PipeZone PipeZone
Март 29, 2024, 03:07:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Dip - тутун за дъвчене?  (Прочетена 10786 пъти)
NorthWest
Newbie
*
Публикации: 15


Ел. поща
« -: Август 15, 2016, 12:35:11 »

'Драсте, колеги и колежки (ако има такива)!

Един тарикат тия дни извади кутийка с надписче "Копенхаген" и съдържима консистенция на засъхнала тиня. Мирише добре тая дробеница, ама като бутна момчето една щипка в устенцата и като почнаха едни плюнки, едни гадости, една кафеникава гнус... е нема такава отврат! Не знам колко никотин има, ни какъв вкус притежава тоя бъркоч, ама целото тва плюене/храчене/лигавене ми идва в повече. На мене самия би ми било гадно да поплювам през 30 секунди, камо ли да има друг човек около мене. Има ли някакъв неизвестен на нАуката начин да се преодолее тоя гнусен ритуал, или да се заобиколи? Защо не гълтат хората, много силно ги удря ли?

Живи и здрави!
Активен
doctorgaro
Newbie
*
Публикации: 29


« Отговор #1 -: Септември 20, 2016, 08:58:43 »

Той е заобиколен,но отново се заражда.След забраната да се пуши на обществени места,бездимните употреби на тютюна се завръщат.Ако си чел Джек Лондон ,сигурно знаеш че златотърсачите масово са дъвчели тютюн.В САЩ до 60 те години е имало плювалници на обществените места ,точно за плюещи тютюн хора и т.н .
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!