PipeZone PipeZone
Март 29, 2024, 02:55:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: ...и аз да се представя  (Прочетена 13850 пъти)
le_corbeau
Newbie
*
Публикации: 12


« -: Май 24, 2017, 12:56:41 »

Привет на всички Вас.
Казвам се Огнян Лалов. От София съм, живея малко след Паметника на изгонения Софиянец, демек в квартала наречен Люлин.
Ако не беше заминаването ми за Уелс, сигурно нямаше да открия ЛУЛАТА. Когато дъщеря ми ме уведоми за цените на цигарите при тях...бррррррр....реших да си взема лула.
Срещата ми с лулата датира от един подарък, спечелен на Коледна томбола в службата. Падна ми се Лула. Тогава за мен лулата беше просто нещо, много приличащо на голямо цигаре. Та купих си тютюн, разбира се CLAN, набутах го в лулата, запалих и така я задърпах, че направо ми се залепиха ушите...а температурата на лулата-леле майко.
Сега си купих една лула от едно магазинче, на нея пише Zobo, /с много любов от Китайските колеги... Ухилен/, малко тютюнец 7 Seas Royal Blend и ....смело напред. Ама изпуших тютюнеца като за тренировка-да не загрява, как да разпалвам, да не бързам...
Та така!!!
Ще се радвам да дойда на Ваша збирка, белким се светна как се прави това-онова.
Да пожелая хладен дим!!! /ега ти как го казах, а/

Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: Май 25, 2017, 06:45:13 »

Здравей и добре дошъл
Активен
Slava
Newbie
*
Публикации: 18


Ел. поща
« Отговор #2 -: Май 25, 2017, 09:04:23 »

Привет! Интересно представяне! Много добро решение да преминеш на лула, даже бих казала - правилното  Усмивчица Добре дошъл и от мен!
Активен
V.V.I.
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 87


« Отговор #3 -: Май 27, 2017, 09:23:59 »

Добре дошъл и заповядай довечера (27.05) на ежемесечната ни сбирка Усмивчица
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #4 -: Май 27, 2017, 11:07:06 »

 Усмивчица Добре дошъл!Направил си правилния избор.Желая ти приятни моменти сред нас,и задължително посети ежемесечните сбирки на клуба при Лео.И не само тях. Намигване
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
le_corbeau
Newbie
*
Публикации: 12


« Отговор #5 -: Май 27, 2017, 05:27:50 »

Благодаря за поканата. За съжаление ще трябва да пропусна месечното мероприятие. Ядосан Ще релаксирам в Родопите. Но следващия път ще се постарая да съм там.
Активен
чичо лео
Jr. Member
**
Публикации: 85


Ел. поща
« Отговор #6 -: Юни 08, 2017, 03:24:22 »

Добре дошъл!
Активен
mars_3
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 193


LZ1FAB


WWW Ел. поща
« Отговор #7 -: Юни 09, 2017, 06:01:00 »

Добре дошъл!
Активен

"Аз разбирам света единствено, като поле за културно съревнование между народите." - Гоце Делчев
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #8 -: Юни 11, 2017, 07:46:05 »

Добре дошъл!!!
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!