PipeZone PipeZone
Март 28, 2024, 05:27:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Анкета
Въпрос: Кой размер клубна фланелка бихте носили, евентуално? Мисля, дето "S" ще отсъствува по подразбиране...
M - 8 (22.9%)
L - 6 (17.1%)
XL - 10 (28.6%)
XXL - 7 (20%)
XXXL - 3 (8.6%)
XXXLL - 1 (2.9%)
Общ брой гласове: 30

Страници: 1 [2] 3 4 ... 7
  Изпечатай  
Автор Тема: За рицарските доспехи и техната го'уемина.  (Прочетена 58033 пъти)
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #15 -: Ноември 24, 2015, 11:10:25 »

Цитат
Нерешителен Момци,чие производство ще е трикотажа?Че на мен и XL и XXL ми стават,в зависимост от производителя.
Иначе-2 броя.Една черна,и маслина,ако има

Ми да то така е аз някои път XXL ми е малка друг път добре а ако са от американската номерация та ми са били и големи , е сега няма да са де
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #16 -: Ноември 24, 2015, 11:12:39 »

ами аз ще искам 4 - 2 тютюневи и 2 черни ако са на добра цена . то трябва да се знае какво ще струва .
Активен
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« Отговор #17 -: Ноември 24, 2015, 12:33:32 »

Ако трябва-да съберем някаква сума като капаро,за да не се набутваш,Вехти.Достатъчно време отделяш за идеята.

.... зе ми го от лулата !  Ухилен
Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #18 -: Ноември 24, 2015, 01:36:11 »

Ще участвам с два XL-а,различни цветове.
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #19 -: Ноември 24, 2015, 04:56:40 »

Ако трябва-да съберем някаква сума като капаро,за да не се набутваш,Вехти.Достатъчно време отделяш за идеята.

Вярно бе!Ако трябва капаро казвай колко и пращам!
Активен

Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #20 -: Ноември 24, 2015, 08:54:13 »

Ако трябва-да съберем някаква сума като капаро,за да не се набутваш,Вехти.Достатъчно време отделяш за идеята.


Ми то ще си трябва...
След като намерим фланелите, и уточним къде ще печатаме, ще е ясна у крайната цена. Началната сума ще е нужна за купуване на тениските. следващата - чак след печат.
Почвам ровене...
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
blubar
Jr. Member
**
Публикации: 67



« Отговор #21 -: Ноември 25, 2015, 09:38:14 »

Аз да се запиша тоже с 2 L-ки.
Активен

Една лавина се натрупва снежинка по снежинка, усмивка по усмивка, обида по обида, жест по жест.
mars_3
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 193


LZ1FAB


WWW Ел. поща
« Отговор #22 -: Ноември 26, 2015, 02:22:03 »

По една от двата цвята, размер XXL ...  Ухилен
Активен

"Аз разбирам света единствено, като поле за културно съревнование между народите." - Гоце Делчев
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #23 -: Ноември 26, 2015, 07:07:20 »

http://cipc.pipeclubs.com/wp-content/uploads/2014/02/croatia.jpg

 Смотан
пък по-насетне може да се помисли и за друг атрибут от доспехите на рицарите-смокери , а именно
пайпърският  шлем
Активен

Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #24 -: Ноември 26, 2015, 09:46:45 »

Слагам тука една таблица с размерите на една от добрите популярни марки, за да може тоя, дето се съмнява, да определи - в коя мярка се вмества.

Към таблицата съм приложил и цветовете по каталог, които отговарят на моята идея.
Имайте предвид, че те са ориентировъчни - цветът много зависи от всеки отделен монитор!

Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #25 -: Ноември 27, 2015, 03:24:22 »

Цитат
http://cipc.pipeclubs.com/wp-content/uploads/2014/02/croatia.jpg

 Смотан
пък по-насетне може да се помисли и за друг атрибут от доспехите на рицарите-смокери , а именно
пайпърският  шлем

Тея шапки са , като се насвяткат дедетата да ги виждат отдалече , шофьорите по пътя , наобратно от кръчмата , нашите няма да са такива , нали .
И тия фанелки ,които си показал това е зелено не е тютюнево както беше във проекта ,  такова жабешко зелено не е готино .Трябва да си е тютюнев по топъл цвят . И черното ми се вижда бледичко нещо
Няма смисъл да се взима избеляло челно , щото то и без това ще си избелее от светлината
Тая бялата е като на баща ми слиповете , просто не е подходяща за целта , ама това е мое мнение .
« Последна редакция: Ноември 27, 2015, 03:28:04 от rusen plovdiv » Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #26 -: Ноември 29, 2015, 06:10:22 »

С цветовете нещата са мно'у деликатни; ИЗбрал съм от наличните в палитрата на вносителя. Отделно, че всеки модел тениска е "авейлабле" в различни на брой цветови комбинации.

Русене, черното не е черно, щото поначало тъй е проекта - на тъмносиво, понеже има и черен контур, който подчертава цялата композиция - детайли, майна. А и не сме клуб на "хард-кор-метал-фенове". Наблягам на "интелигентно-сивата" гама, както някога казваха в бранша. Такава комбинация дава един по-сериозен оттенък на нещата, отколкото чистите, 100%-ви цветове. Изглежда по-елитарно, некак си!

В крайна сметка, може да се появят и черни, имайки предвид, че най-големите размери се поддържат в ограничена цветова палитра.
Няма зарад трийсе пижами, некой да скочи да произвежда "пепел от рози" я! Смотан
Не че и аз не искам да е "по-тютюнево".
« Последна редакция: Ноември 29, 2015, 06:15:37 от Вехтия » Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #27 -: Ноември 29, 2015, 06:12:28 »

Препоръка - прегледайте пак таблицата с размерите. Ако се съмнявате - премерете си най-удобната тениска, дето имате. Ако трябва - актуализирайте информацията.
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #28 -: Ноември 29, 2015, 07:25:02 »

Списък до момента;


Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #29 -: Ноември 29, 2015, 07:39:20 »

Актуализирам - L 2бр. и М 1бр., че тия XL май ще ми седят като роклички...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!