PipeZone PipeZone
Април 20, 2024, 11:11:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17
  Изпечатай  
Автор Тема: the razors edge  (Прочетена 168369 пъти)
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #225 -: Април 27, 2016, 09:33:41 »

Пържолите и ракията бяха истински , хората също А за ножовете не знам не разбирам много Ивеца показа невероятни ковани ножове - негови произведения и ковани от българския майстор ковач Ники Николов
За мен Ивеца е един от най големите ако не и най прецизния и майстора на ножове със най голяма практика в страната . Показва невероятни изработки на много трудни за направа ножове .
Активен
iivetsa
Full Member
***
Публикации: 108


Ел. поща
« Отговор #226 -: Април 28, 2016, 12:56:23 »

Голем,колко па да е голем,нема сто оки Ухилен Ухилен Ухилен
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #227 -: Април 29, 2016, 08:40:07 »

Ивец никога не е късно да влезеш във клуб 100 +
Активен
NorthWest
Newbie
*
Публикации: 15


Ел. поща
« Отговор #228 -: Юни 25, 2016, 09:06:18 »

Понеже е отпускарски сезон и никой не пише рекох да препрочета некои интересни за мен теми, примерно тая. Абе защо някои колеги изпитват такава върла омраза към бръсненето? Тва тия доводи че брадата е символ мъжки и щом се бръснеш си педал, поклонник на пропадналата Римска империя не върви. Ако следваме тая логика, бая мощен символ на мъжественост и тестостеронец е и миризмата на къде триеседневна пот, ама се къпем, нали? Или па това че требе да следваме старите норми. Ми ок, да вземем да си палим лулите с кремък и прахан? Мене ме съмнява че една огромна част от мъжете, които са с бради не са ги пуснали щото тоолкова много ги е кефело (сега може и да им харесва, аз също се харесвам с брадица), ами или прекалено ги мързи да се бръснат, или кожата им не го понася ама не искат да си го признаят. Не има нещо срамно.

Ладен дим у тия жеги!  Усмивчица
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #229 -: Юни 26, 2016, 12:36:31 »

Тихо па ти бе - не ръчкай гнездото с осите!  Намигване
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #230 -: Юни 29, 2016, 02:42:08 »

Тихо па ти бе - не ръчкай гнездото с осите!  Намигване

 Ухилен Ухилен
Що бе! Некаси ръчка човека.
Оня - "декадентско-непоносимия" - сеги е извън граница. Сиреч - имаме аванта да ръчкаме....
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #231 -: Юли 04, 2016, 05:13:21 »

Ся па да кажа на ръчкалото - язе съм с брада откъде дваесе и кусур години, кога по-къса, кога като дедо мраз, все тая. И да, нито ме е срам, че ме мързи да се бръсна секи ден, нито го крия, нито пък ше почна! А таа работа с лъмбър модата могат да си я заврат където им е сгодно!
Активен

pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #232 -: Юли 04, 2016, 05:32:31 »

Бахти как агресира ситуацията! Шшшшт бе, Гец - ние и космат си те тачиме!  Ухилен
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #233 -: Юли 04, 2016, 06:31:14 »

..е па ,те от дека им се чини на чельовеците ,зорлем кьосета да бидат ..

 Ухилен
Активен

ovit
Newbie
*
Публикации: 29


Ел. поща
« Отговор #234 -: Юли 05, 2016, 10:01:31 »

Гец, като каза брада и се сетих за тази снимка от Сопот!

Активен
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #235 -: Юли 08, 2016, 03:35:24 »

е те баш! Да си знаят тея с бръсначите.... Хахахаха  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен
Активен

Daniel Panev
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 131



Ел. поща
« Отговор #236 -: Юли 28, 2016, 09:36:13 »

Въй...
Че аз се бръсна всеки ден и... Па имам брада  Ъ?
Активен
doctorgaro
Newbie
*
Публикации: 29


« Отговор #237 -: Септември 29, 2016, 12:13:02 »

Да кажа и аз.От около година,решил да бойкотирам световните монополи /в случая Жилет/ и да бъда по -мъжествен,/като шерифа Патерсън на кон,свиващ си сам цигара с една ръка/за справка Реймънд Чандлър-Дългото сбогуване//започнах да се бръсна с double edge razor.Изрових старата техника-един Уилкинсън и един Жилет аджъстъбъл,накупих си от Илиенци ножчета Уилкинсон,Биг,Астор,Жилет зелен и черевен и неизменните Полсилвър.Сапун за бръснене Арко от Кауфленд и четка Омега от ДМ.Абе зор видях в началото.Сега от известно време си взех това чудо:    http://www.muehle-shaving.com/en/Shop/TRADITIONAL/Safety-Razor-Shave/Safety-razors/Safety-razor-GRANDE-from-MUEHLE-closed-comb-handle-material-chrome-plated-metal.h      -тежка-80-90 грама,е няма такъв кеф и нищо общо с досегашните бръсначи.Без да се натиска,прокарваш по брадата и се чува само едно хубаво-хръъсссс.С две минавания -всичко е ок,като имате предвид,че брадата ми е твърда-остра и с Жилет фюжън ,задължително минавах и контра.Сега с това чудо ,също опитах контра-и о чудо-не се порязвам.Преди имаше значение сякаш и качеството на ножчето-едно е по-агресивно и прави микро лезии по кожата,другото сякаш не бръсне така добре,като че ли проскубва.Сега няма значение-с всяко ножче бръсне почти еднакво.Всяко бръснeне вече е малък празник за мен, а не досадно ежедневие.
   P.S.Това е по-скоро май за секцията парфюми и афтър шейв,но вече ползвам безалкохолни балсами за след бъснене и съм много доволен от резултата.
« Последна редакция: Октомври 05, 2016, 08:29:31 от doctorgaro » Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #238 -: Септември 29, 2016, 12:58:07 »

А бе като започна с бойкот на световните монополи и си помислих, че си пуснал брада. То се оказа съвсем друго.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
doctorgaro
Newbie
*
Публикации: 29


« Отговор #239 -: Септември 29, 2016, 08:39:32 »

И това го правя,ама зимата,да не ми изсъхва лицето от студа  Завърти очи
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!