PipeZone PipeZone
Април 29, 2024, 11:15:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Изпечатай  
Автор Тема: Риболовът и лулата  (Прочетена 66041 пъти)
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #30 -: Ноември 11, 2013, 06:17:27 »

Непременно ми се обади , когато си в Пловдив !Ти само се спри някъде и ще  дойда да те взема . А за Доспат не е ли студеничко вече !
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #31 -: Ноември 11, 2013, 06:29:13 »

Точно за това.Вчера ми се обадиха,че вадят пастърва и то доста добре.Информацията е конфиденциална Намигване
Активен
boev_i
Newbie
*
Публикации: 34


Ел. поща
« Отговор #32 -: Ноември 11, 2013, 07:41:57 »

Никога не съм бил на Йовковци и с удоволствие бих приел поканата.Радвам се,че ставаме все повече риболовци с лула Ухилен

Определено ще се радвам да се запознаем! Тази година времето за Йовковци почти свърши, така че догодина, живот и здраве след откриването, ако имате път насам ще се видим задължително!
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #33 -: Ноември 11, 2013, 07:48:41 »

Точно за това.Вчера ми се обадиха,че вадят пастърва и то доста добре.Информацията е конфиденциална Намигване


Пошепни ми на ушенце - какво яде дзвера днес ! Желязо и пластмаса или нормалните гадости ? Сигурно пак са отървали тая хибридната / сьомгова / .
« Последна редакция: Ноември 11, 2013, 07:50:46 от POPЕYЕ » Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #34 -: Ноември 11, 2013, 09:07:18 »

Май пак е някаква легенда за отървана пъстърва,но ще видим.Кълве на плувка.Поне това е информацията.За мен това е перфектният риболов.Сядам на стола,паля си лулата,термоса с чая е под ръка,гледката е завладяваща и не мислиш за нищо.Ама наистина за нищо.Родопите те даряват с невероятно спокойствие.
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #35 -: Ноември 11, 2013, 11:00:37 »

Май пак е някаква легенда за отървана пъстърва,но ще видим.Кълве на плувка.Поне това е информацията.За мен това е перфектният риболов.Сядам на стола,паля си лулата,термоса с чая е под ръка,гледката е завладяваща и не мислиш за нищо.Ама наистина за нищо.Родопите те даряват с невероятно спокойствие.

Май и на мен взе да ми харесва на стол . Завчера на един селски язовир ,каракудата ме побърка . Дава , та дава ! По едно време изкарах такъмите от водата и се отпуснах в стола . Просто си гледах и се радвах на хубавото време , тишина и спокойствие . Пък и жена ми си четеше книга в колата и не се налагаше да закачам червей и да разплитам корди . Разкош !
« Последна редакция: Ноември 11, 2013, 11:10:19 от POPЕYЕ » Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #36 -: Ноември 11, 2013, 11:21:48 »

Егати как си живеете! Завиждам благородно! Не че съм рибар, ама то бива спокойствие, бива, ама....
В последно време не мога време и за лула да намеря, камо ли да се изпъня някъде на тиферич и да гледам, гледам, гледам.......Аре наслука!
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #37 -: Ноември 11, 2013, 11:31:32 »

Риболова е епикурейско хоби.До колкото те познавам,мисля,че ще ти пасне.Само се навий,ние ще помагаме. Ухилен
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #38 -: Ноември 11, 2013, 11:36:34 »

Риболова е епикурейско хоби.До колкото те познавам,мисля,че ще ти пасне.Само се навий,ние ще помагаме. Ухилен
Пробвал съм се, ама не ме влече, гнус ме е от стръвта, немам нерви да чакам....не мога да махам рибите от куките (пак ме е гнус)...... Завърти очи Завърти очи Завърти очи
Не е мойто! Благодаря за желанието за помощ, но тц, отказвам! Ще взема да тръгна за трънки и гъби - по може да се получи!  Ухилен
Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #39 -: Ноември 11, 2013, 11:53:08 »

мен не ме е гнус като Цефи ама за другото го подкрепям - много ме изнервя да чакам некви люспести да се преебът да клъвнат - направо ви се чудя, как не полудявате? Знам, че е заразно, ама... виж Милен/Сократ като разказваше примерно как се приготвя и чисти риба и как се готви ми беще 100 пъти по-интересно
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #40 -: Ноември 12, 2013, 10:52:03 »

Рибар съм от дете !Предполагам Калин също . Това нещо се възпитава дълго и с известни трудности . Рибар на дърти години се става нарочно . Или бягат от жена ,тъща ,деца или пък си купуват маркови и скъпи такъми като отражение на жизнения статус .Обикновено са най-шумните на водоема . Забелязват се някак си. Обаче щом не ви допада да пипате слузести твари , ако сте навити ,може да обръщате пържолките на скарата . Обикновено гледките си заслужават . Може и да се зарибите ! Ухилен
Активен
boev_i
Newbie
*
Публикации: 34


Ел. поща
« Отговор #41 -: Ноември 12, 2013, 11:07:42 »

Спининг риболова е идеалният риболов за хора, които не им се седи на едно място и не им се пипат разни червеи и тем подобни! Взимаш си една, две кутийки с блеснички, една въдица, едни ботуши и си на водоема. Обикаляш си, пушиш си, мяташ си и ако имаш късмет хващаш някой хищник Усмивчица! Като се измориш отиваш при тези, които чакат до въдиците и сядаш да си пиеш питието Усмивчица!
Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #42 -: Ноември 12, 2013, 11:30:25 »

Аз приемам офертата на Попай - да седим на скарата, па вие газете в тинята. Нямам гнус да честя риба, ахтаподя, сичко само , за да са яде, ама клеченето с въдица ней за мен Смотан Ухилен
Счетам за всекиго понещо на тоя свят
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #43 -: Ноември 13, 2013, 09:43:55 »

Аз бех въръл противник на риболова, ама откакто станах пайп смокер, ми се промени коренно отношението. Пролет и есен, нема по-контемплативно нещо от риболов с лула. Пафкаш си, меташ си въдицата, на чис въздух, в природата, после отиваш до магазина купуваш си две кила риби и вечерта си джиткаш с вино.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #44 -: Ноември 13, 2013, 10:46:22 »

haaahaahaaaaaaa,balkan boy
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!