PipeZone PipeZone
Април 29, 2024, 12:18:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Orlik-Golden Sliced  (Прочетена 8149 пъти)
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« -: Март 03, 2010, 06:24:48 »

Чиста златна вирджиния-един от любимите всекидневни тютюни зад океана.Една от най-добрите,които съм пушил-препоръчвам го на любителите на чистата вирджиния.Има леки цитрусови нотки,но едва доловими.Висококачествен тютюн,определено!
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #1 -: Март 15, 2012, 06:20:16 »

Днес си го доставих!Отвън разбира се!
Обаче съм прохождащ и имам затруднения с пълненето!Има ли някакво правило на пълненето на лулата със слайсовете или просто сгъваш, пълниш леко и после уплътняваш...не че не справям и сам, но като новобранец да питам....
Иначе Ози е прав за качеството - много ми хареса без мнението ми да се счита за меродавно, отчитайки факта, че досега съм пробвал само около 20 тютюна...
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #2 -: Март 22, 2012, 08:49:26 »

 :)Щом ти е харесал тютюна,значи се справяш с пълненето.Има различни варианти-може да разгледаш клипчета в You Tube.
Sliced ми хареса доста,но да имаше в него малко перик....Не си падам много по чиста вирджиния.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #3 -: Април 07, 2012, 07:37:40 »

Само уточнение - от всички слайсове и флейки, които съм пробвал досега, видимо според мен страшно бързо изсъхва след първото отваряне....едва ли е само за определена партида, защото вече изпуших 3-4 опаковки от различни доставчици и резултата е все един и същ...налага се допълнително увлажняване...
Предполагам, че гореизброеното е нормално за вида на обработката, сорта, и т.н.
Мисля, че не е подходящ за носене в калъвчета и чантички и/или поне трябва да е с допълнителни  увлажнители...няма да се повтарям за качеството - сериозно, високо
Отново скромно, неангажиращо мнение на начинаещ...
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #4 -: Април 07, 2012, 08:36:31 »

Защо,какво му е на мнението ти,друже?Много добре повдигна въпроса.Аз отдавна не нося отделни дози тютюн,а мъкна със себе си целите кутии.Флейкът,опакован в правоъгълните кутии,без оглед на производителя, наистина изсъхва бързо.Необходимо е да се прехвърли в по-надеждно място за съхранение.Аз вързвам кутията със здраво ластиче-доволен съм от ефекта.В кутиите с винт няма проблем.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #5 -: Декември 16, 2013, 09:27:40 »

Да ви кажа дойде първата ми поръчка и от всички доставени вмидове флейки и тютюни най хубавото което е на вкус е Орлика , дори и като го загрееш не променя вкуса като повечето флейки и е доста естествен тютюн , абе коренно се отличава от яко кейснатите флейки , които даже натъртват накрая на чашата .
Просто перфектна флейка , свеж аромат естествена , близка на вкус и аромат до Брайт СР флейк на Сам Гавит , ама е 1 класа от горе - или поне според мен , а това че изсъхва според мен е от това че няма много мазнотий вътре наблъскани като в другите . Идва си готова и порфектна за пушене - за мен е номер 1.
Друг тютюн от който бях приятно изненадан бе на Питър Стокбуе - Инглиш ориентал суприйм . Невероятен бленд с много високо качество за цената си сравним със Фрог мортън и Найткап - нещо средно мужду двата .
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #6 -: Декември 16, 2013, 09:41:40 »

В Голден Слайс-а има Перик. Не много, но има.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #7 -: Декември 16, 2013, 07:38:49 »

И аз привърших една кутия Усмивчица >Много ми хареса  тази Вирджиния . определено ще си поръчам пак от него . За мен е идеален за през деня или за сутрешното ми  кафе
Активен
direct
Newbie
*
Публикации: 29



Ел. поща
« Отговор #8 -: Декември 01, 2015, 03:08:44 »

Луднах по този флейк! Отворих кутията на събирането на клуба онзи ден и първата лула ми се стори слаба и безвкусна. Втората ми хареса. Само днес съм изпушил две лули и нямам търпение за следващата, което е новост за мен. Явно е много подходящ тютюн за начинаещи пушачи. Усеща се много приятна сладост, без да е прекалена като при черния кавендиш. Страхотен аромат, който свързвам с дърво и плодове. Пише, че има перик, но не усещам никаква лютивост или острота. Нито за момент няма парене на езика! А пуша пълни лули докато остане само фина пепел на дъното, което също е новост за мен. Изобщо на тоя етап любимият ми тютюн, който очаквам да свърши доста бързо!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!