PipeZone PipeZone
Април 30, 2024, 04:04:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Germain's Brown Flake  (Прочетена 5053 пъти)
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« -: Юни 12, 2016, 02:44:40 »

Малка, спретната кутишка с фини, кафяви флейки, имащи аромат на сушена риба и нежни ухания на мърша... Като престои отворен се пооправя аромата. Дават го тоя тютюн, че е смес от златна вирджиния и кентъки и съм склонен да се съглася с производителя, въпреки вроденото ми балканско недоверие към империалистите. Пуши се приятно, гори бавно и без проблеми - освен опушения вкус на кентъкито, през цялото време се усеща и сладката нотка от вирджинията. Честно казано, в пъти повече ми харесва от кентъки смесите на Мак Барен - някак по-балансиран, по-класически като аромат ми идва. Пробвайте го тоя тютюн, определено си заслужава, въпреки първоначалната смрад от кутията. Вехтото може да добави и той мнение по темата, че вчера се черпихме с него. И от тютюна пушихме де...  Усмивчица

P.S. Най-добре усетих вкуса му в лули с дълбоко и тясно огнище, по-широките огнища някак си го караха да е по-резлив тоя тютюн и се губеше аромата на вирджинията.
« Последна редакция: Юни 12, 2016, 02:49:38 от pinhead » Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #1 -: Юни 12, 2016, 07:07:56 »

Опрделено това е един прекрасен тютюн, но за съжаление на Germain тютюните не се намират лесно. Подобно на Solani - 660: Silver Flake, тук кентъкито е подправка на вирджинийте и няма никакво бърли, като при Мак Барен.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #2 -: Юли 02, 2016, 09:58:59 »

 Пробвано - харещано.
Приятен, леко сладък на вкус, според мен.
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
V.V.I.
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 87


« Отговор #3 -: Юли 04, 2016, 06:37:28 »

Приятен наистина. До някъде ми напомня на Bourbon bleu на Cornell & Diehl.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!