PipeZone PipeZone
Март 28, 2024, 07:47:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Привет от още един любител на пушилиста  (Прочетена 7635 пъти)
Aldaren
Newbie
*
Публикации: 3


Ел. поща
« -: Ноември 09, 2018, 08:23:04 »

Здравейте на всички,

Казвам се Любо, от София съм и се занимавам с разработка на уеб сайтове (или друго яче казано Fullstack JavaScript Developer Смотан)

Цигари и пури не пуша, алкохол и кафе не пия, но винаги нещо ме е притегляло към лулите.
Напоследък покрай многото стрес и нерви реших, че един вреден навик може всъщност да ми дойде добре и преоткрих пушенето на лула и магическия свят на пушилиста.

Докато търсих повече информация попаднах на този прекрасен форум Усмивчица

Пуша от няколко месеца лула и този за мен ритуал ме успокоява учудващо много, дори повече отколкото предполагах.

Горд собственик съм на Mr. Brog 41 макар, че търся да купя още лули, но онлайн като проверявам като че ли няма кой знае какво предлагане, или поне не съм попаднал на правилните места.

Поздрави и хладен дим на всички.
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #1 -: Ноември 10, 2018, 01:36:49 »

Здравей,и добре дошъл,Любо!Всички тук ни привлича магията на лулата,не толкова пушенето като привичка или необходимост.А за избор на лула-погледни нещата на нашите майстори,или се включи в заверата за клубна лула на 2018-та година.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
mars_3
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 193


LZ1FAB


WWW Ел. поща
« Отговор #2 -: Ноември 10, 2018, 03:07:22 »

Добре дошел, маек и хладен дим :-)
Активен

"Аз разбирам света единствено, като поле за културно съревнование между народите." - Гоце Делчев
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #3 -: Ноември 10, 2018, 04:00:42 »

Добре дошъл и от мен. Приятно пафкане в нашата компания. А лули има колкото искаш, ще си намериш подходящите.
Активен
Aldaren
Newbie
*
Публикации: 3


Ел. поща
« Отговор #4 -: Ноември 10, 2018, 05:35:02 »

Благодаря на всички.

Ще намеря точните лули и тютюни с времето, за момента се наслаждаван на това до което съм се докопал - Mr. Brog 41 + Mac Baren Original Choice и Davidoff English Mixture.

Видях, че в бг не е голям избора за тютюни и повечето хора си поръчват от други държави. Включих се вече в клубната лула. Не знам каква е процедурата и колко време минава докато станат готови (предполагам за толкова лули работата е много и поне няколко месеца минават?).

Поздрави на всички и благодаря за посрещането Усмивчица
Активен
zzstz
Full Member
***
Публикации: 105


Ел. поща
« Отговор #5 -: Ноември 13, 2018, 01:44:09 »

наздраве   Намигване
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #6 -: Ноември 13, 2018, 11:49:22 »

Добре дошъл!
Не се ограничавай с наличното в БГ като тютюни, защото вероятно ще се разочароваш. Просто тук упорито предлагат/внасят само „компоти“ и никой не може да ти каже защо точно.
Относно клубната лула, радвам се, че си се включил - планът ми е да е готова преди празниците. Работата ще започне вероятно на 18ти, след като уточним бройките, колко с филтър и /или акрил.
Ако имаш въпроси за лулите и/или тютюните, тук е мястото да ги зададеш или в групата във фейсбук.

Поздрави от мен!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!