PipeZone PipeZone
Април 30, 2024, 10:57:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Разпродажба на Балкан Сасиени във 4ноггинс  (Прочетена 12828 пъти)
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« -: Април 29, 2014, 01:29:48 »

Здравейте,

Утре на 30-ти Рич Готлиб от 4ноггинс.цом ще разпродава запасите си от Балкан Сасиени.

Може до десет кутийки на човек макс, ще бъдат по 4.75 долара. Ако некой има интерес, утре пада цената.

Ето какво пишеше у мейла който съм получил:
Only $4.75 per tin, April 30 only... don't miss out!    1.800.364.5126
Visit 4Noggins.com
CIGARS    CONSIGNMENT TINS    TINNED TOBACCO    PIPES    ACCESSORIES    DRUG STORE BLENDS
Balkan Sasieni: just $4.75 per tin, for one day only on Wednesday, 4/30
Rich Macedonian Orientals and pungent Latakia are blended with a base of golden and red Virginias to produce what has become one of the most popular premium pipe tobaccos in the world. The history of Balkan Sasieni Smoking Mixtures begins almost a hundred years ago and this fine tobacco draws its roots directly from that family of tobaccos. Don't miss out on these great savings: just $4.75 per tin, for one day only on Wednesday April 30th.
(Limit 10 per customer)
Shop Cigars Now!    Shop Pipe Accessories Now!
800.364.5126  |  richard@4noggins.com
40 Court Street, Middlebury, VT 05753
©2014 4noggins.com
 
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #1 -: Април 29, 2014, 01:48:41 »

Абе на мен 10 ще са ми доста , ама , ако има мераклий да си делнем една 10 .Да пишат , то аз 4 5 ще мога , ама иначе другите ще са ми доста / финансово / , не откъм селара .  Ухилен Ухилен Ухилен
Нещо ако някой реши да пише на лични .
Активен
Daniel Panev
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 131



Ел. поща
« Отговор #2 -: Април 29, 2014, 02:17:25 »

balkan boy - то ти ако не поръчаш Balkan Sasieni ще пиша на админа да ти смени името!

А сега сериозно - ще поръчваш ли? Ако 10 бройки ще ти дойдат много - дай да делнемЕ?
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #3 -: Април 29, 2014, 02:28:36 »

Ако някой поръчва и има нерви, да ме има предвид за една кутийка за проба. Не съм се регистрирал в сайта и не не съм поръчвал оттам, а и като знам, като най-регистрирания получател на тутуни, пури и други, че ще ме дебнат в засада на всеки пощенски и митнически пункт......
Та ако някой ме вземе напредвид - ще съм благодарен - ако не - здраве!
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #4 -: Април 29, 2014, 03:15:34 »

Еми до тука сме 4-ма. Руско и Цефи немат регистрация, да поръчаме с Панев по 10 бройки всеки, и може да делиме на 4, по пет на човек.

Аз ще поръчвам със сигурност 10 броя, щото много ме кефи тоя тутун (не за джабе е тоя ник Усмивчица )
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Daniel Panev
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 131



Ел. поща
« Отговор #5 -: Април 29, 2014, 03:19:33 »

Е точно утре Панев не може да поръча, за това гледам да се присламча към тебе...
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #6 -: Април 29, 2014, 03:30:04 »

Абе аз и на 3 4 съм навит , ако ви бъркам сметките ,не знам ,ама то Войводата ще си викне 10 за селара и Пиниза е ние 3 - мата да си разделим 10 . Обаче трябва да решим как да ги викнем , щото то е на име . Та така . Аз ако имах карта и регистрация , ехеееее . Много не съм в час с тия неща , нали съм от провинцията . Завърти очи
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #7 -: Април 29, 2014, 03:33:19 »

А бе кофти е че може само 10 на човек, а не може два пъти да поръчаш. Същото беше и с Балкан Собранието. Иначе аз ако зема 4, и другите по 2 кутийки на човек. И така става.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Daniel Panev
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 131



Ел. поща
« Отговор #8 -: Април 29, 2014, 03:58:31 »

Еми зимай Усмивчица
Активен
Caesar
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 61



Ел. поща
« Отговор #9 -: Април 29, 2014, 04:10:03 »

Като дойдат и ако хартисат кутийка-две - бройте ме и мен. Ако не - здраве.
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #10 -: Април 29, 2014, 06:32:50 »

 :-\Принципно,при добро стечение на обстоятелствата,може да задели някой една останала самотна кутийка и за мен.Ако остане...
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #11 -: Април 30, 2014, 08:35:43 »

Регистирах се, поръчах, платих......така, че нямате ангажимент към мен - 10 бр. са ми много, така, че ще има и за препродаване - за сведение шипинга ми е 46.10$, демек ще се разпредели върху поръчаното количество....
Като доде ще дам сигнал и ще обявя търг с явно наддаване!!!!  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен (бъзикам се - да не почне сега некой да критикува, злослови и т.н.)
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #12 -: Април 30, 2014, 09:06:02 »

Нещо прават далавери с шипинга. На мен ми излезна 38 долара.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #13 -: Април 30, 2014, 09:52:52 »

Нещо прават далавери с шипинга. На мен ми излезна 38 долара.

Нормалната търговска практика, 50% намаление за сметка на увеличението на шипинга.....Няма значение-нали пак сме хепи от една страна......!
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #14 -: Април 30, 2014, 10:31:09 »

Ха ха ха ,по 5 долара шипинг на кутия , те квото са намалили , са си го сложили пак със шипинга . Е тва се казва , измамници от класа . То това го узнаваш , като щракне картата , вече . Ейй , няма безплатен обяд .
Опасни хора . Всичко е бизнес - ма то няма логика Сасиенито от 11 намалено на 7 долара и още де го намалят .
Научиха се и те на наште " Разпродажби и намаления " , българските - 50 % отстъпка с предварително коригиране на цените , със 55 отгоре . Ха ха ха , изроди .
Е тва е , като не си римлянин тоест като си от страна от 3 свят ще плащаш налог , на Цезаря и тва е . 
Аз колко неща гледам в Йбей - лули , инструменти , стругове ,на невероятни цени , обаче или няма шипинг , или на Юес приорити майл интернешънъл шипинга е неква , звездна цифра . Иначе за Сащ фрии шипинг , ама за същото разстояние , към БГ трицифрен .
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!