PipeZone PipeZone
Април 26, 2024, 05:24:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Penmanship - едно интересно хоби  (Прочетена 17392 пъти)
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #15 -: Декември 14, 2017, 09:53:42 »

От днеска са пуснали в Лидъл калиграфски комплект за двайсетина кинта.
Перодръжка и няколко различни перца, мастилница, печат и восък и за попиване нещото..Усмивчица)
Май и хартия имаше..ама не съм сигурен:))

Че си купим.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
V.V.I.
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 87


« Отговор #16 -: Януари 08, 2018, 10:01:55 »

Другари по съдба и страст,
изключително се зарадвах на темата отворена от Никита. Аз самият имам влечение към калиграфията и преди няколко години реших да се впусна в това приключение. Изразявам се малко патетично, но на мен лично ми доставя огромно удоволствие да пиша на ръка. Не съм се впускал толкова дълбоко в дебрите на занаята, колкото Балканеца, но всяко нещо с времето си. Преди време, подобмо на много хора започнах да пиша книга (за собствено удоволствие, не с комерсиални цели) и реших като я завърша да я препиша в един единствен екземпляр с писалка. Преди месец си взех перо от паун, за да пробвам и това изживяване, но купешкото перо беше много високо отрязано и го използвам само за украса на бюрото ми. Сега чакам едни ловджии да ми донесат пера от патица и да запретна ръкави Усмивчица
« Последна редакция: Януари 08, 2018, 10:04:14 от V.V.I. » Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #17 -: Януари 08, 2018, 10:41:12 »

Преди време получих в замяна на една моя графика доста голям набор от пера отпреди 44-та година. Понеже с тях само рисувам, а и са ми повече от необходимите, ако някой желае, мога да подаря известна част.
Активен

Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #18 -: Януари 09, 2018, 06:37:08 »

Преди време получих в замяна на една моя графика доста голям набор от пера отпреди 44-та година. Понеже с тях само рисувам, а и са ми повече от необходимите, ако някой желае, мога да подаря известна част.
Желаещите да ми пратят координати на лични съобщения.
Активен

V.V.I.
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 87


« Отговор #19 -: Януари 11, 2018, 08:09:51 »

Евала, Десо! Много благодаря Усмивчица Ще намеря начин да ти се реванширам Намигване
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!