

Отлично Боев.Блесната е лусокс на мепс,ако не ме лъже снимката.Това е най-доброто за щука.Очаквай си подаръка.
Активен
boev_i
Newbie
*
Публикации: 34


Ел. поща
« Отговор #26 -: Ноември 11, 2013, 04:40:00 »

Отлично Боев.Блесната е лусокс на мепс,ако не ме лъже снимката.Това е най-доброто за щука.Очаквай си подаръка.
Блесната си е абсолютно същата Усмивчица! Да, на нея всъщност имам най - много щуки, но при нас не става навсякъде за водене, защото има доста водорасли!
П.С.Отново благодаря за подаръка!
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #27 -: Ноември 11, 2013, 04:55:32 »

Никога не съм бил на Йовковци и с удоволствие бих приел поканата.Радвам се,че ставаме все повече риболовци с лула Ухилен
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #28 -: Ноември 11, 2013, 05:05:01 »

Луксос на Мепс си е идеална ! Имах на времето някаква имитация , която работеше дори по-добре от оригиналът  . Можеше да се сменят перата и да се утежнява / продаваше се в комплект с две пера -златно и сребърно. / Абе люта китайка си беше , но ловеше . За една есен на Стряма имах около 70 удара . Ако ходите на Йовковци , обадете се !
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #29 -: Ноември 11, 2013, 05:21:02 »

POPEYE,мисля да направя един Доспат,ако ми остане време.Ако тръгна,ще се опитам да мина покрай теб.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!