PipeZone PipeZone
Април 19, 2024, 11:52:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Добър сайт  (Прочетена 5906 пъти)
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« -: Август 02, 2018, 07:51:18 »

Попаднах случайно на него търсейки насипен тютютн на Дънхил , единствено там имаще и на добра цена .
Има и доста други тютютни . Гледам че шипинга до БГ е 30 $ , което е мн добре , но аз не съм шипвал до БГ така че не е проверено това . Следващата ми пратка ще е до БГ . Има много хубави тютюни и голямо разнообразие.


http://justforhim.com/catalog/index.php?main_page=index&cPath=2&zenid=3j6i3b9kignqoc17stof9rjj90
Активен
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #1 -: Август 02, 2018, 09:44:19 »

На мен ми излиза, че няма наличност за насипни, а за кутиите цената не е най-ниската А и там откъдето купувах преди, също няма наличност.
Активен
doctorgaro
Newbie
*
Публикации: 29


« Отговор #2 -: Август 02, 2018, 12:02:29 »

А какво е решението за митницата?Тука чета ,че тези доставки имат разправии в митницата.Тютюна е все пак акцизна стока.А и всичко извън ЕС се внася с някакви мита.
Активен
Ivo
Гост
« Отговор #3 -: Август 02, 2018, 12:08:47 »

Решението е да не ги обсъждаме тук Усмивчица

За протокола легално ако сте частно лице не може да внасяте тютюн от 3ти страни.
Просто няма как да ви начислят мито (дори и да ви разрешат да го внесете).

Трябва да е през фирма и да се докаже предназначение и дори тогава няма гаранция, че ще ви разрешат вноса.
« Последна редакция: Август 02, 2018, 12:13:21 от Ivo » Активен
doctorgaro
Newbie
*
Публикации: 29


« Отговор #4 -: Август 06, 2018, 12:17:42 »

smokingpipes щял да има сайт вече в Европа:  https://www.smokingpipes.eu/
Считате ли,че от там ,ще можем да пазаруваме или важи отново горенаписаното правило?
Активен
Ivo
Гост
« Отговор #5 -: Август 06, 2018, 01:44:53 »

Засега само лули ще продават и основната им цел да си подкрепят този си бизнес в Европа. Не планират да продават тутун, дори и да продават в някакво бъдеще тутун, ще е на евро цени и вероятно същия асортимент като на другите магазини в Еропа. Ще трябва да се съобразяват с Евро законодателството както всички останали на континента.
А прословутия Брекзит само ще усложни пейзажа.
Активен
doctorgaro
Newbie
*
Публикации: 29


« Отговор #6 -: Август 07, 2018, 07:29:18 »

Значи  си оставаме  прецакани и оставени на милостта на официалните вносители в БГ.
Активен
Ivo
Гост
« Отговор #7 -: Август 07, 2018, 07:31:50 »

И каквото ти донесат/донесеш от Европата Усмивчица
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!