PipeZone PipeZone
Април 18, 2024, 02:23:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Моята колекцийка  (Прочетена 9576 пъти)
Pana
Jr. Member
**
Публикации: 99


« -: Декември 12, 2014, 08:38:35 »

Е....срам-не срам да си изтепосам и аз луличките.

Най-долната: някаква ноунеймка, от която започна всичко. Очаквах бързо да сдаде багажа и грам не ми дреме за нея, но уви...устисква. Лека, удобна и не пуши зле.

Средната: Бъз Шокен (или както там се произнася). Лека е, пуши добре, но така и не ми стана удобен мундщука. Може би по-натам ще се преработи малко. Обичам да си държа лулата между зъбите. Мундщука е много широк и никак не мога да го наместя.

Най-горната: Днес се разходих до Калиман Калибре...ей така...да си оправя настроението и реших да си подаря този
STANWELL. Прибрах се и разбира се я тествах. Много ме израдва тази лулица. Какво да кажа - масивна лула. Пуши страхотно. Невероятно ми е удобна, независимо, че е малко тежичка - 63 грама. За сега тази ми е тотален фаворит.
Та те така...просто няма къде другаде да се похваля и някой да разбере тази ми радост. Смотан
Поздрави





« Последна редакция: Декември 13, 2014, 05:50:12 от ozzy » Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #1 -: Декември 12, 2014, 10:11:13 »

 А че тук ако не се похвалиш - къде другаде! Ухилен
 Затуй сме се събрали - да си изплачем мъките и радостите.
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #2 -: Декември 13, 2014, 10:39:36 »

Те така лека полека ще си удвоиш,утроиш...няма да усетиш как ще си събереш лулици Усмивчица
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #3 -: Декември 13, 2014, 10:43:40 »

Добро начало!  Намигване
Активен
Pana
Jr. Member
**
Публикации: 99


« Отговор #4 -: Януари 20, 2015, 01:15:23 »

Чудех се дали да се похваля тук или в темата на Десо Гечев, но в крайна сметка реших тук. От край време исках да си имам лула тип Покер. Къде заради промоцията (българин съм все пак), къде от мерак, звъннах на Десо да го попитам за наличности и хей го на - Покерът е при мен. Отговаряше на всички мои изисквания - акрилен мондщук и филтър.
 На другите двама майстори съм държал в ръце произведенията, но на Десо никога - викам си...каквото дойде.
Ееее...нямам думи. Много красива и удобна лула, пуши страхотно (девствена) и всичко е прецизно и добре изработено.
Със сигурност по-натам ще си поръчам и от Геца и Жоро. Та искам сега да изразя едно лично мнение. Гледайки качеството на хендмейд лулите( и на тримата) и готовите такива, мисля да наблегна твърдо на хендмейда (на нашите майстори). На цената, на която ги изработват за нас се купува нищо особенно готова такава. Сравнение м/у хендмейда и конфекцията за тези пари не може да се прави (освен ако човек е незрящ). А и вече твърдо споделям виждането на Балканеца, че държейки я в ръце, аз я свързвам с точно определен човек и таланта му - личното ми отношение и към лулата е съвсем различно.
Големи благодарности на Десо, да са ни живи и здрави и Жоро и Геца.
Поздрави




« Последна редакция: Януари 20, 2015, 08:02:51 от ozzy » Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #5 -: Януари 20, 2015, 01:33:30 »

Симпатична е - със здраве да си димиш!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #6 -: Януари 20, 2015, 03:47:12 »

Честито.И аз се огледах в покерите, но свършиха.
Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #7 -: Януари 20, 2015, 08:56:38 »

 Браво! Ухилен
 Така вече можем и да си спретнем вечер на "покера" - тематична.
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
Pana
Jr. Member
**
Публикации: 99


« Отговор #8 -: Януари 20, 2015, 09:07:01 »

Ставам голям фен на тази форма - друго си е да си оставя лулата на масата и да не се чудя с какво да я подпирам. А и си ме кефи формата на гега  Ухилен
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #9 -: Януари 20, 2015, 09:47:10 »

Честито! Със здраве да си я ползваш!
Активен
gri6o
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 224



WWW Ел. поща
« Отговор #10 -: Януари 21, 2015, 08:47:17 »

Честито и със здраве
Активен

gri6o
Be nobody а be yourself
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!