PipeZone PipeZone
Март 29, 2024, 11:08:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Peter Heding - "Briar Bird leaving the nest"  (Прочетена 23491 пъти)
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #15 -: Януари 23, 2013, 09:22:39 »

Хайде пак старата песен!Нали щяхме да пушим лулата на мира,а не да изравяме томахавката на войната?
И ще Ви замоля за по-голяма деликатност и по-малко грубост в изказванията ,понеже определихте съфорумеца,отворил тази тема за човек,който "рови из форумите ,търсейки оригинални творби,вместо да си трае ,чакайки да се отвори момент,в който да сподели нещо полезно".Моля Ви,макар,че не сме в БГМАМА,(характерът на който може би добре познавате от честото си отбиване там...аз не бях го посещавал,но благодарение на Вас го направих) да спазваме необходимата норма при комуникацийте си,без да обиждаме другите!Такъв разговор досега не се е водил в този форум,защото не е имало причина,но след момента на Вашия пост и грубото подхвърляне ,Cefy от най-активен във форума ,престана да поства и дано не е благодарение на Вас.
Приключвам,защото ми е неприятно да виждам как атмосферата при нас се нагнетява ,подобно на повечето БГ форуми...и още веднъж-ако не Ви е приятна дадена тема влезте в друг раздел и не  коментирайте това,което смятате за неадекватно-за други то е такова!
« Последна редакция: Януари 24, 2013, 06:58:28 от Десислав Гечев » Активен

ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #16 -: Януари 23, 2013, 11:06:12 »

Моля ви,все пак сме тук,за да споделяме хобито си,а не да се дразним един другиму.На един харесва едно,на втори  и  трети съвсем различни неща.Нека всеки говори,показва и споделя това,което харесва.Което не му допада-споменава го,и точка.Никакво задълбаване!Не съм ли прав?А за Цефи-ще постна нещо в една друга естетска тема Намигване
А ето ви и малко изкуство.



Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #17 -: Януари 24, 2013, 07:58:32 »

Mакар и да не пуша вече, все още помня значението на /ДА ИЗПУШИМ ЛУЛАТА НА МИРА / .Криворазбрано е от Вас ,че приемам мнението Ви по въпросът за меродавно .Това , че изказвам мнение различно от Вашето не би трябвало да Ви обвързва с непременен отговор .Обидният тон в случаят е Ваш патент . Каквото повикало ,това си и обадило . Цефи не коментира ,защото ,надявам се е разбрал , че с пари опит не се купува .
Вие г-н Гечев , коментирате ,защото трябва да продадете още една Ваша творба на естетът Цефи .
Оzzy , коментира ,защото е готин , начетен и  широко скроен пушач на лула / това не е комплимент /
Връщайки се в началото на дискусията намирам изворът на конфликта , а именно , твърдението Ви , че познавате лично КИЧЪТ . Не споря за това , даже съм сигурен , че е така . Оспорвам единствено отношението Ви към  независимите от творческият ви чар съфоромци. Може би за Вас МИРЪТ  е поредния превод от куриерска служба от продадена лула . .Относно БГМАМА .Готвя за удоволствие и в този сайт въпреки типичните женски  фантифлюшки намирам кулинарни бисери . Смятам това да е последният ми коментар по темата . Оzzy , отново отлично попадение !!! / това е комплимент /
« Последна редакция: Януари 24, 2013, 09:30:09 от POPЕYЕ » Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #18 -: Януари 24, 2013, 09:02:39 »

А какво ли ще се случи, ако си пушиме тези лули и тютюни, които на нас ни харесват и не се налага да обосноваваме избора си? И когато някой покаже лула, която смятаме за грозна, вместо да му обясняваме, какъв е загубен новак, да си затраеме малко? Просто идея...

P.S. Десо го познавам задочно и съвсем от скоро, но мога да ти кажа, че не си прав в мнението си за него. Когато се свързах с него за изработка на мундщук, той директно ми предложи да ми изпрати заготовка БЕЗПЛАТНО. След неколкократно упорстване от моя страна, беше споразумяна цената от една бира. И ми изпрати две заготовки, а не една. Мисля си, че това говори достатъчно за човека.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #19 -: Януари 24, 2013, 09:35:55 »

Само два мундщука са Ви достатъчни , за да вземете страна ? Много ниска цена ! Аз не предлагам нищо , така  че , моля следващия  !
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #20 -: Януари 24, 2013, 11:31:57 »

Ами аз с това развитие на темата.....съжалявам вече, че съм я започнал!
Не разбирам отношението към нещо, което съм харесал и съм си позволил да споделя...и не приемам коментари по отношение на това, кое трябва и кое не трябва да споделям...
Далеч съм в момента и нета е скапан...но когато се върна ще допълня коментара си на разразилият се безумен спор...
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #21 -: Януари 25, 2013, 12:50:01 »

  Ухилен  Успокойте се ! Няма да оспорвам лидерство , не и тук ! Бъдете здрави
« Последна редакция: Октомври 16, 2013, 08:11:31 от POPЕYЕ » Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #22 -: Януари 25, 2013, 07:13:25 »

POPЕYЕ ,тука аз ще се намеся-многото разглеждащи реално са спамещи руснаци,украинци и китайци,които прецакаха регистрационната форма на форума,и заради които е толкова тежък регистрационния режим.Желаещи,уверявам те,дал Господ,но в момента са на изчакване.Престанете с безсмисления спор,носещ само негативи във форума.Ще се принудя да заключа темата!Теб не те познавам,Десо го познавам (мога да твърдя)добре-не е такъв човек,какъвто го описваш.Уважавам и двама ви,заради отстояването на позициите си,но спрете,или преминете на лични съобщения.А най-добре стиснете ръце!Благодаря ви предварително!
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Dark
Administrator
Full Member
*****
Публикации: 122



Ел. поща
« Отговор #23 -: Януари 25, 2013, 02:25:22 »

Уважаеми господа,

чета и не вярвам на очите си! Явно е време да въведем писани правила на общуването в този Форум!
Преди всичко обръщам внимание на участниците в горната дискусия, че няма да се толерират никакви прояви, съобщения и изказвания, които обиждат и засягат по какъвто и да е начин всеки един от съфорумците!
Правилата ще бъдат публикувани в следващите няколко дни и ви моля да се запознаете с тях.

Темата ще бъде почистена от излишните и обидни изказвания! Призовавам всички ви към търпение и разбирателство!
Нека запазим досегашния здравословен климат и тон на общуването!

Благодаря на всички!
С уважение,
Дарк.
Активен

''...Ала никога повече е много време...''
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #24 -: Януари 25, 2013, 06:56:21 »

Абсолютно подкрепям Ози и Дарк и като инициатор на темата мисля, че имам право да предложа темата да бъде изтрита, заключена и унищожена...и т.н.
Идеята и емоцията се затри, снимката не се вижда почти, линка към сайта вече не е актуален, защото някой фен на "кича" си я е купил и......не виждам какво може да е полезно от цялата говорилня и разменени обиди, квалификации и т.н.! Ако така и пушим....
Срамота, колеги!
Активен
Dark
Administrator
Full Member
*****
Публикации: 122



Ел. поща
« Отговор #25 -: Януари 25, 2013, 07:24:32 »

Все пак мисля, че темата трябва да си остане, вярвам- представлява интерес. Лично аз поддържам идеята всеки да може да показва неща, които са го впечатлили, било то с красота, изящество и майсторска изработка, било то като прояви на кич и уродливо светоусещане. Обогатява всичко, с което се запознаем.

В тази връзка много ми беше допаднала една идея във фейсбук /макар че нямам фейсбук- профил Ухилен/: за стогодишнината от смъртта на Густав Климт едни ентусиасти се бяха организирали да събират всякакви "предмети на изкуството", тоест откровен кич, украсени с негови картини. Имаше невероятни попадения, ха-ха!
Дарк.
Активен

''...Ала никога повече е много време...''
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #26 -: Януари 25, 2013, 08:17:21 »

Съжалявам,ако съм обидил някого!
Активен

kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #27 -: Януари 30, 2013, 09:37:01 »

Твърде малко сме,че да си позволим "лукса" и да се караме.А и смята,че повечето съфорумци сме на възраст когато трудно някой ще ни убеди в противното на нашето собствено мнение.
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #28 -: Март 08, 2013, 10:36:48 »

Да продължим нататък !

Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!