PipeZone PipeZone
Април 19, 2024, 09:44:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Лули и аксесоари от Италия - floppypipe.it  (Прочетена 5545 пъти)
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« -: Февруари 19, 2016, 03:55:42 »

Начи здравейте. Наскоро попаднах на този сайт - http://en.floppypipe.it/, търсейки един модел на Бребия. Прави впечатление доста приличния избор на лули и аксесоари, както и умерените цени - хем за стока, хем за доставка. Да ви изпреваря - тютюни НЯМА. Сайта е италиански, а жабарите не позволяват онлайн-продажби на такива неща. Но ако си търсите нова лула, или запалка, този сайт определено има какво да предложи.
« Последна редакция: Февруари 19, 2016, 03:58:24 от pinhead » Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #1 -: Февруари 19, 2016, 07:40:30 »

Определено има интересни неща. Не се сещам само защо при покупка искат толкова много лична информация, като дата на раждане и мобилен телефон например.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #2 -: Февруари 19, 2016, 08:01:27 »

 Смотан
http://floppypipe.it/swf/vt1.html
чаровното е  ,че наред с тютюнжййските неща продават и детски книжки

 Ухилен
« Последна редакция: Февруари 29, 2016, 10:55:53 от тедо » Активен

pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #3 -: Февруари 20, 2016, 01:19:42 »

Цитат
Не се сещам само защо при покупка искат толкова много лична информация, като дата на раждане и мобилен телефон например.

Епа може да е на ЦеРеУ сайта, знае ли човек... Намигване
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #4 -: Февруари 20, 2016, 03:00:47 »

Епа може да е на ЦеРеУ сайта, знае ли човек... Намигване

Е па точно тиа ми имат сички данни и вообще не ми дреме, ма що пък некакъв сайт не му стига да ми праща реклами по e-mail ами търси баба си да ми знае и първата любов?
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!