PipeZone PipeZone
Април 16, 2024, 03:21:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Савинели Джуниър 202 А  (Прочетена 6408 пъти)
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« -: Ноември 12, 2013, 06:08:56 »

МАЛЕЕЕЕЕЕ да ви се похваля днес направо хвъркам , купих си едно савинели джуниър 202 А от продавалника с дървена кутия и нещо като мини кутийка за тютюн вътре .
Лулата е в Перфектно състояние няма 1 драскотинка по нея , пушена е сигурно 3  4 пъти нагара беше много тънък само леко го стръгнах и дървото светна отдолу . лулата не е филтърна с кондендатор дълга е 13.5 см чашата е 3.5 висока и 3.2 диаметър . Огнището е 16 мм .
Невероятно красива и финна лула в перфектно състояние за невероятната цена от 20 лв .
Ще кача снимки при първа възможност , само да разбера как де , чувствам се все едно като се влюбих за пръв път .
досега най добрата лула ми бе един фиртърен прав Чиърс билярд мисля , но сега виждам качеството на италианските лули .
ПП много е лека и се държи между зъбите като цигара , супер красиво и изящно миньонче .
На всички колеги пожелевем да пушат хубави тютюни в хубави лули , че " не се знае знае ли се кво става после " .
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #1 -: Ноември 12, 2013, 07:37:28 »

Преди да стъргаш , за да светне дървото прочети из форума . Лулата си има нужда от нагара . Пази я .Сам ще усетиш каква дебелина на нагара е полезна . Ако си я жулнал до бяло , ще се наложи да я разпушваш наново , което в твоя случай е полезно като опит . Успех !
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #2 -: Ноември 13, 2013, 10:18:29 »

Ха честито за придобивката!
Наслаждавай се и се оглеждай за следващата!
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #3 -: Ноември 13, 2013, 10:21:19 »

Не бъди като мен,а се научи да качваш снимки за да можеш да се похвалиш. Смотан
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #4 -: Ноември 14, 2013, 05:23:51 »

Не бъди като мен,а се научи да качваш снимки за да можеш да се похвалиш. Смотан

Моля , моля , без излишна скромност ! Доколкото помня се цифровизира наскоро . Фотошедьовърът от морския риболов . Така че покажи на момчето как стават тия работи !
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #5 -: Ноември 14, 2013, 08:45:44 »

Мълча си бре, мълча..... Ухилен
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #6 -: Ноември 17, 2013, 09:32:27 »

Това беше само един път и втори опит не можах да направя.Проблема е,че от 3 години ползвам само таблет,а там нещата с оразмеряването са доста трудни(поне за мен)
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!