PipeZone PipeZone
Април 19, 2024, 04:49:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Тутуни  (Прочетена 30587 пъти)
monteg
Newbie
*
Публикации: 10



« Отговор #15 -: Ноември 10, 2015, 11:28:25 »

Аз взех друг. Charring-a е за теб. Усмивчица

balkan boy, може ли да добавим и 1 x Samuel Gawith - Squadron Leader - 50 g. ако не е запазен, към другите дето ще ги взема от теб утре?
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #16 -: Ноември 10, 2015, 11:30:15 »

Може разбира се. Каквото не е зачеркнато, е авейлабъл.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #17 -: Ноември 10, 2015, 11:32:18 »

Опа... моментално запазвам 1 x G. L. Pease - Charring Cross - 8 oz., G. L. Pease - Triple Play и G. L. Pease - JackKnife Plug. Не си им писал цените, но вярвам ще се разберем.

Никакъв проГлем. 670 грама тутун запазени за колегата blubar. Веднага ги зачеркваме.

Благодаря. Само нещо зачеркването куца - сега видях че Charring Cross е отнесен от колегата monteg преди мен.  А Меридиана зает ли е - на драго сърце го вземам вместо Charring?

Запазил съм ти го, колегата се отказа от него. Кофти, щото отлежава от две години и половина. Станал е да го ядеш от кутийката.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
monteg
Newbie
*
Публикации: 10



« Отговор #18 -: Ноември 10, 2015, 11:43:52 »

Може разбира се. Каквото не е зачеркнато, е авейлабъл.

Ок. Утре ще се чуем.
Активен
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #19 -: Ноември 11, 2015, 09:18:25 »

За мен

Balkan Sasieni
Erinmore Balkan mixture
+  Balkan Sobranie
« Последна редакция: Ноември 11, 2015, 12:10:04 от лулист » Активен
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #20 -: Ноември 11, 2015, 11:01:51 »

Вземам
 Balkan Sobranie

Колкото е останало Усмивчица

Е и ако има ПЕНЗАНС  бих искал , да го видя тоя прехвален тютюн.
Те и двата са прехвалени но Усмивчица))))))
« Последна редакция: Ноември 11, 2015, 11:04:09 от socrat_bg » Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #21 -: Ноември 11, 2015, 01:39:41 »

За пловдивската група са

Грегори пийз Малтийския орел
Филмор
Одисей

Голдън Слайс 100 грама
Робърт макконъл Ред Вирджиния
Ратрайс Броун клуни и
Хал оф дъ уинд
и перика
Активен
blubar
Jr. Member
**
Публикации: 67



« Отговор #22 -: Ноември 11, 2015, 02:20:22 »

Тъй, моя низост успешно прибра трите кутийки на Григорий в раницата. Едва що се прибрах в офиса и припалих Charing Cross в една царевица... как съм я мислел тая работа да работя докато го пуша това вълшебство, идея нямам. И думи за ревю нямам, продължавам да си димя ведро а на вас весела сряда!
Активен

Една лавина се натрупва снежинка по снежинка, усмивка по усмивка, обида по обида, жест по жест.
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #23 -: Ноември 11, 2015, 02:29:50 »

Тъй, моя низост успешно прибра трите кутийки на Григорий в раницата. Едва що се прибрах в офиса и припалих Charing Cross в една царевица... как съм я мислел тая работа да работя докато го пуша това вълшебство, идея нямам. И думи за ревю нямам, продължавам да си димя ведро а на вас весела сряда!

Хехе, казах ли ти, тоя е трепач. Според мене е по-добър даже от Одисея. Казват че това е най-успешната възстановка на старото Балкан Собрание.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #24 -: Ноември 11, 2015, 02:38:21 »

Тая тема ми прилича на малък вир пълен с пирани и някакви мръвки нахвърляни вътре. Ври водата, така да се каже.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #25 -: Ноември 11, 2015, 02:48:24 »

Тая тема ми прилича на малък вир пълен с пирани и някакви мръвки нахвърляни вътре. Ври водата, така да се каже.

Нищо такова, кой каквото си поръча, щателно се запазва. Така работат подобните теми в хамериканските форуми. Идеята тука не е нито да се праат пари, нито да се прави некаква благотворителност да се дават под доставни цени, а съзнанието че тия тутуни къде ми стоят най-вероятно нема да пушим от тех и селаринга колкото и да е привлекателно нещо, оставаш със залежи от тутуни които не те кефат чак толкова много. И затова реших да го карам по-оборотно така да се каже.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #26 -: Ноември 11, 2015, 03:48:00 »

Само не разбрах кой така нагло прибара Меридиана и Джакнайф
Значи чиста проба нахалство
Активен
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #27 -: Ноември 11, 2015, 04:38:22 »

Може ли да използвам темата ти и аз да се освободя от един тютюн , казах един

Езотерика
Margate Esoterica Tobacco 8oz .
Бих го сменил за нещо  латакиево или Ингилиш бленд

Цената е както каза Балкан бой
8 унции 100 лв
Активен
monteg
Newbie
*
Публикации: 10



« Отговор #28 -: Ноември 11, 2015, 04:46:16 »

Тая тема ми прилича на малък вир пълен с пирани и някакви мръвки нахвърляни вътре. Ври водата, така да се каже.

Хаха, много уместно сравнение.

Благодарности на balkan boy, че ме снабди с толкова хубави тютюни, които от месеци мечтая да пробвам.  Ухилен
Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #29 -: Ноември 11, 2015, 05:05:31 »

Нищо такова, кой каквото си поръча, щателно се запазва. Така работат подобните теми в хамериканските форуми. Идеята тука не е нито да се праат пари, нито да се прави некаква благотворителност да се дават под доставни цени, а съзнанието че тия тутуни къде ми стоят най-вероятно нема да пушим от тех и селаринга колкото и да е привлекателно нещо, оставаш със залежи от тутуни които не те кефат чак толкова много. И затова реших да го карам по-оборотно така да се каже.

Не в тоя смисъл го писах горното, колега. Не искам да поставям коректноста на когото и да било под съмнение, даже намирам това, което правиш за впечатляващо.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!