PipeZone PipeZone
Март 29, 2024, 07:08:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2 3 4
  Изпечатай  
Автор Тема: За жените и лулите  (Прочетена 39432 пъти)
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« -: Октомври 27, 2012, 06:13:35 »

Дано не бъда обвинен, че поствам темата в раздел "Други хобита"!!! Намигване
Та напук на всеобщото мълчание в последно време реших да развъртим малко и размишления върху въпроса - къде са жените пушачки на лули и защо са такава рядкост?
Ще нахвърлям мои си размишления, пък се надявам верните съфорумци да ме добавят/коригират/критикуват/споделят!
Ние мъжете харесваме лулите защото съм убеден, че на подсъзнателно ниво свързваме формата на лулата с женското тяло (абстрахирайки се от основното предназначение на лулите) - извивките, формата, грейда, линията и т.н. не може да не са свързани с мъжкото подсъзнание и стремежа към другата половинка. Не говоря още за секс (въпреки, че и този въпрос може да се развие), просто за привличането към другия пол, което е заложено/програмирано в съзнанието ни...Та за нас мъжете има някакво обяснение защо пушим лули - обичаме тютюна и пушенето, знак за мъжественост (който в днешно време вече може би не е много верен подход  Намигване), его, нарцисизъм, други.
Защо при жените не са популярни лулите?! - считам, че жена с лула звучи и изглежда доста секси, различно е, екстравагатно, готино!Обяснението, че пушенето на лула е запазена марка и израз на мъжественост мисля, че не е валидно!
За жалост моя не съм виждал все още жена да пуши лула, освен на снимки от едно време....
Не познавам и пушач на лула, на когото половинката му пуши също - моята въобще ме гледа като враг на народа, когато запаля!
Да поразмишляваме и коментираме заедно......?!
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #1 -: Октомври 27, 2012, 07:15:04 »

 :)И сега ги има-дамите с лулите имам предвид!Аз притежавам лула на една госпожа-за съжаление,не е българка.Швейцарка е.
Прав си,Цефи,еротичния заряд е огромен при вида на пушеща лула дама Намигване.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #2 -: Октомври 27, 2012, 08:34:55 »

Като запален рибар и консервативно мислещ човек мога да кажа,че жена с лула е толкова нелепо,колкото и жена с въдица.А какво се случва на подсъзнателно ниво,не знам.Сигурен съм в едно,че когато запаля вечер лула,най-ми е гот жена ми да си е легнала,а аз да съм сам с мислите си,с музиката или с книгата.Цефи извинявай за прозаичния пост,ама това е истината за мен.
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #3 -: Октомври 27, 2012, 10:37:51 »

Ози, може и да ги има, но аз не ги виждам....а не е лошо! Плезещ се
А на Калин ще кажа - лошо ли е ако пушим лулици заедно с половинките си? Или пък на поредната следващата наша сбирка вземат, че дойдат и две фенки на лулите да споделят различна гледна точка....?!Мисля, че не е лошо?  Намигване Тук не става въпрос за консерватизъм или прозаичност, напротив - мисля, че в по-консервативните отминали времена е имало повече жени любителки на лулите!?
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #4 -: Октомври 28, 2012, 10:16:04 »

Някак не ми се иска жените да навлязат и в последните мъжки крепости.Играят футбол/знаем как/,карат автомобили/знаем как/,тренират борба....,хайде благодаря.От всякъде лъха на еманципация и феминистки движения.Жените са най–прекрасното нещо в живота ни,но нека да има една лека дистанция и да не си омесваме ролите.Топлата вода отдавна е измислена.След обилна вечеря джентълмените се отделяли в стаята за пушене да изпият по едно питие,да дръпнат една лула или пура,а може би и да си кажат по някоя типично мъжка простотия,която би прозвучала ужасно в изисканата дамска компания.
Активен
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #5 -: Октомври 29, 2012, 02:34:34 »

Аз в моя немалък опит в пафкането на лула съм приобщил няколко човека към лулите и само една дама. За съжаление тя взе, че се изнесе в Германия. Мога да ви кажа, че само в първия момент изглежда странно, но след това се вижда, че ако човек има желание може да приобщи и представители на другия пол. Аз също съм си мислел, че лулата си е мъжко удоволствие, в допълнение на което могат само да се прибавят и други мъжки удоволствия, но времената се променят.  Намигване
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #6 -: Октомври 29, 2012, 10:21:15 »

Аз в моя немалък опит в пафкането на лула съм приобщил няколко човека към лулите и само една дама. За съжаление тя взе, че се изнесе в Германия. Мога да ви кажа, че само в първия момент изглежда странно, но след това се вижда, че ако човек има желание може да приобщи и представители на другия пол. Аз също съм си мислел, че лулата си е мъжко удоволствие, в допълнение на което могат само да се прибавят и други мъжки удоволствия, но времената се променят.  Намигване
Аз и затова си позволих а започна темата!Защото ни е странно жена с лула!А защо ни е странно!?Защото ги няма?!А защо ги няма?!
И тук не става въпрос за приобщаване и/или навлизане в мъжката територия, а иде реч за това, че лулите не дават на жените това, което ни дават на нас мъжете. В тази връзка Лулист сигурно е прав - мъжко удоволствие!Бъдете убедени, че ако жените имаха интерес от лулите досега да са ни заличили/приобщили/промили/асимилирали и т.н. Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен
И никой не може да ме убеди, че снимката, която Ози постна не е интересна, приятна, завлядяваща, загадъчна... Намигване
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #7 -: Октомври 29, 2012, 10:31:50 »

В разрез с идеята на поста ми...
Другарката Синтия с АК-47 и Нана Иварсон...абсолютен кич и безвкусица...потвърждение за мъжката запазена територия...абсурдно и не за това за което започнах темата... Шокиран Шокиран Шокиран Шокиран Шокиран Шокиран
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #8 -: Ноември 22, 2012, 07:28:19 »

 ;)Eто едно алтернативно представяне на лулата по-долу.За да не ме нападнат моралисти,ще дам само линк.
http://ozzybs.snimka.bg/hobby/prezentacia.715000.29074534


« Последна редакция: Ноември 22, 2012, 07:31:43 от ozzy » Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #9 -: Ноември 22, 2012, 08:08:01 »

Еми бих казал......страхотно представяне!
В смисъла и на моята тема....жената преди, черно бяла фотография, класика...
Видимо е пушачка и фенка на лулите... Ухилен Ухилен Ухилен а и лулицата хармонира с природните извивките......
какво повече можем да кажем-страхотна лула представена по подходящия начин Ухилен Ухилен Ухилен
« Последна редакция: Ноември 22, 2012, 08:11:26 от Cefy » Активен
Dark
Administrator
Full Member
*****
Публикации: 122



Ел. поща
« Отговор #10 -: Ноември 22, 2012, 08:34:10 »

Прав си,Цефи,еротичния заряд е огромен при вида на пушеща лула дама Намигване.


Хм.
Хубава тема, определено, поздравления! Усмивчица
Ози, еротичният заряд на тази дама от лулата ли идва според теб? Намигване
Активен

''...Ала никога повече е много време...''
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #11 -: Ноември 22, 2012, 10:36:58 »

Прав си,Цефи,еротичния заряд е огромен при вида на пушеща лула дама Намигване.


Хм.
Хубава тема, определено, поздравления! Усмивчица
Ози, еротичният заряд на тази дама от лулата ли идва според теб? Намигване

Не успя да се развие според мен в точно правилната посока! Намигване
Въпреки, че не е късно... Ухилен
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #12 -: Ноември 23, 2012, 12:30:25 »

;)Eто едно алтернативно представяне на лулата по-долу.За да не ме нападнат моралисти,ще дам само линк.
http://ozzybs.snimka.bg/hobby/prezentacia.715000.29074534



Тази лула няма опасност да се повреди в тая комфортна "подставка" Ухилен
Активен

Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #13 -: Ноември 23, 2012, 11:59:54 »

Тази лула няма опасност да се повреди в тая комфортна "подставка" Ухилен

Все пак всичко зависи от манипулациите, опита, поддръжката.... Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #14 -: Ноември 23, 2012, 06:57:24 »

На лулата или подставката? Ухилен Ухилен Ухилен
Активен

Страници: [1] 2 3 4
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!