PipeZone PipeZone
Април 29, 2024, 03:15:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Булдогчета  (Прочетена 10160 пъти)
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« -: Октомври 05, 2013, 12:31:22 »

Айде бърза нова тема за една от любимите ми форми - Булдог (крив). Ако някой от вас споделя същото увлечение, да вземе и да се похвали тука. Почвам от долу на горе:

Десислав Гечев - едно малко влахче, запазено за разни вирджиния флейкове (Десо, да не се обидиш за власите - половината ми рода е от Русе...) Усмивчица

BBB Two Stars - евтина серия, ама пък приятна шарка

Blakemar Aristocrat - отново евтина серия, дето се наложи да и изправя малко геометрията, ама пък тя и ВВВ-то само като им подшушна "Nightcap" и ела да видиш кво става...



Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #1 -: Октомври 06, 2013, 05:43:56 »

Много са сладунски.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #2 -: Октомври 06, 2013, 06:10:36 »

Сега се сещам,че нямам и булдог,а е един от любимите ми шейпове.Браво много са хубави.
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #3 -: Октомври 06, 2013, 08:49:25 »

Предполагам, че булдозите пушат страхотно заради обема и дебелината на стените....ама хич не съм им фен!
Не знам какво не ме кефи във формата, но не мога да преглътна усещането и избягвам този шейп! Както и родезианците - въпреки класиката! Всеки с вкуса си!
Иначе и трите булдогчета са страхотни - независимо от моите предубеждения!
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #4 -: Октомври 07, 2013, 09:06:14 »

Винаги са ми били симпатични . Една от първите ми лули беше булдогче , та оттогава ...
В момента имам само две кученца
Savinelli Saturnia
BBB Medina
Едното е по-едричко .Kак да не им се радваш !?!

« Последна редакция: Октомври 11, 2013, 07:08:50 от ozzy » Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #5 -: Октомври 07, 2013, 10:26:35 »

Е цъкни едно фото де!

P.S. Видях ги - явно служебният компютър играе номера (преди мене го ползваше върл непушач, та може това да е причината...). Готини са псетата - нещо много мъжко (пичовско ако щеш) има в кривите булдози, така си мисля аз.
« Последна редакция: Октомври 07, 2013, 07:59:23 от pinhead » Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #6 -: Октомври 07, 2013, 07:12:54 »

Цъкнах ги още с поста и не знам защо не ги виждаш ?
ЕЕЕЕЕЕ. Много бързам ! Радвам се че си ги видял  ! Чак мъжкарски , де да знам ?! Палета !Много си ги обичам ! И като се замисля , ти даваш нова тема - КОЙ ШЕЙП Е НАЙ-ПИЧОВСКИ ?
« Последна редакция: Октомври 07, 2013, 08:57:31 от POPЕYЕ » Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #7 -: Октомври 09, 2013, 12:49:47 »

Цитат
Десислав Гечев - едно малко влахче, запазено за разни вирджиния флейкове (Десо, да не се обидиш за власите - половината ми рода е от Русе...)

Моя род е изселен принудително от Добруджа и въпросните власи са го направили по доста брутален начин,така,че  пра-пра бабите и дядовците ми дълго са говорили за това,че румънците са ни клали по-безмилостно и от турците...та оттогава винаги съм мечтаел да бъда наричан "влах".Мечтата ми не се сбъдна и в казармата,понеже там така наричаха българите ,населяващи Видин и Плевен.
А иначе булдозите си ги бива(говоря за горните два)
« Последна редакция: Октомври 09, 2013, 12:52:55 от Десислав Гечев » Активен

pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #8 -: Октомври 09, 2013, 05:16:37 »

Десо, това беше опит за незлоблива шега. Колкото до твоят булдог - той също си го бива, не бъди скромен!  Усмивчица

Поздрави
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #9 -: Януари 08, 2014, 01:06:32 »

Да се пофала с новата придобивка - Dunhill Bruyere, подарък за Коледата от брат ми. Произведен е някъде през 60те години, но не е ясно кога точно - липсва годишна номерация (или е шлайфана и не си личи вече).

Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #10 -: Януари 08, 2014, 03:27:23 »

Да се пофала с новата придобивка - Dunhill Bruyere, подарък за Коледата от брат ми. Произведен е някъде през 60те години, но не е ясно кога точно - липсва годишна номерация (или е шлайфана и не си личи вече).



Честито! Добре изглежда а номерацията не пуши по принцип екстра си е лулата
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #11 -: Януари 08, 2014, 06:28:44 »

Както се казва...Дънхила си е Дънхил.....!  Намигване Ухилен С кеф да си я пушиш!
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #12 -: Януари 08, 2014, 08:59:18 »

Леле , искрено ти завиждам ! Булдог от Дънхил !? Вече ми е трудно да спя  Ухилен ! Честито !
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #13 -: Януари 08, 2014, 09:32:31 »

Благодарим! Наистина с кеф си я пуша.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!