PipeZone PipeZone
Април 30, 2024, 08:37:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Корфу  (Прочетена 9257 пъти)
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« -: Април 22, 2014, 06:38:32 »

Некой да знае магазин за тютюни на остров Корфу? Или в Игуменица евентуално?
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: Април 22, 2014, 08:43:34 »

В Гърция няма много тютюни. За Корфу не знам, но където съм бил единственото, което намерих беше Амфора кафява и (глей сега) 3 Nuns за цигари, изсъхнал като барут.
Амфората намерих в една книжарница, където продаваха и разни други неща (очевидно), а другото в будка до кея в Драма, ако не се лъжа. По курортните места няма тютюни за лула, поне аз доколкото съм видял.

Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #2 -: Април 22, 2014, 08:51:06 »

Еее не там скоро не съм ходил , не знам дали работи още магазина . Иначе знам във ивицата Газа 2 , в Кайз бунар един , 2 във Исландия , 1 в Узбекия и другите все близки , удобни за поръчване . Пък и с хубави цени и асортимент.
Значи най близкия и оборотен е в Нова Каледония , после оня във Заир , има един удобен в Молдова и най готиния е , всъщност е международна верига имат офиси в 6 големи страни - Уругвай , Френска Гвиана , Замбия , Нова Гвинея , Океания и най големия им е в Естония .
Удобно за поръчване отсекъде , пък и сигурно .
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #3 -: Април 22, 2014, 10:33:21 »

В Гърция няма много тютюни. За Корфу не знам, но където съм бил единственото, което намерих беше Амфора кафява и (глей сега) 3 Nuns за цигари, изсъхнал като барут.
Амфората намерих в една книжарница, където продаваха и разни други неща (очевидно), а другото в будка до кея в Драма, ако не се лъжа. По курортните места няма тютюни за лула, поне аз доколкото съм видял.



Ами то пътя  е до Солун, и не се влиза в Солун, само по околовръстното, и все надолу  през Янина (Йоанина дет й викат) и до Игуменица. От там с корабче до Керкира.
Принципно не е проблем да се отбием и в Солун и в Янина, стига да не е нещо от рода на 40-50 километра далече от магистралата. За тутун си струва човек да кръшне от пътя. Драма е малко в страни, не знам дали си струва човек да бие толкова път, но ако некой знае със сигурност в Солун, Янина или Игуменица, и в Керкира да пише. Знам че Гърция е зле в това отношение, но може и да има, знае ли човек.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #4 -: Април 22, 2014, 10:50:41 »

До Солун за тютюн за лула , не си хаби времето. Отработено е .
Прав си Гърция е зле по въпроса .
Може би , не знам в Атина ...
Активен

pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #5 -: Април 22, 2014, 10:54:06 »

До колкото съм чел по разни форуми, положението в Гърция е като тука - Клан, Боркум Риф, на Мак Барен датските ароматични недоразумения... Нищо интересно, дори по-зле от тук (ние поне си имаме латакиева смес по магазините). Гърците поголовно си поръчват тютюн от странство. Ако има хубави магазини, то те ще са в Солун - Игуменица представлява една дълга крайбрежна улица, осеяна с кръчми, селяндури и късотрупи гъзести девойки.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #6 -: Април 22, 2014, 11:03:25 »

До колкото съм чел по разни форуми, положението в Гърция е като тука - Клан, Боркум Риф, на Мак Барен датските ароматични недоразумения... Нищо интересно, дори по-зле от тук (ние поне си имаме латакиева смес по магазините). Гърците поголовно си поръчват тютюн от странство. Ако има хубави магазини, то те ще са в Солун - Игуменица представлява една дълга крайбрежна улица, осеяна с кръчми, селяндури и късотрупи гъзести девойки.

В Солун поне лули могат да се намерят. По будките имаше Буц Шокен колкото искаш. Тутун никъде не видех, дори и от най-калпавите. Ама рекох некой от колегите може да знае некое скрито магазинче. 
При всички положения нема да се занимавам. Отивам директно, пък там на Корфу ако изскочи нещо че купим. Ако не, здраве да е.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #7 -: Април 22, 2014, 11:16:38 »

Ae , че ми стана любопитно за Корфу :
http://www.vrisko.gr/en/dir/tobacco-cigars-cigarettes/corfu/
http://www.vrisko.gr/en/dir/tobacco-stores/corfu/

ей така , като затръгна за некъде проверявам из търсачките къде има потенциални магазини за тютюн
Активен

balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #8 -: Април 22, 2014, 11:24:45 »

Ae , че ми стана любопитно за Корфу :
http://www.vrisko.gr/en/dir/tobacco-cigars-cigarettes/corfu/
http://www.vrisko.gr/en/dir/tobacco-stores/corfu/

ей така , като затръгна за некъде проверявам из търсачките къде има потенциални магазини за тютюн

Тенкю
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #9 -: Април 22, 2014, 12:16:56 »

... 3 Nuns за цигари, изсъхнал като барут.



Такова нещо за първи път чувам. Да не би да си е обикновения 3 нънс само в пликче? В Англия така го продават.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #10 -: Април 22, 2014, 01:31:21 »

... 3 Nuns за цигари, изсъхнал като барут.



Такова нещо за първи път чувам. Да не би да си е обикновения 3 нънс само в пликче? В Англия така го продават.

Не знам. Беше в пликче, което на пипане беше като слама и не го купих. Не помня цената, но не беше нещо фрапиращо. Пликчето беше като на тютюните за цигари, но нямаше надписи никакви за какво е, нито на гръцки, нито на друг език.
И аз за първи път видях такова нещо.
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #11 -: Април 22, 2014, 02:20:54 »

... 3 Nuns за цигари, изсъхнал като барут.



Такова нещо за първи път чувам. Да не би да си е обикновения 3 нънс само в пликче? В Англия така го продават.


Не знам. Беше в пликче, което на пипане беше като слама и не го купих. Не помня цената, но не беше нещо фрапиращо. Пликчето беше като на тютюните за цигари, но нямаше надписи никакви за какво е, нито на гръцки, нито на друг език.
И аз за първи път видях такова нещо.



Да не би да е тоя?

http://www.tobaccoreviews.com/blend/4434/bells-three-nuns-pouch-version
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!