PipeZone PipeZone
Април 27, 2024, 03:41:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Гумени накрайници за мундщуци  (Прочетена 21932 пъти)
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« -: Юли 23, 2012, 10:05:15 »

Отскоро използвам този аксесоар,но горещо ви го препоръчвам.Първо,че с него престанах да маркирам мундщуците,поради счупен долен зъб,и второ,невероятното усещане и удобство.Всяка лула,с какъвто и мундщук да е,просто залепва между зъбите.Набавете си накрайничета,няма да съжалявате!




« Последна редакция: Февруари 03, 2013, 08:56:48 от ozzy » Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #1 -: Август 07, 2012, 10:00:04 »

Сори, Ози, ама.....не ти ли кофти вкуса на гумата?Или всичко е само в главата!?
Гледах ги сто пъти накрайниците, ама не се реших.....имам предчувствие, че няма да е гот на вкус и усещане...плюс това с моите зъби...сигурно ще скърца.....?
 Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #2 -: Август 07, 2012, 01:04:38 »

Как да ти обясня-и за мен бе изненадващо усещане.Първо си поръчах едно пакетче(вътре са две гумички) от любопитство.Гумата се оказа изключителна мека и приятна.Няма такова скърцане,както казваш ти.Много са удобни,особено при акрилните мундщуци.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #3 -: Август 30, 2012, 07:30:24 »

Доста приятно е усещането,но е малко странно като е толкова дебел мунщука.
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #4 -: Август 30, 2012, 12:06:55 »

Да не взема да се мина нещо....и поръчах!Ще споделя вече и лично мнение, когато ми пристигне поръчката! А и без това имам дентални кахъри и лулата си я държа само с лявата страна (отдясно не ми е правилна плоскостта на сцепление и правя мундщиците на нищо от две пушения) та може и да е полезно дори!
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #5 -: Август 30, 2012, 05:52:46 »

След две изпушени лули,все повече ми харесва.За такива като мен,които са зъбари,държа си лулата със зъбите това е много полезно приспособление.Иначе естетиката остава на заден план.
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #6 -: Септември 02, 2012, 10:34:26 »

 ;)Абе няма да ви подведа аз...Естетиката-да,минава на заден план,Калине,но приятел наскоро ми каза,че визията на лула с накрайник е като на нещо лично и удобно,неразривно свързано със своя собственик.Съгласен съм с това. Усмивчица
Също така,може спокойно да се променя положението на лулата в устата.Хубаво е да не се държи само в едно положение при пушене.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #7 -: Септември 04, 2012, 09:48:09 »

И аз пробвах...да, много удобно, практично, бих казал и функционално...обаче ми се загнездил в главата гумения вкус и това си е...не мога да го преодолея, четвърта лула пуша, но това е положението  Тъжен
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #8 -: Септември 04, 2012, 10:01:47 »

 Ухилен

« Последна редакция: Февруари 03, 2013, 08:57:27 от ozzy » Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #9 -: Септември 05, 2012, 06:17:13 »

И аз пробвах...да, много удобно, практично, бих казал и функционално...обаче ми се загнездил в главата гумения вкус и това си е...не мога да го преодолея, четвърта лула пуша, но това е положението  Тъжен


 :)Внушаваш си!А по-добре ли е да ти чаткат зъбите по акрила?Стегни се,момче Ухилен
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #10 -: Септември 05, 2012, 08:05:45 »

Опитвам, опитвам...продължавам борбата с внушението!!! Ухилен
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #11 -: Септември 08, 2012, 09:30:00 »

Много лесно се поставят и свалят накрайничетата,ако предварително  края на мундщука се овлажни лекичко  със слюнка( ;)универсален лубрикант).
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #12 -: Септември 08, 2012, 11:10:44 »

Много лесно се поставят и свалят накрайничетата,ако предварително  края на мундщука се овлажни лекичко  със слюнка( ;)универсален лубрикант).
Докато се сетя прецаках два...имам два Стануела с широк край и докато ги нахлузя и изхлузя...чакам нова доставка...при мен сега унивсалния лубрикатор ще има допълнителни добавки.... Ухилен
Активен
Snoobyx
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 77



WWW Ел. поща
« Отговор #13 -: Октомври 04, 2012, 02:05:38 »

Честно казано и на мен ми е малко трудно да свикна, доста по-грубо и дебело стои в устата, но за сметка на това е много по-удобно да го захапеш, ако искаш да ползваш ръцете си за нещо друго.
Активен
asgard
Newbie
*
Пол: Мъж
Публикации: 40



Ел. поща
« Отговор #14 -: Октомври 25, 2012, 12:10:14 »

Здравейте,

Чудя се за тези накрайници... иска ми се да пробвам, някой може ли да ме посъветва от къде да си купя, че нещо не ги намирам онлайн.

Поздрави,
Активен

Не всичко, което има две бузи е лице !!!
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!