PipeZone PipeZone
Април 24, 2024, 08:44:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Егати Кефа  (Прочетена 8095 пъти)
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« -: Март 27, 2014, 04:35:05 »

Уважаеми колеги, не мога да не споделя радостта от това че имаме нов офис, и аз си имам стая само за мен, и се пуши вътре, щото си е само моя стаята.

Нема такъв кеф. Бачкаш си и си  пафкаш.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #1 -: Март 27, 2014, 04:44:41 »

Айде хаирлия да е новия офис . Кяр и берекет и от здраве да се не оттървеш. И тютюни от Корнер и Диел нагоре все да  пафкаш . Клиентите на опашка да те чакат да си довършиш лулата . Ха ха ха . Намигване Намигване Ухилен
Активен
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #2 -: Март 27, 2014, 04:57:04 »

Смотан

....баси ...верно кефа ...
това е еманация на трансцеденталното съчетание на категориите ,,полезно,, с ,,приятно,, , екзенцистиално свързани с концепцията :
,, пуша и за това ,дори ми плащат ,, .....

айде с кеф да си опушваш новата придобивка

 Ухилен
Активен

balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #3 -: Март 27, 2014, 05:02:49 »

Мерси за пожеланията колеги.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #4 -: Март 27, 2014, 05:19:31 »

Честито, със здраве да си я ползваш!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #5 -: Март 28, 2014, 10:09:54 »

Благородно ти завиждам. Вече повече от 10 години не мога да си позволя този кеф. Пафкай си с пълна сила.
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #6 -: Март 28, 2014, 12:11:46 »

Клиентите на опашка да те чакат да си довършиш лулата . Ха ха ха . Намигване Намигване Ухилен

Ей това беше попадение!
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #7 -: Април 01, 2014, 09:58:22 »

 ;DАз бягам да пуша навън(просто търся малко време за релакс-да остана,дето се вика,насаме със себе си),но колегите непрестанно ми досаждат,особено ако паля Есенните вечери.Кефел ги аромата му.Напук удрям някой випер или латак,та  ги разпръсквам Ухилен.Балкане,хаирлия да е новия офис,и удряй ключа в моменти на блаженство.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #8 -: Април 02, 2014, 08:58:27 »

Честито  , ама верно е голям кеф Усмивчица

АЗ  пък пуша вътре Усмивчица))))))))))  и то само аз и не ми пука ,  другите нямат право на мнение Усмивчица))))))))))))))  все пак съм началник , а на началник забележка не се прави .
И съм казал ,може но само лули Усмивчица)))))))))))  за сега съм единствен

Като ходя  да видя Десо и много му се кефя , Работилница  и вътре се пуши яко Усмивчица)))
А бе творческа обстановка
« Последна редакция: Април 02, 2014, 09:00:17 от socrat_bg » Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #9 -: Април 02, 2014, 09:09:43 »

Едно време се е пушило насекъде. И си е било нормална обстановка човек да си пуши на работното место освен ако не се работи с огнеопасни материали.
През 50-те и 60-те години е било съвсем нормално за офис да пушат хората лули, немало е компютри, по масите пепелници, пафкаш си лулата и всичко си е ток.

Сега с тая ню ейдж култура, всичко е извратено. Налагат се някакви ценности като начин на живот, и то по тоталитарен начин. Не смееш да кажеш нищо против евреи, против гейове, не смееш да гръмнеш бездомно куче за да не ти изяде децата като излезнат да си играят, пушачите са като някаква измет и отрепки които "тероризират" другите, трябва да се прекланяш пред определени политически и обществени ценности, не смееш да кажеш нищо против феминизма, а бе последни времена.

Пушенето на лула е едно от редките рецидиви на онова свободно време когато хората си беха хора, и пропагандата беше в явен вид, (поне можеше да се идентифицира). Хората немаха фейсбук и смартфони, и когато сядаха на маса в заведение освен че си пафкаха свободно, имаше и комуникация лице в лице, комуникация между личности. Здравия разум го задължаваше, нямаше връзка с хората там някъде зад компютри и смартфони които са ти на разположение ако човека до тебе не те кефи и ти пречи на личното пространство.
Хората не се развеждаха толкова, защото квото имаш счупено го поправяш, не одиш да си търсиш ново (което ти е на една ръка разстояние и available)

Пушете си лулата пичове, не остана още много време докато се превърнем в роботи.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #10 -: Април 02, 2014, 10:11:47 »

Едно време беше  срамно да си гей и  гъзарско да пушиш  , а сега  е срамно да пушиш и гъзарско да си гей  Ухилен
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #11 -: Април 02, 2014, 10:20:12 »

И при мене е така. Но съм казал (и то не само аз, а непушачите) че може, но само лула. Ако някой пририта за цигара -  на прозореца или вън.

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!