PipeZone PipeZone
Април 30, 2024, 10:19:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7
  Изпечатай  
Автор Тема: Моите лули - българските майстори  (Прочетена 72100 пъти)
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: Септември 17, 2012, 08:33:17 »

:oУау...Че по идея на клиент ли е това?
Да изрично задание, пак казвам добре че се отказа.
Оригиналът е на А. Флоров
Това са лули one of a kind, просто не става втори път.
Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #16 -: Септември 18, 2012, 01:27:24 »

Поставих си за цел, която е на 90 процента изпълнена - да имам по няколко екземпляра от нашите майстори - Десислав Гечев, Геца и Жоро Бояджиев....на 90 процента, защото още не мога да се добера до Геца!Надявам се скоро да имам и негов/и екземпляр/и...

ми земи му звънни на Гецата - той наистина също има страхотни лули. а и прави по модел. на мен ми е правил една - отиде подарък,ама ефектът беше уау
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #17 -: Септември 18, 2012, 08:25:52 »

Поставих си за цел, която е на 90 процента изпълнена - да имам по няколко екземпляра от нашите майстори - Десислав Гечев, Геца и Жоро Бояджиев....на 90 процента, защото още не мога да се добера до Геца!Надявам се скоро да имам и негов/и екземпляр/и...

ми земи му звънни на Гецата - той наистина също има страхотни лули. а и прави по модел. на мен ми е правил една - отиде подарък,ама ефектът беше уау

Няколко пъти се чухме, ама....
Много ангажименти, много поръчки, нови серии Калабаш....ще стане....ама друг път.... Ухилен Ухилен Ухилен
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #18 -: Септември 22, 2012, 07:03:51 »

Малко по-малко затварям кръга....
Мога да се похваля и с първата придобивка от Георги Тодоров - Гец.
Имах удоволствието да се запозная лично, да пием по бира и....да се сдобия с Билярд от серия "Калабаш"!
Благодаря, Гец! Продължавай напред!
Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #19 -: Септември 23, 2012, 12:01:17 »

ееее много е добра - честито - със здраве да си я пушиш. каква дължина, че на снимките липсав мащаб?
долко е дълбоко огнището и с какъв диаметър?
Активен
Snoobyx
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 77



WWW Ел. поща
« Отговор #20 -: Септември 23, 2012, 11:32:14 »

Много красива форма и аз скоро мисля да си взема нещо по-топчесто и масивно. Усмивчица
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #21 -: Септември 23, 2012, 07:13:20 »

Грей,грей лулицата!Браво,честита придобивка-дъъълги години да те радва с хладен дим!
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #22 -: Септември 23, 2012, 10:46:08 »

Благодаря Ви!
А ако знаете и как пуши....изключително хладен, хладен дим....нарочно пуших един и същи тютюн в тази и друга лула с голямо огнище!Калабаша работи на 100 %!Веднага се усеща разликата!
Геца си знае работата видимо!
А и все още е грея, грея (както каза Ози), обгарям - бавно, внимателно, постепенно...
няма да ми е последната от Гец надявам се! Намигване

Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #23 -: Септември 24, 2012, 10:17:06 »

Лулата е много пипната.Ще се радвам и аз скоро да опитам калабаш системата на Гецата.
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #24 -: Септември 25, 2012, 05:25:04 »

Продължавам пак с Десислав Гечев!
Поредната филтърна любимка, която пуша без филтър...и пуши страхотно...

Само ще трябва да се поусъвършенствам със снимките...въобще не мога да пресъздавам реалностите, които виждам и искам да покажа... Ъ? Завърти очи
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #25 -: Септември 25, 2012, 06:37:33 »

И един блестящ (за мен) билярд от Георги Бояджиев!
Хем е класически, хем е различен! Една от първите ми лули!
Много компактна, лека и удобна!Бих я нарекъл нежна....!
Естествено, че не можете да видите сходство между описанието ми и тъпите ми снимки! Ядосан Ядосан Ядосан
Ако някой иска да я види в друга светлина....има я на сайта на Жоро!
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #26 -: Септември 25, 2012, 06:45:51 »

Твоите фотографии са безукорни в сравнение с моите,Цефи.Днес цял ден щраках едни неща,и накрая изтрих снимките.Не стават.Утре пак ще пробвам,че да ги постна.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #27 -: Септември 25, 2012, 07:50:32 »

Твоите фотографии са безукорни в сравнение с моите,Цефи.Днес цял ден щраках едни неща,и накрая изтрих снимките.Не стават.Утре пак ще пробвам,че да ги постна.
Ози, благодаря, но...не ме кефят!Мисля, че не се вижда това, което искам да покажа!Но пък нямам и друга възможност - снимам с телефона, изпращам, форматирам, поствам...а другия път вече е приключение, време, ангажимент - снимам с качествен апарат, подбирам фонове, изолирам бликове, фотошоп....тук отиваме на два часа, а аз за съжаление нямам такова време....да ме извиняват Авторите, но това е положението!
А ти поствай, поствай..., че докато Калин се обучи..... Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен оставаме аз и ти от по-редовните......
(Калине - майтап - да не се засегнеш пък сега)!!! Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #28 -: Септември 25, 2012, 09:00:44 »

Аз съм почти готов,но и на мен снимките ми куцат. Ухилен
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #29 -: Септември 25, 2012, 09:29:52 »

Аз съм почти готов,но и на мен снимките ми куцат. Ухилен
Значи на следващата сбирка...курс по фотография...(ама на закрито, щото от последния форум още ми тече носа...... Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен) Лектора ще бъде определен на по-късен етап, аз поне не познавам фотограф с лула....който е такъв веднага да си признава и да започва да споделя опит......Наздраве!Щото ми се допи бира на онази тераса! Намигване Намигване Намигване Намигване Намигване
Майкоооооо, какво ще правим зиматаааааааа, трябва да ходим на събирания с ушанки и валянки  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!