PipeZone PipeZone
Април 25, 2024, 10:46:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Synjeco-малко яснота,и малко форумни неволи.  (Прочетена 6730 пъти)
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« -: Ноември 28, 2016, 07:02:52 »

Здравейте,колеги.Както обещах,зададох някои въпроси на собственика на Synjeco,на които бе така любезен да отговори.Карам по ред.
1.Продължава да е представител и да работи с фирмите Cornell&Diehl и GLPease,като отпадат от предлагане само спрени от производство блендове(Elegant Emu, Canal Boat и др.).
2.Не знае за липса на интерес към VA/Perique блендове,та ще ги внася и продава.
3.Има два физически(и онлайн) магазина,които предлагат тютюните на Synjeco-единият е в Кройцлингер,а вторият край Цюрих.И двата нямат обаче пълният асортимент.
http://www.portmanntabak.ch/

http://www.roman-peter.ch/eshop.php?t=eShop&read_group=30

Това е,което обещах да науча по въпроса.


Другото е във връзка със снимките във форума.По знайни или незнайни причини са изтрити голяма част от снимките,които бяха базирани в Снимка.бг.Изпратих им запитване,та ще видим каква е причината,но липсата им във форума е факт.Молбата ми е-нека всеки от вас прегледа старите си публикации,и ако пази в архив снимките,да помогне при възстановяването им.Аз също работя по въпроса.Както знаете,това е некомерсиален форум,и всяка помощ от ваша страна ще е в полза на делото.Благодаря Ви предварително.
П.П.Благодаря на всички,присъствали на последната среща при Лео.Стана страхотно събитие!!!Чакам някой да пусне тема и свидетелства по повода.
« Последна редакция: Ноември 28, 2016, 07:21:53 от ozzy » Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Ivo
Гост
« Отговор #1 -: Ноември 28, 2016, 07:26:37 »

Аз понеже не изчаках и поръчах от него ...
Няколко от вас вече знаят какъв е резултата, но все пак - доставки извън Швейцария (дори до близка Франция) не прави, поради законови съображения.
Останалото е както и Ози вече написа - силно оредяла физическа мрежа с партньорски магазини, ограничено представяне на тутуни освен в онлайн магазина.
И да има Пийз Усмивчица на двойни цени спрямо Америката.
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #2 -: Ноември 28, 2016, 10:37:39 »

От къде казваш, че си поръчал - от тук ли? http://www.synjeco.ch/pataall/taba/1000.php?i5 Защото има няколко души от форума които редовно поръчват от този сайт и нямат никакви проблеми...  Ъ?
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Ivo
Гост
« Отговор #3 -: Ноември 29, 2016, 08:58:18 »

Живи и здрави тогава, да си поръчват и да им идва тутуна.
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #4 -: Ноември 29, 2016, 10:29:38 »

Колега, вместо да пишеш лаконични коментари, може да споделиш какъв е бил проблема. Аз лично, поръчах от Даниел 500 гр. насипен тютюн преди по-малко от месец и пратката ми дойде без проблеми... Ако има някакви нови ограничения е добре да се знае от всички.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Ivo
Гост
« Отговор #5 -: Ноември 29, 2016, 10:49:45 »

Казвам какво ми каза преди седмица - не доставя поради законови съображения.

Активен
Ivo
Гост
« Отговор #6 -: Ноември 29, 2016, 11:31:57 »

Повече няма да спорим с Пина!
Звъннах му на Даниел директно - нещо не ме е разбрал. Не доставя до Италия и Франция заради законите там.
До БГ няма проблеми, както каза Пина по горе.

Извинявам се за внесеното объркване.
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #7 -: Ноември 29, 2016, 10:34:57 »

Другото е във връзка със снимките във форума.По знайни или незнайни причини са изтрити голяма част от снимките,които бяха базирани в Снимка.бг.Изпратих им запитване,та ще видим каква е причината,но липсата им във форума е факт.Молбата ми е-нека всеки от вас прегледа старите си публикации,и ако пази в архив снимките,да помогне при възстановяването им.Аз също работя по въпроса.Както знаете,това е некомерсиален форум,и всяка помощ от ваша страна ще е в полза на делото.Благодаря Ви предварително.
Пробвах, но не мога да редактирам, прикачвам, а само да "цитирам"!?
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!