PipeZone PipeZone
Април 26, 2024, 02:51:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 2 [3] 4
  Изпечатай  
Автор Тема: Пушите ли цигари?  (Прочетена 32644 пъти)
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #30 -: Април 11, 2014, 06:03:31 »

По едно време магазините бяха заляти с кубински цигари-Монте Круз,Партагас и др..Казваха,че са правени от остатъците от тютюна за пури.Оле мале-такъв никотинов удар,че за няколко часа забравяш за цигара. Ухилен
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #31 -: Април 11, 2014, 08:22:29 »

По едно време магазините бяха заляти с кубински цигари-Монте Круз,Партагас и др..Казваха,че са правени от остатъците от тютюна за пури.Оле мале-такъв никотинов удар,че за няколко часа забравяш за цигара. Ухилен

Помня ,помня! Цяло геройство си беше да изпушиш цяла цигара в междучасието в училищната тоалетна !
Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #32 -: Април 11, 2014, 09:43:26 »

 А някой спомня ли си "екстра-пак" ерата, през 90-те?
 По "кореком", а после и по някои други места, се бяха появили 30-късови пакети и кутии. Като марки помня "American Coast",  "Chesterfield"... 
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #33 -: Април 11, 2014, 09:45:35 »

По едно време магазините бяха заляти с кубински цигари-Монте Круз,Партагас и др..Казваха,че са правени от остатъците от тютюна за пури.Оле мале-такъв никотинов удар,че за няколко часа забравяш за цигара. Ухилен

 Аха. а ефектът от тези цигари обикновено се описваше от потърпевшия със знаменателния израз "напукаха ми се петите напра'о ". Ухилен
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #34 -: Април 11, 2014, 09:55:37 »

А някой спомня ли си "екстра-пак" ерата, през 90-те?
 По "кореком", а после и по някои други места, се бяха появили 30-късови пакети и кутии. Като марки помня "American Coast",  "Chesterfield"... 

И Лексингтъна - 25 цигари -  се великото лого "After action satisfaction"!  Ухилен
Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #35 -: Април 11, 2014, 10:29:06 »

 Мм-м-м-м-м... може би да бяха 25, аз да бъркам.

 О-обаче "слогана" си го биваше!
 След което изгря и златната опаковка на "Бенсън и Хеджис", заедно със спонсорството им по концертите с класическа музика.
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #36 -: Април 12, 2014, 04:26:10 »



И Лексингтъна - 25 цигари -  се великото лого "After action satisfaction"!  Ухилен
[/quote]

Бяха две марки с по 25 цигари.Мисля,че другата бе Уиндфийлд.Говоря за корекомските времена-80-те години.А какво ще кажете за върха на сладоледа(а пък според мен средняшка работа) "555"?
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #37 -: Април 12, 2014, 10:22:02 »

.... ами ,,Арда,, без филтър , да погледнем и в нашето дворче ....
Активен

POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #38 -: Април 12, 2014, 12:09:54 »

В тоя ред на мисли трябва да споменем и "Дунав" и "Тютюноработник" и двете без филтър . Помня , че тютюнът им бе перфектно и симитрично нарязан ма тънки вълнообразни летички .
« Последна редакция: Април 12, 2014, 12:13:36 от POPЕYЕ » Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #39 -: Април 12, 2014, 05:44:01 »

 ЯдосанТедо,POPЕYЕ ,предлагам ви да стиснете ръце,и да спрете със заяжданията на дребно.Всеки може да сбърка-никой не е безгрешен.Нека покажем,че сме широкоскроени личности!
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #40 -: Април 12, 2014, 06:02:34 »

Намигване

... симетрично ...

 Намигване

................
ПП
от симетрия
 

Много даскали ,ей! Родом съм от Пловдив и тук И-то е на почит .  Намигване
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #41 -: Април 12, 2014, 07:30:01 »

Пичове, като ви дойде отвътре да се заяждате, запалете и припафкайте една лула, и всичко ще изчезне.

Вервайте ми, аз като ме издразни некой, паля лулата и настъпва мир.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #42 -: Април 20, 2014, 09:57:28 »

Аз си пуша цигари, ама си ги правя, носят ми един тутун и си ги гилзовам. Пет пъти по-добър от фъшкиите, дето ги продават за хиляди пари. Повтарям-пуша цигари. Нема ли да има бой ве? Хъхъхъ
Активен

rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #43 -: Април 20, 2014, 10:28:17 »

Що бе аз съм пушил 15 години цигари и последните няколко все , правени . Така си бях зарибил по ролл он имам из нас машинки ,табакери за свиване ,1 камара листчета . Все качествени . Най харесвах на мак барен ,Ориджинал чойс и Пуебло , сега вече по известно като Американ спирит . Сантана също беше много добър , с ориенталци вътре и също даже ,и по хубав беше Джембе .
Имам много останали аксесоари все метални - машинки , табакери за свиване , филтри цигарета за 6 мм филтри . Аз на такива кефих , тънки , но силни . Гец или някой ако пуши такива ролл он да му ги пратя веднага , аз не мисля че ще ги ползвам някога , а са почти чисто нови .Повечето не съм ползвал . 
Иначе и гилзи съм пълнил много , до нас е турската махала , където израстнах . Тоя наливен тютюн , 50 вида и много хубаво качество , дето при вас в София е по 40 лева килото тук аз го взимам на 15 до 20 високото качество . Има един сирийски тънка , шаг нарязка , страшен за ролл он . Некой ако се интересува ,да се обажда .
Даже бая шопи , идваха и си купуваха , оттука - известна шопинг стратегия за Софианци .Дойдат до Пловдив , пият едно кафе , напазаруват си на половин цена , и за 1 час са си у тях пак по магистралата .
Всеки ден засичам , особено уйкенда , главно отбори Софийски жени ,в коли със софийски номера , как влизат на шопинг в града . Живея точно на първата спирка на рейсовете от София , на влизане на софийския път в Пловдив .
Хем се разходят , хем си напазаруват евтино , хем остържат два тегела по центъра и Моловете тука , то Пловдив и да искаш , не можеш се изгуби . Накрая , като теглиш чертата даже са на плюс , след зареждане на колата със гориво .  Намигване
Активен
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #44 -: Април 20, 2014, 01:12:17 »

Русене, тоя сирийския ми е любопитен, ама кило ми е много за момента. Продават ли половинка примерно? Бих пробвал.
Активен

Страници: 1 2 [3] 4
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!