PipeZone PipeZone
Април 26, 2024, 11:04:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Заменям и търся  (Прочетена 4035 пъти)
kossioa
Гост
« -: Януари 06, 2018, 06:39:18 »

Здравейте Група и Честита нова година!

От около година съм фен на лулата. Опитах различни лули, като започнах с подарък стара лула Real Briar - много пушена, но добре поддържана. Ползвах и нова подарък лула от круша на Mr. Brog 35 Corsar. С тях постепенно открих насладата от лулата. Харесвах много и двете. С времето опитах различни видове лули, като най-много ми допадат лули без филтър от типа Canadian над 14 см. дължина и огнище с размер на камерата за тютюн не по-малък от 2 см., по-скоро над 2 см.
Поддържам лулите си с мерак и ги пуша с такъв - употребявам Усмивчица
---
Но имам 3 лули от които не успявам да извлека удоволствието, което получавам от двете любимки - Първата е Butz-Choquin /Capitan 80/ от St. Claude, France - 14,8 см., 45 гр., 4,5 см. височина на огнището с 2,2 см. размер на камерата за тютюн. Втората е White Star - 14,8 см., 28 гр., 4,5 см. височина на огнището с 2 см. размер на камерата за тютюн.
Та тези 3 лули нещо не ми пасват - не мога да ги усетя и да извлека с тях търсеното удоволствие Усмивчица Затова търся ЗАМЯНА с лула/и, която/ито са от типа Canadian и с не по-малки размери от тези, които описах.
---
Заменям: /В ред от горе надолу първа снимка/
Лула Savinelli, 14 см., 35 гр., 4,5 см. височина на огнището с 2 см. размер на камерата за тютюн.
Лула Real Nature, 14 см., 28 гр., 4,5 см. височина на огнището с 2 см. размер на камерата за тютюн. /Не знам нищо за марката Real Nature - в нета не откривам. Моля някой ако знае, да сподели./
Лула ВВВ, 12,5 см., 20 гр., 3,5 см. височина на огнището с 1,8 см. размер на камерата за тютюн.
---
Приемам всякакви комбинации в предложение Усмивчица
При интерес публично или на лични коментирам, качвам снимки и т.н. Усмивчица
Поздрави!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!