PipeZone PipeZone
Април 16, 2024, 10:45:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Бритиш Американ Тобако престават да произвеждат Дънхил???  (Прочетена 3451 пъти)
Ivo
Гост
« -: Март 06, 2017, 08:52:21 »

Някой чул ли е нещо дефинитивно по въпроса?
Спират пурите и тутуна за лули.

Не видях нищо крайно по американските форуми, освен самата новина.
Тръгнала е новината от Холандия...
Активен
V.V.I.
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 87


« Отговор #1 -: Март 06, 2017, 09:36:13 »

Да, говорих и с Лео преди месец по въпроса. Първоначално го сметнах за буря в чаша вода и че е маркетингов трик, но от Smoking pipes информацията е, че Dunhill спират, като за сега заявката е, че след 12 до 18 месеца ще прекратат производството. Странно е, че тази година преиздадоха няколко тютюна, които от десетилетия ги няма на пазара, което може и да с цел да се вложат изостанали на склад резерви. Жалко ще е да се изгубят такива блендове, но винаги има вариант друг да им купи рецептите. Остава да почакаме и да видим, какво точно ще стане, но въпреки че Dunhill произвеждат някои от любимите ми тютюни, запасяването е безсмислено. Поне според мен де. Колкото и да се купува, рано или късно ще свършат. Дет се вика: Кот такоа.
P.S. винаги има опция да продължат производството и да бият отбой, но ме съмнява.
Активен
Ivo
Гост
« Отговор #2 -: Март 07, 2017, 07:56:08 »

Аз се разрових повече, и май няма официална и достоверна информация - само слух от блогъри и прочие.
Нищо официално потвърдено няма.
И вече като гледам през 2008 е имало подобно известие, та може и това да излезе само въздух под налягане.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!