PipeZone PipeZone
Април 30, 2024, 09:30:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Dunhill Elizabethan Mixture  (Прочетена 7548 пъти)
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« -: Август 22, 2013, 12:21:56 »

Благодаря много на Цефи за доставката. Не знам дали ще повярвате но не успях да изпуша дори една лула от него още...толкова много ангажименти, но анонсирам, че скоро ще пиша за върнатия на пазара тютюн след повече от 10 годишно отсъствие.
Дали не се лъжа, но след западане на интереса към някои култови смеси в края на 90-те, те сякаш отново се връщат макар и преформулирани и с други собственици на пазара - ето това стана с Болкан Собрание, сега и Елизабетан миксчъра, Трий нунс и др. се връщат в САЩ отново... интересно, интересно.

иначе по описание сместа трябва да е вирджинии с достатъчно щипка перик за вкус. Да видим!?
« Последна редакция: Август 29, 2013, 12:34:22 от Kliment » Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #1 -: Август 29, 2013, 08:46:09 »

Хайде пробвай де!
Иначе ще взема аз да отворя моята кутия......ама няма да е такова ревюто, като твоето....
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #2 -: Септември 11, 2013, 06:05:38 »

 Ухилен Климе,мяташ ли ревюто,че аз ще почна...Втора кутия пуша,и взеха да ме сърбят ръцете.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #3 -: Септември 11, 2013, 11:52:34 »

davaj, ozzy, men neshto ne mi vrvi
Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #4 -: Септември 13, 2013, 12:42:42 »

определено не мога да намеря подходяща лула за този тютюн - гори добре, но за мен ароматът му е твърде слаб - усеща се ароматът на сушени плодове, но аз лично го хващам много трудно. Иначе за мен има главно вкус просто на чисти тютюни, натурални и чак към края малко повече дъх на черен пипер сякаш. Не е неприятен, но засега ми е нищо особено. Иначе гори отлично, тъпче се отлично, влажността му е отлична...
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #5 -: Септември 13, 2013, 09:10:35 »

Да отварям, да не отварям.....дилема! Шъ чакам Ози да сподели и тогава ще взема решение! До тогава - да отлежава! Ухилен
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #6 -: Септември 15, 2013, 08:30:30 »

Докато Климент се чуди...За почитателите на В/П-прекрасен избор.Перфектно дозирани вирджиния и перик,съчетани в пикантна и много ароматна смес.Лентовидна нарязка,и както казва по-горе Климент-абсолютно безпроблемен тютюн.Пълнене,палене и горене.Задържа качествата си до пълното си изгаряне в чашката.Ароматът в стаята е много приятен,доколкото може да се каже  за перикови смеси Ухилен.Плътен тютюн.Лично аз предпочитам да го пуша в канадки без филтър.Наредих до другите големи на Дънхил,образувайки "Голямата четворка"-Early Morning Pipe,My Mixture 965 и Nightcap.Според мнение на колеги,Орлик не са си позволили промяна в качеството,след като поели и възобновили производството му.Препоръчвам,няма да съжалявате!
Снимки по-късничко!
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #7 -: Септември 21, 2013, 10:13:48 »

Не можате да ме грабнете......Ще отлежава! Ухилен
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #8 -: Февруари 07, 2016, 08:19:31 »

Прекрасен тютюн.Натурален аромат,приятно силен,гори добре и без лютиви нотки.Ще го добавя в списъка на "винаги налични".

« Последна редакция: Февруари 12, 2016, 07:02:01 от ozzy » Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!