PipeZone PipeZone
Април 20, 2024, 02:44:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Кварталната железарийка - основен извор на блага, или какво намерих....  (Прочетена 7835 пъти)
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« -: Февруари 15, 2015, 05:30:11 »

Случайно попаднах на една добре позната ми паста за полиране.Съответно - на място, за което не бих и предположил....

 Полирпаста "Солинген" - става и за метални изделия (всъщност за тях май е основно предназначена);




 Преди съм споменавал за нея - ползвам я за полиране на ебонита и акрила - работи перфектно. Представлява абразивен прах във водна среда, за по-лесно боравене.

 Следваща находка - пилички, отколешно родно производство. Общо количество в магазина - към кило. Конусче, квадрат, триъгълна и полуобла. Последната се среща рядко в купчината. Струва ми се, че и насечката варира като големина. Добър "зъб" - пробвах на нокът.
 Публикувам, щото тези пилички са нещо като консуматив, за който се интересува. По два лефа парчето, при интерес давам вднага координати.

 
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #1 -: Февруари 15, 2015, 05:50:03 »

Пилите, давай пилите!!  Ухилен Ако наистина са хубави, подкупвам те с бира и ще ме водиш. Че в това време хич не ми се ходи до битака, а трябва да си попълня липсите...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #2 -: Февруари 15, 2015, 06:58:04 »

Аз викам, на девадесети тогова, направо да нараме една ръкойка пили....
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #3 -: Февруари 15, 2015, 07:04:22 »

Ти хубаво ще нарамиш, ама аз май ще попусна - че ше ода да си прибирам чавето.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #4 -: Февруари 15, 2015, 07:43:49 »

 Може да се видим друг ден, след работ, за да ги пробваш. Не знам какъв е твоят критерий....
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #5 -: Февруари 15, 2015, 07:59:39 »

Епа как кви критерии - да режат, да са прави, да са евтини!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #6 -: Февруари 19, 2015, 11:17:07 »

Тая паста на Солинген ,каква едрина е на усет така . Колко струва кутийчето . .
Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #7 -: Февруари 19, 2015, 11:53:57 »

  Не знам колко да и дам.... нек'ви хилядярки ще да са.
  На пипане, когиж е суха, е фина кто талк, може би и по-фина. Полира метал, а мундщуците ги прави идеални, но не огледални. Аз такива не ги и обичам много.
  Яде добре - на ръка се полират лесно, без безкрайно търкане. Последно я ползвах след шкурка 1200 - за минута лъсна ебонита, само от ръка.

P.S. - чет'ри лефа кутийката.
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!