PipeZone PipeZone
Април 30, 2024, 04:07:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Samuel Gawith-Cabbies Mixture  (Прочетена 18011 пъти)
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« -: Септември 10, 2016, 10:11:34 »

За пръв път да ми хареса  тютюн на SG.Гори добре,след малко изсушаване.Без лютиви нотки и прекрасен вкус.Пуших го без филтър и мисля,че това е правилния начин.Не е много силен,но е задоволяващ.Почти не си промени вкуса до края.Със сигурност ще си го купувам.

« Последна редакция: Септември 12, 2016, 06:34:15 от ozzy » Активен
zzstz
Full Member
***
Публикации: 105


Ел. поща
« Отговор #1 -: Септември 12, 2016, 08:52:49 »

И аз така  Усмивчица
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #2 -: Септември 12, 2016, 09:37:08 »

Бе знам си аз, че ако на Калин или Жоро Бояджиев им харесва, начи не е за мене. Зная ги тези работи, ма въпреки тва си го взех... Е нека ми е! Тва не е Сам Гауит, това е 100% Гауит и Хогарт. Има го тоя неподражаем селски аромат, дето Хогартите го ръгат във всеки техен тютюн... Ужас, разбираш ли! Къв перик, ква вирджиния, кви пет шекела бе - на "хоремаг" смърди тая пущина.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
zzstz
Full Member
***
Публикации: 105


Ел. поща
« Отговор #3 -: Септември 12, 2016, 09:49:52 »

Голям злобар си брат.Яж хляб с тая уста недей яж лайна и ще се почувстваш по добре.... може би.  Усмивчица
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #4 -: Септември 12, 2016, 09:52:22 »

Благодаря, Запряне! Много мило от твоя страна!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #5 -: Септември 12, 2016, 09:57:11 »

На Gawith, Hoggarth & Co. съм пушил само Brown Twist Sliced и Louisiana Flake. Не мога да кажа, че не са чудесни и двата.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #6 -: Септември 12, 2016, 09:59:49 »

Аууу, аз докато напиша един ред и то глей к'во станало.  Ъ?
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
zzstz
Full Member
***
Публикации: 105


Ел. поща
« Отговор #7 -: Септември 12, 2016, 10:40:47 »

И аз те обичам  Усмивчица
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #8 -: Септември 13, 2016, 07:46:17 »

Нищо общо с ГХ.И въпреки това е хубав тютюн.Единственото което ме дразни,че свършва много бързо.Отново селския номер на СГ с влагата си каза думата. Тютюн 30гр.-Н2О 20гр.
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #9 -: Септември 13, 2016, 11:36:07 »

Стига,бе!Чак толкова ли фира даде ? Ъ?
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #10 -: Септември 13, 2016, 11:55:07 »

Ами свърши много бързо....
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #11 -: Септември 13, 2016, 12:05:51 »

Пин, да си гледаш работата!
Първо в голяма степен ни съвпадат вкусовете, изключвам само ГХ, за които ти си единствения, с когото съм говорил и дава такава оценка. Някаква миризма, някакви неща Ъ?Ъ?Ъ???
Все едно.

ОБАЧЕ, аз също наблюдавам всеизвестната влажност и в този Самуел Гауит - като го изсушиш, че да гори и грамажът отива, където отива и влагата.
Много бързо свърши, факт.
В същото време сравнявам, имам предвид в един и същи период от време, с Curly Cut - GH, тъй кат одвата бленда са нарязани еднакво, GH определено си се пуши, както винаги - леко изсушаване и си гори перфектно и дълго. Много вода Samuel Gawith, много вода, а тя не става за пушене. Доказано е.
Изненадан съм, но със същото впечателние останах и от University Flake, който ми е съвсем добре познат. Стори ми се доста влажен и (независимо от грамажа) прекалено малко в кутията.
Знаете, че грамажът си е грамаж, ама количеството се различава понякога - като го съпоставиш с времето за ползване.
Не е добре тази работа, но пак добре, че има нещо свястно по магазините.
Активен
Ivo
Гост
« Отговор #12 -: Октомври 04, 2016, 07:49:54 »

На полуофициалната сбирка при Лео в събота си взех проба от въпросния тютюн.
Точно поради това (колко) водата не мога да я коментирам, понеже взех в една кибритена кутия малко тутун с идеята да го дръпна на разходката обратно към вкъщи.
И съответно го забравих в джоба и го намерих днес - изсъхнал мъжки вече.

Напълних една добра лула и я пуших в колата на път за работа. Съответно и на мен ми направи впечатление че не си промени вкуса до край.
Не е силен определено, но в началото доста хапеше езика. Може и да е било че като карам в нервен сутрешен трафик и дърпам силно и повечко....
Иначе гори бавничко и равномерно без да гасне, но пак може да е защото бе доста сух.

Определено ще си взема цяла кутия да видим тогава ...
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #13 -: Ноември 12, 2016, 09:29:49 »

Освен шомполи и филтри,този тютюн е третия артикул който,купувам от "Премиум".Направо си ми стана "задължителен".
Активен
zzstz
Full Member
***
Публикации: 105


Ел. поща
« Отговор #14 -: Декември 14, 2016, 09:45:17 »

Cabbies Mixture-35%+65% Irish DEW= Ухилен
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!