PipeZone PipeZone
Април 30, 2024, 03:01:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Cornell&Diehl-Autumn Evening  (Прочетена 10306 пъти)
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« -: Март 03, 2010, 06:45:21 »

За мен най-добрия ароматик,който съм пушил!!!!Любим ми е,и гледам винаги да имам от него под ръка!При все,че съм почитател на перик и латакия.
Червена вирджиния и кавендиш,с чист кленов аромат-ненатрапчив.Просто гениално попадение на Cornell&Diehl.Горещо го препоръчвам!

« Последна редакция: Април 21, 2013, 06:04:54 от ozzy » Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #1 -: Септември 16, 2012, 11:56:19 »

учудвам се, че никой не е коментирал освен Ози, при положение, че не познавам някого от всички нас, който да не е възгоржено въодушевен от този тютюн. съгласен съм напълно с Ози, въпреки че според мен кленовият сироп и сладостта се усещат осезаемо, а не само леко. наистина прекрасен ароматик. има само един проблем... че обикновено ти се приисква да го изядеш от кутийката, а не да го пушиш Смотан
Активен
svir4U
Newbie
*
Публикации: 19


Ел. поща
« Отговор #2 -: Април 19, 2014, 09:15:17 »

Здравейте! Това е първият ми пост и съм и доста нов в хобито, но от известно време чета най-различни теми във форума. А сега по темата. Знаете ли от къде мога да закупя този тютюн? Четох и ревютата в др форуми и винаги чак ми се отделя слюнка от желание да го опитам  Смотан в немските сайтове го няма и честно казано никъде не успях да го намеря. Дори в някои сайтове в САЩ
Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #3 -: Април 24, 2014, 01:34:29 »

My friend svir4u:
4noggings.com v usa
Smokingpipes.com v usa
SynJeco.ch v chwejcaria
Samo kato primer
Активен
svir4U
Newbie
*
Публикации: 19


Ел. поща
« Отговор #4 -: Април 24, 2014, 11:48:32 »

Много благодаря за отговора на може би глупавия ми въпрос! Усмивчица
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #5 -: Декември 24, 2014, 06:15:23 »

Ах този Autumn Evening.Е няма похубав ароматик.Най уютния тютюн.Просто е създаден за зимни вечери, а с на Лео уискито са дрийм тим който няма аналог.Наздраве и честита коледа.
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #6 -: Ноември 12, 2015, 09:21:37 »

Знам,че повечето от форума са зле настроени към ароматиците,ама тоя си е класика.Не случайно е името и е точно за това време.По едно време имах 3 кутии по 16 oz. Вярно, омръзва по някое време,ама пак се пресещам за него.В момента го гарнирам с чай,уиски и печена тиква.С последното са дупе и гащи.
А и булката не се дразни много.
Една от добрите му черти е,че идва с точната влажност и почти не гасне.


Иво получих ти съобщението и щом намеря време,ще ти пратя .
« Последна редакция: Ноември 12, 2015, 09:26:03 от kalin andreev » Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #7 -: Септември 14, 2016, 10:26:42 »

Пробвано - благодарение на Ози.
Ако е ароматик - добре е направен. Не ти превзема рецепторите за семица напред, като другите компоти.
Таман си е за "ивнинг"- да се шляеш по пристанището и да зяпаш курортистки с възкъси дрешки.
Плутен вкус,кактоказавам аз -пълни ти устата с аромат, койтолично на менмикара на дъбова шума и препечени ядки.
Добро мезе за "вайс" бира - пробвано на бирфеста в Стара Загора.
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #8 -: Септември 15, 2016, 06:19:53 »

Въпреки че, името му е вечерно, напоследък го ползвам за първа утринна лула с кафето. Получава се.
Активен
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« Отговор #9 -: Септември 15, 2016, 02:51:40 »

Миналата година , исках да го опитам тоа тутун .. Калин тъй и не ми прати ..  Плезещ се , и тея дни пак се присетих и си заръчах една доза от "смокинга" .. нал иде есен , тре сме актуални ! Та чакам го тръпнещ да го пробвам с вечерното ретру !
Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #10 -: Септември 15, 2016, 07:44:49 »

Миналата година , исках да го опитам тоа тутун .. Калин тъй и не ми прати ..  Плезещ се , и тея дни пак се присетих и си заръчах една доза от "смокинга" .. нал иде есен , тре сме актуални ! Та чакам го тръпнещ да го пробвам с вечерното ретру !
Ей човек,забравих те.Лошото е,че и на мен ми свърши.Кажи как да ти се реванширам? Ухилен
Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #11 -: Септември 19, 2016, 09:08:32 »

Доколкото разбрах от последните разговори по темата, комай ще обеднеем откъм презокеански блендове? Ъ?
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« Отговор #12 -: Септември 29, 2016, 09:00:12 »

Що така ?!

На мен ми кацна тутуня.Дръпнаф снощи един чибук ... на първо фчепетление , биа ... опреличавам го на един Ларсен който имам в момента , но този е по ненатрапчив и то в тфа му е чара .. ше се пуфти.
Почти сух е , не прави конденз никакъв и гори с нормална температура , което ме изненада приятно за ароматик. Ама е от насипния ... не знам дал кутиичения е така ...
Кат цяло доволен !  Завърти очи
Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!