PipeZone PipeZone
Април 27, 2024, 09:47:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на софиянци  (Прочетена 15764 пъти)
Daniel Panev
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 131



Ел. поща
« -: Декември 12, 2013, 11:50:27 »

Момчета - така няма да се разберем. Софиянци се излагаме като...
Хайде да чукнем една срещичка нейде? В неделя го дават слънчевко и относително топличко, та можем да седнем в "Халбите", примерно, по на завет някъде в градината...
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #1 -: Декември 12, 2013, 01:50:18 »

Момчета - така няма да се разберем. Софиянци се излагаме като...
Хайде да чукнем една срещичка нейде? В неделя го дават слънчевко и относително топличко, та можем да седнем в "Халбите", примерно, по на завет някъде в градината...

В Младост се пуши официално в две заведения, в Хепи и в Суит. Имат такова разрешение, не е мутренски коомпромис.  затворено е и топло и се пуши. Обстановката е супер и имат в Хепито Леффе бира, а в Суит Старопрамен тъмно.
Ако искате там да си спретнем нещо.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Daniel Panev
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 131



Ел. поща
« Отговор #2 -: Декември 12, 2013, 01:51:26 »

Аз лично се стремя да не нарушавам закона, още повече пък съзнателно  Ядосан
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #3 -: Декември 12, 2013, 01:53:55 »

Аз лично се стремя да не нарушавам закона, още повече пък съзнателно  Ядосан

В хепито по закон се пуши, щото се води отворено помещение. Лятото махат стъклата. Зимата си е топло вътре. Аз току що пуших сега на обед с Леффе, супер си е.

Същата история мисля че е и в Суит.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #4 -: Декември 12, 2013, 03:30:05 »







POY by GB
Усмивчица))) На последната снимка се вижда с какви Бутонели съм Усмивчица))
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #5 -: Декември 12, 2013, 05:05:50 »

 Ухилен Ухилен Ухилен Вече си окомплектован отвсякъде ! Честито !
Активен
Daniel Panev
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 131



Ел. поща
« Отговор #6 -: Декември 12, 2013, 09:19:17 »

Извинявай, balkan boy, ама точно Хепи не ми ги хвали. Затварят ли вратата към салона? Щото мерси, ама предпочитам да пуша навън, при това, както се очертава на слънчице, отколкото деца да ми дишат дима. А и много мразя някой да ми кади докато се храня.
Не ме разбирай погрешно - нищо лично, просто такива са ми принципите. Да е някое питейно заведение - по- ще се навия, ама за място, където хората принципно отиват да се хранят...
P.S. Поне да бяха някакви приятни за околните ароматици. Ма като наизвадим оная ми ти латакия и...
« Последна редакция: Декември 12, 2013, 09:22:46 от Daniel Panev » Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #7 -: Декември 13, 2013, 10:35:25 »

В това Хепи за което става дума салона е съвсем отделно помещение. те са си с различни входове, и деца при пушачите никога нема. Аз поне не съм забелязал.
Вентилацията не е лоша, и макар че обикновено се пуши на неколко маси, няма го тоя цигарен смрад както обикновено в такива помещения. Тези найлоновите като палатки където духа и обикновено има некакво газово отопление.

Там всичко си е кат хората, е, стените са от стъкло, но това не е болка за умиране.

Също така се пуши в Суит, мисля че напълно легално е и там. Ако не искате хепито, мога да си поговора с хората от суит че ще има една вечер с яко латакия, все пак да не би да имат нещо против. Те сега го ремонтираха и вътре е много хубаво.

Други две заведения където се пуши са в Сухата Река на Герена, в едното си се пуши навсякъде, в другото само на втория етаж. Ако искате и там  мога да поговоря да направим едно събиране, пък има и трети вариант,  а той е един ресторант в Бояна, собственика ми е приятел, Там можем да правим каквото искаме, проблема е само че е скъпичко щото се води гъзарско, но има всякакви вкусотии, от октопод на скара, до италиански и френски вина, бири каквито се сетиш,  филе миньон пепър-стек мепър-стек, хайвери майвери и какво ли още не.
Там със сигурност можем да пушим. Единствения недостатък е че е соленичко, пък не знам финансовия профил на повечето от участниците, така че по-добре нещо неутрално.

При всички положения има много места, стига да има желание, ще организираме веднага.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Daniel Panev
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 131



Ел. поща
« Отговор #8 -: Декември 13, 2013, 11:10:06 »

Ми Младост ми звучи ОК на мен, останалите места са ми малко на кестреме  Намигване
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #9 -: Декември 13, 2013, 07:19:54 »

Пуфтите ли ? Аз си пафкам  Завърти очи Завърти очи Завърти очи

Наздраве на всички!
Активен
Daniel Panev
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 131



Ел. поща
« Отговор #10 -: Декември 13, 2013, 10:10:33 »

Наздраве! Трети път я пълня вече Намигване
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #11 -: Декември 13, 2013, 10:11:56 »

Наздраве!Пипнах я-в ръчичките ми е лулицата!Прекрасна е Жоро,сега ще й се порадвам малко(ден,два),докато я запаля.



Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #12 -: Декември 13, 2013, 10:24:58 »

Аз още не съм я палил, мисля утре да я сефтосвам.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Daniel Panev
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 131



Ел. поща
« Отговор #13 -: Декември 13, 2013, 10:40:23 »

balkan boy - ти за неделя уговори ли някъде нещо? Ако ще ние двамата да си попуфкаме само Намигване
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #14 -: Декември 13, 2013, 11:15:05 »

balkan boy - ти за неделя уговори ли някъде нещо? Ако ще ние двамата да си попуфкаме само Намигване

Еми в Младост  в Суит-а. Неделя вечер, чай уиски и латакия. Евентуално вирджиния.

Жоро също не вервам да откаже.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!