PipeZone PipeZone
Април 19, 2024, 07:05:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Привет на всички  (Прочетена 13548 пъти)
Utremer
Newbie
*
Публикации: 7


Ел. поща
« -: Октомври 22, 2016, 01:33:29 »

От сума ти време се каня да се представя, ама все отлагам.  Тъй или иначе време е да спретна едно виртуално СиВи

Любомир Любомиров

Варна, България, третата планета отляво на Слънцето

Чукнах 40така таз година и повече от половината от туй време съм се отдал съвсем доброволно на изкуството на пушилиста. В началото беше "Клан"-ът и дълги години зеленото пишман шотландско каре беше единствената алтернатива. После нещата станаха по-шарени откъм тютюни, но все пак всичко си беше или тоз, или оня бранд и толкоз.

Все още приплавам първата си лула (вече е на  повеече от 21-22 годни) и въпреки, че е вече дърт Брог (срем не срам). Оттогава  се постбрах и други лулици и дори сега, докато пиша съм загризал един Покер...


Иначе имам компания за рекламно писане или казано на чист български: копирайтър съм и имам екип, който по цял ден трака по клавиатурите, за да четат хората малоумни текстове и рекламни послания  Ухилен

Привет на всички почитатели на хубавия дим и на лулите. Да са живи здрави мастърите лулоделци.



ей туй е един хубав човек, с още по-хубав навик
Активен
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #1 -: Октомври 22, 2016, 01:42:04 »

Приветствам те с добре дошъл в нашата компания!
Активен
Utremer
Newbie
*
Публикации: 7


Ел. поща
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2016, 02:55:45 »

Благодаря Усмивчица Все хубави хора тука, а и полезни неща има много!
Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #3 -: Октомври 22, 2016, 03:17:31 »

Добре дошъл и хладен дим. Варненци сте сериозна група, не е ли време да си организирате сбирки вече?
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Utremer
Newbie
*
Публикации: 7


Ел. поща
« Отговор #4 -: Октомври 22, 2016, 07:55:00 »

Много сериозно  се замислям и аз. Май е време Усмивчица

А и има много яко парче, което си е баш за нас

https://www.youtube.com/watch?v=zUwEIt9ez7M
Активен
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #5 -: Октомври 23, 2016, 08:09:59 »

Велико! И ви пасва на вас морските.
Активен
Slava
Newbie
*
Публикации: 18


Ел. поща
« Отговор #6 -: Октомври 23, 2016, 10:17:31 »

Привет и от една дама лулист в групата! Усмивчица Интересно представяне. И аз си ползвам старата лула най-много, ръчно направена от един незван и непознат майстор, но вече се сдобих и с нови екземпляри, припалвам за малко, но към старата си имам сантимент Усмивчица Добре дошъл тук, има полезна информация! Ще се обогатяваме и забавляваме взаимно сред кълба от качествен тютюн. Добре, че вече има и у нас, а не само зад граница. Един поздрав от мен Усмивчица
https://www.youtube.com/watch?v=dTC_A5d1wuA&list=RDdTC_A5d1wuA
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #7 -: Октомври 23, 2016, 12:52:51 »

Добре дошъл Любо.В момента пия прекрасно червено вино и следващата чаша е за твое здраве.Наздраве!
Активен
Utremer
Newbie
*
Публикации: 7


Ел. поща
« Отговор #8 -: Октомври 23, 2016, 02:04:34 »

Супер сте!!!

 Усмивчица

 Знаех си аз, че съм на правилното място! Наздраве на всички и хладен да е димът ви. Много благодаря за поздрава.

Сега ми хрумват няколко идеи, които можем малко да развием. С Гец си говорихме за един календар за 2017та на клуба. Какво ще кажете. Да сложим лули на нашите мастъри и да направим едни сторина бройки. Аз понеже съм в тоз бранш рекламния, ще се опитам да избачкам по-тънки цени. А и ще се постарая да направим един хубав продукт, дето се вика.
Активен
mars_3
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 193


LZ1FAB


WWW Ел. поща
« Отговор #9 -: Октомври 24, 2016, 03:21:53 »

Добре дошъл, мед и хладен дим  Ухилен
Активен

"Аз разбирам света единствено, като поле за културно съревнование между народите." - Гоце Делчев
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #10 -: Октомври 24, 2016, 04:29:09 »

Наздраве и от мен Усмивчица)))))))))))))
Активен
NorthWest
Newbie
*
Публикации: 15


Ел. поща
« Отговор #11 -: Октомври 25, 2016, 06:13:25 »

'драсте, колега!

Ладен дим, много тутун, хубави лули, сгодни рускини (ако не си женен!(и отделяш време за плаж, щото съм отчел тоа факт, че морските хора не винаги имате времето да лежите под жежко слънце  Тъжен )), здраве и късмет!  Усмивчица
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #12 -: Октомври 26, 2016, 05:41:57 »

Добре дошъл!!!
Активен

чичо лео
Jr. Member
**
Публикации: 85


Ел. поща
« Отговор #13 -: Ноември 22, 2016, 12:49:57 »

Добре дошъл!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!