PipeZone PipeZone
Април 17, 2024, 01:51:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Peterson - Wild Atlantic  (Прочетена 11880 пъти)
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« -: Декември 29, 2016, 11:42:04 »

Учудва ме,защо мълчите за този англичанин?При ограниченото присъствие на нашия пазар на този тип тютюни,Дивият Атлантик направо си е попадение.Мека и балансирана смес от ориенталци,вирджиния и латакия(не много).Пълни се и се пуши лесно,като поради нарязката,има склонност да изгаря бързичко.По-спокойничко трябва да се кара.Недостатък за мен,е леко цигареният му привкус.Може и да греша,но така го усещам.Определено не е за пренебрегване.


Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #1 -: Декември 29, 2016, 12:08:56 »

Защото се продава в пакет, а не в кутия.  Намигване Иначе си е много приятен тютюн и, честно казано, в пъти повече ми харесва от разни прехвалени латакиеви смеси, дето ми миришат на мокро велпапе като ги отворя... И имат същия вкус.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #2 -: Декември 29, 2016, 07:04:50 »

Доста хора тук се изказаха положително за него, но никой не си направи труда да го представи по-подробно. Определено става за пушене.
Активен
iivetsa
Full Member
***
Публикации: 108


Ел. поща
« Отговор #3 -: Декември 29, 2016, 08:29:55 »

Аз не мога да му направя добро представяне, но определено мога да кажа че тютюна си заслужава. Пробвах го за сефте на презентацията на калиман, и ми хареса на прима виста, въпреки че там не успях много добре да усетя тютюните. Както и да е, като се появи на пазара веднага си го купих, и даже в момента си го пуша него. Много лек и приятен, гори много добре абе жестока работа. Дето се казва, ще го поддържам в наличност, стига разбира се и да го зареждат редовно. На мен специално хич не ми дреме в кутия или в пакет е  Ухилен
« Последна редакция: Декември 29, 2016, 08:35:32 от iivetsa » Активен
zzstz
Full Member
***
Публикации: 105


Ел. поща
« Отговор #4 -: Декември 29, 2016, 10:40:20 »

А аз си мълча от чист Егоизъм Усмивчица.Изкупувам го бавно  Готин
Активен
Pana
Jr. Member
**
Публикации: 99


« Отговор #5 -: Декември 30, 2016, 01:07:52 »

Два пакета опатках и още три си взех за складова наличност вкъщи. За цената си е без коментар. Приятен и лек, според мен е тотално подходящ за прохождащи. Е...и за вече пазещи равновесие като мен Ухилен
Активен
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« Отговор #6 -: Декември 30, 2016, 03:06:14 »

ПичОве , туй нящу от "Карибите" ли га купвати ба ?! Не съм флазял у техен дюкян от една година ..... Усмивчица
Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #7 -: Декември 30, 2016, 04:18:41 »

Да
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #8 -: Януари 16, 2017, 05:20:05 »

Прекрасен тютюн.Най-накрая и аз да харесам нещо на Петерсон.Всичко друго ми е яко цигарени.
Активен
BigMUZZY
Newbie
*
Публикации: 25


Ел. поща
« Отговор #9 -: Януари 24, 2017, 09:41:31 »

 Това, което сте описали наистина го открих и аз. Гори много готино и спокойно, изгаря бързо. Кефи ме и мен. Ама...ароматът му просто ще ме откаже от всякакъв вид пушене. Особено като е в пакета и го помириша. Не знам аз ли съм сбъркан или съм попаднал на кофти разфасовка или пък така и трябва да бъде, но ми е направо неприятно да вдишам от миризмата му.

Активен
Ivo
Гост
« Отговор #10 -: Януари 24, 2017, 10:08:20 »

Така си мирише Усмивчица
Както каза Вехтия - на старо сако подмишниците ....
Активен
iivetsa
Full Member
***
Публикации: 108


Ел. поща
« Отговор #11 -: Януари 24, 2017, 10:19:08 »

Е мирише си на латакия, кво пък толкоз гадно?? На мен точно това ми харесва, да не би пък аз да съм нещо сбъркан Ухилен Ухилен Ухилен
Активен
zzstz
Full Member
***
Публикации: 105


Ел. поща
« Отговор #12 -: Януари 25, 2017, 03:32:37 »

Мирише като ада вкусно като рая
Активен
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« Отговор #13 -: Януари 25, 2017, 11:34:16 »

Не знам аз ли съм сбъркан
, но ми е направо неприятно да вдишам от миризмата му.

Не си узрял още за ада/както се изрази градския/ ..  Плезещ се
Мен толкова ме кефи смърдежа на латакия , че даже си носим едно бурканче от мед/тия малките/ и си го миришем кат енфие ...  Ухилен
Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
Pana
Jr. Member
**
Публикации: 99


« Отговор #14 -: Февруари 04, 2017, 04:49:45 »

BigMUZZY, прекарай един пакет и после ще си говорим... след това нищо няма да е същото Намигване Иначе този е от слабо латакиевите. Ако латакията успее да те откаже от пушенето, ти ще си първият такъв случай в света  Ухилен
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!