PipeZone PipeZone
Март 28, 2024, 05:27:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: !!!!!!!!!!!!!!!Проблеми при регистрацията на нови потребители на форума !!!!!!!  (Прочетена 9518 пъти)
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« -: Октомври 23, 2012, 02:54:06 »

Преди малко получих това писмо (по-долу), защото се оказва, че само моите контакти са достъпни в информацията за потребителите.
Малко е смущаващо да сме толкова потайни, въпреки че причините биха били твърде ясни.
Моля, админите направете необходимото, за да се регистрира този нов член на форума.
Няма да публикувам тук адреса му, защото може и той да не иска, ето защо, ако трябва да бъде предоставен по някаква причина имейл, пишете на мен!

това е съобщението:
"Здравей,

Казвам се Миро, от известно време чета за това удоволствие и въпреки, че намерих почти всичко във форума ми се иска да мога да пиша в него.
За целта ми трябва регистрация, пробвах на два пъти с два различна адреса, успешно попълвам формата, но отсреща няма, кой да ми "одобри" заявката за потребителя 
(Before you can login and start using the forum, your request will be reviewed and approved.  When this happens, you will receive another email from this address).
Приеми извиненията ми, че пиша до теб и те занимавам с тези неща, но прегледах форума и само твоите контакти успях да намеря. Писах до PipeZone <crusher@gmx.de> , никакъв отговор.
Надяван, се да ми помогнеш с инфо, на кой да пиша или какво може да се направи..."
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #1 -: Октомври 23, 2012, 05:52:57 »

 Засрамен Засрамен ЗасраменАбсолютно приемам критиката,но моля и за малко разбиране.Понеже спама и нежеланите кандидатрегистрации са неимоверно много,се налага да преглеждам кандидатите един по един(за жалост,сайта,доколкото мога,администрирам сам).В момента,за няколко часа,са се насъбрали 259 кандидат членове.Предполагам,че съм пропуснал при проверките някои сериозни кандидати,за което се извинявам.Мислих за изход от ситуацията,и се спрях на следния вариант.Нека кандидате за членове драснат няколко реда на pipezone@abv.bg ,като не забравят да дадат никнейма,с който са кандидатствали за регистрация.Нека проявят търпение и разбиране-след известно време ще бъдат регистрирани.
Същото съобщение ще сложа в главното меню.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Snoobyx
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 77



WWW Ел. поща
« Отговор #2 -: Октомври 24, 2012, 09:57:32 »

Добре че не пуснахме и facebook страница, спама щеше да се умножи. Ухилен
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: Октомври 24, 2012, 03:45:10 »

Засрамен Засрамен ЗасраменАбсолютно приемам критиката,но моля и за малко разбиране.Понеже спама и нежеланите кандидатрегистрации са неимоверно много,се налага да преглеждам кандидатите един по един(за жалост,сайта,доколкото мога,администрирам сам).В момента,за няколко часа,са се насъбрали 259 кандидат членове.Предполагам,че съм пропуснал при проверките някои сериозни кандидати,за което се извинявам.Мислих за изход от ситуацията,и се спрях на следния вариант.Нека кандидате за членове драснат няколко реда на pipezone@abv.bg ,като не забравят да дадат никнейма,с който са кандидатствали за регистрация.Нека проявят търпение и разбиране-след известно време ще бъдат регистрирани.
Същото съобщение ще сложа в главното меню.

Изобщо не съм те критикувал, Ози. Знам за какво става въпрос, поне в общи линии.
Ако си се засегнал, извини ме!
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #4 -: Октомври 24, 2012, 09:47:59 »

 :)Въобще не си ме засегнал,Жоро!Даже напротив-стана много добре.Хем Мирослав се регистрира,хем за в момента намерих някакъв вариант да се отсеят навлеците.Даже който е на "ти" с материята,може да помага с идеи!
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Dark
Administrator
Full Member
*****
Публикации: 122



Ел. поща
« Отговор #5 -: Октомври 28, 2012, 09:59:24 »


...В момента,за няколко часа,са се насъбрали 259 кандидат членове...

Хе- хе, имам един спомен с над 400 за същото време Ухилен
Дарк.
Активен

''...Ала никога повече е много време...''
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #6 -: Октомври 31, 2012, 09:29:17 »


...В момента,за няколко часа,са се насъбрали 259 кандидат членове...

Хе- хе, имам един спомен с над 400 за същото време Ухилен
Дарк.
Сигурно има и алтернативни решения...да мислим заедно?!....който е на ТИ да помага...в края на краищата всички ползваме, а ....Ози се гърби сам...нали идеята е да ставаме повече, а така сами се ограничаваме...може би не съм и аз човека, който трябва да дава мнение, но....все пак...споделям, защото се чувствам съпричастен, колкото и нескромно да звучи
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #7 -: Ноември 01, 2012, 07:32:26 »

 Ухилен Ухилен Ухилен ;DАз не се оплаквам-извинявам се,ако е прозвучало така.Нали всичко е за идеята!А всяка помощ е добре дошла.Ето,Денис сътвори чудеса тук!
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Snoobyx
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 77



WWW Ел. поща
« Отговор #8 -: Ноември 02, 2012, 02:58:04 »

Може да пробваме да сложим някакъв спам филтър като този: http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=544
Може би ще оправи малко нещата. Усмивчица
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #9 -: Ноември 04, 2012, 08:35:26 »

Да,ще го прегледам филтъра...нека ми остане мъничко време.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #10 -: Януари 21, 2013, 09:48:09 »

УРА за Ozzy !!!
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #11 -: Декември 04, 2013, 07:55:46 »

вярно е че 300 400 кандидатури на ден , само да ги прегледаш и отива един ден , грешката е разбираема , аз го ги бях преглеждал щях повече хора да отсвиря сигурно , иначе сега щяхме да имаме 200 съобщения с реклами в кутийте , изнервящо а . Така че работата на Ози си е отговорна и сериозна , ако можем с нещо да помагаме свиркайте .
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #12 -: Декември 04, 2013, 10:19:26 »

 :)Не се оплаквам-всичко е за идеята,колеги.Яд ме е,че заради тоя комерсиал патим и ние,но като не може друго да се направи...Ние ,луларите,сме спокойни и търпеливи хора,и който има желание,рано или късно се регистрира във форума.Нали?
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #13 -: Декември 04, 2013, 10:49:45 »

....Ние ,луларите,сме спокойни и търпеливи хора,и който има желание,рано или късно се регистрира във форума.Нали?

Хапселютно, лулата променя човека. Кофти че нашия вид е на умиране.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!