PipeZone PipeZone
Април 20, 2024, 05:31:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 ... 5 6 [7]
  Изпечатай  
Автор Тема: Лула на годината <Pipezone 2013>  (Прочетена 62069 пъти)
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #90 -: Декември 11, 2013, 10:53:47 »

E....ако трябва да съм честен...не съм си поставял за цел да бъда първи - стечение на обстоятелствата! А и с Жоро сме на 20 минути разстояние (с кола)!
Което и въобще не е важно, но.....сърце не траье!
Хайде-следващите фукайте се, снимайте, споделяйте!
Лично не се удържах и вече съм изпафкал едно средно огнище с Г§Х - Номер 7 Брокън флейк - еми пуши се страхотно, още две три половинчати опушвания/обгаряния и почвам да я мъча на пълно огнище! Пак ще споделя нататък, но засега впечатленията са блестящи! Мундщука е супер удобен и ми пасна идеално на захапката, лулата изглежда масивна, но само изглежда - удобна е за ръката и виси в устата без сериозни усилия, добре балансирана и като габарити, и като тегло, и като големина на огнището!
Спирам се, щото трябва да остане място за коментари и за следващите получатели, на които желая приятно пушене!
Активен
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #91 -: Декември 12, 2013, 10:11:21 »

Олеее  Жоро благодаря , много ми харесва ,снимки ще постна след обед .
Супер е лулата , хубави шарки ,изящна и удобна .
След обед ще я пробвам с Дънхил Флейк
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #92 -: Декември 18, 2013, 08:30:19 »

Колеги,по предложения на Сократ отделих съобщенията за срещата в нова тема.Моля Ви,придържайте се към разделите,като спокойно пускате нови теми,или пишете в съществуващи такива.Иначе настава хаос.Пушете в мир!
А клубната лула е страхотна-респект,Жоро.С Милен(Сократ) дори имахме смелостта да си помечтаем-при желание и възможност от майсторите,следващата и по-следващата години(да сме живи и здрави),това да стане традиция,и лулите да се изработват на ротационен принцип от Десо Гечев и Гец.Мнения?
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #93 -: Декември 18, 2013, 09:19:15 »

.....следващата и по-следващата години(да сме живи и здрави),това да стане традиция,и лулите да се изработват на ротационен принцип от Десо Гечев и Гец.Мнения?

Аз съм за, щото клубната лула ме изкефи много. Точно сега я пуша за трети път, с Фулл Вирджиния Флейк, страхотна работа.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
gogo59bg
Newbie
*
Публикации: 6


Ел. поща
« Отговор #94 -: Декември 18, 2013, 09:37:13 »

Подкрепям напълно!
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #95 -: Декември 19, 2013, 02:12:07 »

при желание и възможност от майсторите,следващата и по-следващата години(да сме живи и здрави),това да стане традиция,и лулите да се изработват на ротационен принцип от Десо Гечев и Гец.Мнения?

Разбира се! От това всички ще сме доволни. Аз, честно казано се надявах този път да се случи нещо като конкурс или съвместен проект, но може да не е бил моментът. Няма значение. Аз съм отворен за предложения и сериозно смятам да развивам (колко ми стигат силите) хобито и занаята.
Поздрави на всички

Жоро
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #96 -: Март 02, 2015, 11:12:44 »

Всеки начи си е прибрал Първата и никви отзиви.....пишете бре колеги - пушите ли я или си я пазите, как пуши, с каков тутун Ви е най-гот....и тез прости неща....така или иначе е дошло време за Втората и Третата....дайте да обменим настроения....!
И да са Ви хубави почивните дни!
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #97 -: Март 02, 2015, 11:36:21 »

Пушиме я. И много добре пуши. Поради шейпа, аз спецялно я пушим само с Инглиш/Балкан блендове, почти съм я дедикейтнал само за на Корнел и Дил смърднята. Не мога да кажа за качеството на бриара, щото различни парчета, различен бриар. Моята може много добре да пуши, на нкой друг не толкова.  Много хубаво се кленчва със зъбите и не тежи. Това е горе долу. Далеч не е най-добрата лула на Жоро, но си е уцелена.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Страници: 1 ... 5 6 [7]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!