PipeZone PipeZone
Март 29, 2024, 03:33:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: И аз за царевична  (Прочетена 3740 пъти)
Stonewww
Newbie
*
Публикации: 20


Ел. поща
« -: Февруари 23, 2017, 08:17:38 »

Тъй... Вече десетина дни гордо пуша лула. След като посвикнах с пълненето и пушенето,вече ми гасне само по веднъж към края,реших да си купя лула.(тя моята е за десет кинта някакво чудо на луларството,но в цял Перник само нея намерих и то в магазин за кафе!)
Четох,четох из форума,за тютюн ясно Давидов Роялти всички го хвалят.Ку'пих,пу'ших,ва'жи! Четох,четох из форума за лули ясно на майсторите представени тук всички ги хвалят пък и снимките впечатляват,обаче след известен размисъл реших,че е по разумно да се поусършенствам още малко,за да не взема нещо хубаво и да го съсипя! Та в този ред на мисли,ако някой има царевична за продаване би било чудесно.


ПП Ебати що изписах можеше да мина с едно изречение!





Активен
Ivo
Гост
« Отговор #1 -: Февруари 23, 2017, 11:07:47 »

Писах ти на лични.
Активен
Stonewww
Newbie
*
Публикации: 20


Ел. поща
« Отговор #2 -: Февруари 24, 2017, 08:27:40 »

Прочетох,но не разбрах как да отговоря на лични та затова тук.      ОК,като дойдат ако искаш звънни,ако искаш пиши,ако искаш аз ще звънна,въобще какъвто вариант ти допада.0898 429 539
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!