PipeZone PipeZone
Април 19, 2024, 11:45:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Запалка Пиер-Карден  (Прочетена 13055 пъти)
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« -: Март 09, 2014, 10:50:08 »

Здравейте. От известно време ми се върти в главата да си взема некоя читава запалка за лулата. Ако някой е ползвал запалки на Пиер-Карден, да вземе да драсне два-три реда, че нещо хич не откривам ревюта за тях, пък моделът ме радва. За ей тоя тука става дума:

Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #1 -: Март 09, 2014, 11:56:50 »

Запалката е страхотна, имам такава, абсолютно същия модел. Ти колега си я виждал на сбирките. Поне втория път мисля че бех с нея.

Ще ти кажа само едно. Най-добрата запалка евър. Като я купих струваше нещо около 60-70 лева, като качество е на нивото на ронсон, ако не  и по-добро, а цената за тоя клас супер ниска. Дават и две години гаранция доколкото си спомням (мързи ме сега да търся кутийката с документа). Дават и неколко камъчета резервни.
Нема да останеш разочарован, гарантирам ти. Пълненето е супер лесно, аз съм супер ултра хипер мега доволен от нея. Ако я загубя некога, бих си зел същата.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #2 -: Март 10, 2014, 07:52:38 »

Да извиняваш, Балканец, ама съм забравил че ти имаш такава. Начи реших се - хем е стилна, хем и цената и е никаква.

Поздрави
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #3 -: Март 10, 2014, 07:29:26 »

Балкан бой е прав аз имам такава и е много едобна и здрава . Моята е японска същият вид е ама са много здрави . Онзи ден гледах такива и на други фирми има такъв и тънък модел мисля че са дамски тънките.
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #4 -: Март 10, 2014, 08:01:49 »

Струва си, струва си парите....въпреки, че не са малко, ама.....
Стига да не я купуваш оттук съм с 2 ръце "ЗА"!
Успех и приятно палене!
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #5 -: Март 10, 2014, 08:03:59 »

А що да не е от тука бре, Цефи?
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #6 -: Март 10, 2014, 08:34:12 »

А що да не е от тука бре, Цефи?
Немам им вера на нашенците! Сори! Кой знае от кое виетнамско мазе ги влачат!
А пък аз съм на принципа - като е - да е! Въпроса е да работи и като има гаранция да е истинска гаранция (ако се наложи)! Купих си Колибри оттук (да не казвам откъде, че пяна ми излиза от устата) и се оказа абцелютно китайско менте, което издържа точно 10 паления...По отношение на Гаранцията - не ми се говори - горката девойка-продавачка какво си навлече с мен, ама....накрая ми върнаха парите и толкова...После Корона от австрийски сайт и нямам проблеми близо 2 години!
Та затова...не с лошо, ама.....парен каша духа!
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #7 -: Март 10, 2014, 09:03:00 »

Ма те Колибритата от бая време се правят в Китай... Съвсем истинска е била, просто си е боклук, дето лежи на стари лаври. А Пиер Карден и те са китайски, отдавна не се произвеждат в Европа. Общо взето, запалка под 200 лева няма шанс да не е китайска. Факт...

П.С. Купих си я тая глупост - да видиме колко ще издържи...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #8 -: Март 10, 2014, 10:41:31 »



П.С. Купих си я тая глупост - да видиме колко ще издържи...

Че ще издържи ще издържи, обаче има пиниз. Не я слагай в джоба заедно с ключове болтове и прочее, щото ще ти се надраска и губи от блясъка. Намигване от опит ти казвам.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #9 -: Март 11, 2014, 09:21:10 »

От  къде  я купи ?
трябва да правя подарък и това е добра идея
Активен
Caesar
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 61



Ел. поща
« Отговор #10 -: Март 11, 2014, 10:21:37 »



П.С. Купих си я тая глупост - да видиме колко ще издържи...

Че ще издържи ще издържи, обаче има пиниз. Не я слагай в джоба заедно с ключове болтове и прочее, щото ще ти се надраска и губи от блясъка. Намигване от опит ти казвам.
Този неприятен опит и аз го имам. Освен незначителни запалки така преди години зяносах и един Дюпон.
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #11 -: Март 11, 2014, 10:32:23 »

На Калиман Карибе магазините, дето са по МОЛовете - Премиум.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #12 -: Март 11, 2014, 11:37:59 »

Има и такива на Живенши мисля . Сега съм с една горелка на Зенга - за 3 лева е невероятна . Мислех си че ще пали и обгаря лулите ама ако внимаваш няма проблеми невероятна е и пали тютюна бързо но не трябва да я задържаш че качва температурата доста в огнището - все пак е на англейски Лайтър джет - реактивна запалка . Бях много против тях но сега вече не мисля така .
Активен
Caesar
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 61



Ел. поща
« Отговор #13 -: Март 12, 2014, 05:21:44 »

И аз днес заприходих една. Е не е за лули, но и без това при мен съотношението при пушенето на пури/лули е 15-20/1...




Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!