PipeZone PipeZone
Април 27, 2024, 04:21:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечни сбирки извън София  (Прочетена 15373 пъти)
Ivo
Гост
« -: Януари 21, 2018, 02:22:57 »

Момци, още една идея обсъждахме с Лео, а именно да се организираме за някоя от следващите сбирки и да идем на гости на някоя луларска дружина извън София. Иначе казано да направим една сбирка в Пловдив/Русе/Бургас. Евентуално може да почерпим опит от ножарите (Ивеца) и да направим някоя сбирка по някоя хижа/вила/квотдае по планините Усмивчица
Може би ще е най-удачно една пробна сбирка в Пловдив, че ще е най-лесно от логистична гледна точка. След това ще доразвием нещата.

Предлагам да го коментираме и обсъдим и евентуално Април/Май да го приведем в действие.
Активен
Ivo
Гост
« Отговор #1 -: Март 18, 2018, 12:58:26 »

Момци, има план да направим сбирката за месец Април извън София, а именно в Пловдив Усмивчица . Сбирката ще бъде и седмица по рано, на 21ви Април (събота), за да не съвпада с празниците около 1ви Май.
Заминаваме към Пловдив в петък/събота и прибиране неделя.
Хайде да се преброим колко желаещи има и после се доразберем за подробности.

Пишете тук или у Фейсбук групата има анкета.
Активен
Ivo
Гост
« Отговор #2 -: Март 23, 2018, 06:23:40 »

За Пловдивската сбирка ще ни трябва помощ Усмивчица
Някой от тамошната дружина (или Гец Усмивчица ) да може предложи място дето може да се съберем за хапване/пийване и попушване?
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #3 -: Март 25, 2018, 09:42:56 »

Епа  де да знам ще разпитам , по принцип аз не хода много по заведения . Трудно малко на закрито да попушим , всичките там , ама де да знам . Трябва открито заведение .
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #4 -: Март 25, 2018, 02:03:09 »

Нещо със зона за пушене-като зимна градина,например?В Бургас страхотно местенце са двата ресторанта КИШ.На преминаващите или гости на града ни-това са местата.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Ivo
Гост
« Отговор #5 -: Март 25, 2018, 06:48:28 »

Ози ти ако имаш връзка с някой от тамошната група може ли да разучиш? Или с Гец да видим Усмивчица ?
Или кой да е местен или запознат с пейзажа.
Аз ще говоря с Адаша като го видя. Че ножарите са доста по активни от нас Усмивчица
Активен
ovit
Newbie
*
Публикации: 29


Ел. поща
« Отговор #6 -: Март 30, 2018, 08:01:17 »

Здравей адаш, т.е. аз съм адаша на адаша от ножарският форум и съм в Пловдив.Естествено съм готов да помогна с организацията на среща в Пловдив в бирария Пожарната (чичо Лео познава мен и Пожарната). За целта трябва да ме ориентирате колко души ще дойдат от други места, а аз ще говоря с пловдивчани.Ще се спи ли в Пловдив за да намерим подходящ хотел и т.н.
Поздрави и успех!
Активен
Ivo
Гост
« Отговор #7 -: Март 30, 2018, 01:10:18 »

Утре на сбирката ще говорим тукашните левенти Усмивчица
И ще ти пиша или общия ни Адаш ще ти пише Усмивчица или Лео ще ти звънне - абе все някой ще бъде Усмивчица

Като гледам от тук ще засега сме 4-5ма, ще видим колко още се срамуват да кажат че ще дойдат. Има 2ма от Бургас, от Варна май са 2ма (един пише ама говори в множествено число Усмивчица).
Гец, Кольо и Батьо Усмивчица

Пловдивската група не знам колко ще са Тъжен

Т.е. към дузина сме дето ще прииждаме Усмивчица
« Последна редакция: Март 30, 2018, 01:14:05 от Ivo » Активен
ovit
Newbie
*
Публикации: 29


Ел. поща
« Отговор #8 -: Март 30, 2018, 02:42:26 »

О.К.
Чакам инструкции!
Активен
Ivo
Гост
« Отговор #9 -: Април 02, 2018, 01:16:27 »

Адаш,

Дотук официално сме 12, и още няколко на кантар.
Според мен да направим резервация за 15 човека Усмивчица
Прецени къде ще е удачно Усмивчица понеже най-вероятно ще е достатъчно топло да се седи отвън и да се пуши.
Час да речем 19:00 Усмивчица
Ако се разберем предполагам ще може с предизвестие да го дръпнем примерно час назад или напред.
Ако не - квото такова Усмивчица
Активен
ovit
Newbie
*
Публикации: 29


Ел. поща
« Отговор #10 -: Април 02, 2018, 03:16:32 »

В Пожарната се пуши на терасата, а терасата е многофункционална и покрита с навес така че... .Относно резервацията то тя трябва да бъде за 21 април доколкото разбрах.Пловдивчани са примерно 6,7 души т.е. резервация за 22 пушачи.Чакам потвърждение за да действам и докладвам.
Активен
Ivo
Гост
« Отговор #11 -: Април 03, 2018, 07:44:42 »

Събота 21ви Април
Сложи ги 20 човека Усмивчица
За час бием маркера за 19:00 Усмивчица
Активен
ovit
Newbie
*
Публикации: 29


Ел. поща
« Отговор #12 -: Април 03, 2018, 10:46:24 »

Резервацията е направена и потвърдена за 21 април 19.00 часа.
Активен
Ivo
Гост
« Отговор #13 -: Април 03, 2018, 12:03:06 »

Цар си Усмивчица
Активен
ovit
Newbie
*
Публикации: 29


Ел. поща
« Отговор #14 -: Април 03, 2018, 03:39:11 »

Малко инфо:

http://pojarnata.com/
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!