PipeZone PipeZone
Април 29, 2024, 04:27:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Г. Бояджиев Апъл  (Прочетена 8470 пъти)
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« -: Октомври 05, 2013, 12:14:22 »

Да се похваля и аз - след известен размисъл (около половин година...) се реших, да се сдобия с лула на Георги. Едно, че формата на лулата е класическа (разбирай много дънхилска), шарката приятна и симетрична, а и цената му беше много изгодна. Оказа се, че изобщо не съм сгрешил - лулата се пуши страхотно и безпроблемно. Страхувам се, че и предстоят тежки дни - ще бъде пушена редовно и по много. Вчера и намекнах 4-5 пъти с тоя Университетски Флейк какво предстои, надявам се да е схванала намека...

Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #1 -: Октомври 05, 2013, 12:30:20 »

С радост да я ползваш.Много е хубава.
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #2 -: Октомври 05, 2013, 02:04:49 »

Ами тя, нали ти казах, е направена за пушене, основно . Да си я ползваш дълго и кеф!
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #3 -: Октомври 05, 2013, 02:23:02 »

Хе-хе, абе и аз тва си викам - тая лула верно за пушене ще да е направена... Намигване А иначе аз я карам по простият начин - понеже съм се спрял основно на един тютюн, та една лула при мене се пуши цял ден - 7,8,9 пъти и после застъпва следващата. Та много бързо се разбира, коя държи на тормоз и коя дига ръцете като примадона след второто пълнене. Както и да е - спечели си още един фен в мое лице.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #4 -: Октомври 06, 2013, 12:20:59 »

7,8,9 пъти? завиждам... мчи да си смениш ника с "чимни"? не че ти се бъркам, само предлагам. мисля че тематично щи приляга Смотан
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #5 -: Октомври 06, 2013, 08:27:41 »

Ми ко да направя бре, Клименте - спрях цигарите преди половин година, а пушех по 2 кутии на ден... И като седна вечер на по биричка с приятели и те лулите си летят, разбираш ли.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #6 -: Октомври 06, 2013, 05:45:59 »

Ми ко да направя бре, Клименте - спрях цигарите преди половин година, а пушех по 2 кутии на ден... И като седна вечер на по биричка с приятели и те лулите си летят, разбираш ли.

 ;DТуй за летенето как ми е познато....А луличката е пърфект,пине.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #7 -: Октомври 06, 2013, 08:52:53 »

Честито!
Страхотна е лулицата! Ама да си я пазиш - 7-8-9 на ден си е предизвикателство!
Да си я пушиш с кеф!
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #8 -: Октомври 07, 2013, 10:34:23 »

Благодаря ви! Cefy, хубавата лула не се плаши от много пушене. Просто трябва да се почиства редовно - безхаберието и мърляшкото отношение я съсипват. Поне така си мисля аз, разбираш ли...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #9 -: Октомври 08, 2013, 09:34:57 »

Благодаря ви! Cefy, хубавата лула не се плаши от много пушене. Просто трябва да се почиства редовно - безхаберието и мърляшкото отношение я съсипват. Поне така си мисля аз, разбираш ли...

Разбирам, разбирам!
Ама нали аз като новобранец, чета - една на ден, да почива, да диша, после пак - мундщука разглобен.... и т.н.
Както и да е! Важното е да ти е кеф!
 Завърти очи (и не, че не съм напъвал и аз някой от моите бойци.......)
Активен
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #10 -: Октомври 09, 2013, 08:26:46 »

Честито  ,кефи и се много Усмивчица
Ох то и аз имам доста да се хваля  , но не съм направил снимки .
От  Жоро имам един бамбук който ми харесва невероятно Усмивчица .Взех и от Десо една лула,  уникална , ще публикувам  снимки след 10 на дена Усмивчица
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!