PipeZone PipeZone
Април 29, 2024, 09:56:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Cornell&Diehl-Red Odessa  (Прочетена 15265 пъти)
Валентин Атанасов
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 125



Ел. поща
« Отговор #15 -: Септември 07, 2015, 12:00:05 »

Още като го вземах си прехвърлих малко в една метална кутия, вчера доста по добре пуши ама буквално го изсипах в лулата почти без да го тъпча
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #16 -: Септември 07, 2015, 01:29:32 »

Ама това е "зимен" тутун бе брато, като завали снег да си седнеш до кюмбето и да зи забалиш като пич.
По жегите не съм сигурен какъв резултат ще даде.
Те далекоизточните много обръщат внимание на това, кога какво се яде и пие и аз мислех че са глупости (и още мисля) но по отношение на лулите и тутуните си има значение.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #17 -: Септември 07, 2015, 07:05:48 »

Аз последните остатъци ги изпуших В Тел Авив на 32 градуса и висока влажност на въздуха и пак си ми се услаждаше. Не виждам как щях да го пазя чак до зимата, че тогава да го пуша.
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #18 -: Септември 07, 2015, 07:26:10 »

Са ме изкушавате да поръчам едно половин кило, въпреки че имам около стотина грама още в един буркан.
Не съм пушил нищо с латакия от неколко месеца, да не напраа ли едно тържествено завръщане на латакията с червена одеса?
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #19 -: Септември 07, 2015, 07:30:21 »

Ти да не си пушил латакия - не вярвам . Опашата лъжа е това л Ти без латакия и седмица няма да изкараш , ще те умори абстиненцията ха ха ха
Активен
Валентин Атанасов
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 125



Ел. поща
« Отговор #20 -: Септември 08, 2015, 06:57:23 »

То аз съм у Данско сега така че температурите не са особен проблем тука :Д Ухилен Ухилен Ухилен... ама си го пуша и на по топличко де не ми пречи особено. Моя каот падне под 100 грама директно изплясквам още половин кило без да му мисля много много
Активен
Gruev
Jr. Member
**
Публикации: 77



Ел. поща
« Отговор #21 -: Декември 27, 2015, 12:01:37 »

Повдигам темата, щото от как е дошъл, само него пуша и съм събрал впечатления.
Та така, моите впечатления какви са, на базата на 150 грама изпушени. При първоначалното разпалване, ми харесва най-много. Има богат комплекс от аромати и вкусове, усеща се и латакията. После нещата каточели избиват предимно на ориенталски и вирджиния. Латакията за мен излиза от играта. Не знам вие какво ще кажете за това. Но аз мисля, че латакията тука е съвсем малко във формата на леека подправка. Хич не е основен играч. Към средата на лулата перика и ориенталците взимат връх и така до края. По мои наблюдения, този тютюн не става да го оставиш за повече от половин час в лулата угаснал и после да го припалиш наново със същия успех. Не че не се запалва, напротив, обаче вкусът става твърде остър и катранен.  С други думи, или си изпушваш цялата лула, или забрави да доизпушиш после. Не става. Иначе на мен ми дойде добре като малка почивка след основно силно латакиевите миксове. Които обаче почват да ми липсват и смятам сега да поръчам половин кило star of the east. Пише че е с 50% латакия и няма бърли,  което ме устройва идеално.
« Последна редакция: Декември 27, 2015, 09:42:56 от Gruev » Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!