PipeZone PipeZone
Април 30, 2024, 09:55:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 2 3 [4] 5
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща в Пловдив.  (Прочетена 41879 пъти)
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #45 -: Септември 09, 2014, 02:57:42 »

като нищо.
Активен

getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #46 -: Септември 10, 2014, 08:05:19 »

Малка грешка - Бунарджика.-... ама все тая.
Активен

POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #47 -: Септември 10, 2014, 09:41:24 »

Бунарджика? Значи си около мен !Олекна ми! Щото ,мисля си , свестен човек, пък Кършияка !?!Айде,Руско, ти си!
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #48 -: Септември 10, 2014, 04:01:27 »

Верно Жоро в нашата махала , само изроди и аз измежду тях . Значи нормалните не оцеляват . Или както викаха за квартал Надежда в София , навремето - във Надежда няма надежда.
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #49 -: Септември 10, 2014, 06:06:42 »

Не споря, не споря ! Ухилен За незнаещите -  междуквартална вражда /много стара и сладка / !
« Последна редакция: Септември 10, 2014, 06:09:48 от POPЕYЕ » Активен
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #50 -: Септември 11, 2014, 04:17:21 »

айде ся изтрепете се зарад мен!!! Начи ей тука тва ми е телефона, 0878746891, да не стане разминаванка утре.
Активен

POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #51 -: Септември 11, 2014, 06:38:29 »

Знам, знам ти телефона ! Сбирката е сигурна , сега се чух с  Ники и каза 99,3 % ,щото нищо не се знаело .И от мен около 99,6 % .Кво по-сигурно от това . Щото има и решаващ фактор - НИЩО НЕ СЕ ЗНАЕ. Аре , до утре! Ще ти звънна около 17-18 часа , щото нищо се не знае  Ухилен Ухилен Ухилен
Активен
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #52 -: Септември 13, 2014, 04:22:03 »

Да си дойдем на думата Намигване
Добре дошли на Гец и сие Усмивчица

Без Русен...няма как Завърти очи

Сандокан с двата ножа Ухилен

Русен гледа лошо Ухилен

Овит...умно Завърти очи

Доктора в атака Усмивчица

Борето,кандидат пушилист-първа изпушена лула...ще продължава Намигване

 Плезещ се Смотан

И всички да знаете....на Русен любимата чекиика със зелените очички Ухилен Ухилен Ухилен

Желая напоително изкарване софийската група.Наздраве и умната Намигване
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #53 -: Септември 13, 2014, 05:10:08 »

Наздраве,Филибе!Днес ви кроях изненада,ама друг път ще стане. :(Пак се сетих за хората и мишките.Исках да ви навестя,даже транспорта си организирах,но жената се разболя...
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #54 -: Септември 13, 2014, 05:32:36 »

Жалко !Другият път !
Активен
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #55 -: Септември 13, 2014, 07:35:27 »

Живи и здрави Ози...
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #56 -: Септември 14, 2014, 10:05:53 »

Според мен много хубава среща си стана , и взеха да стават все по хубави всеки път . Трябва да отбележа мнението си по няколко точки от дневният ред , както следва .
1 . Гец е много свеж и готин човек и изкочи със култова фанелка на Пинк Флойд и невероятно умна и чаровна брюнетка на срещата .
2 . Тая моя невероятна ножка, фолдърка със черепчета със зелени очички , реже страшно всичко ,най вече Пиратски кейк / режеше , докато имаше  Плачещ /
3 . Старо Бърно е прекрасна бира ,и я сервират в точният температурен диапазон , като чашите идват яко изпотени .
4 Относно лулите на Гец , сега сериозно . Този иначе невзрачен , но прекрасен и духовит човек , прави невероятни лули от световна класа . Ако сте се заглеждали на снимки негови лули , ще ви кажа че на живо изглеждат много по добре .  Шокиран
Лулите му са много изпипани , геометрично ,не съм виждал по правилно направени , и вътрешно , безупречно разпробити и изшлайфани лули . Просто всичко е като по учебник до най малката подробност , до стотни от милиметъра . Всяка лула е правена във различна дизайнерска концепция , като видяхме не един или два стила лули , а във всяка лула , различен стил на работа и финиш , различни системи , материали , все едно бяха лули на 4 - 5 човека , като изработката при всяка една беше безупречна .
Видяхме класически прави рустиковани лули и 1/4 бент булдог с даймънд шанк , невероятно правилно геометрично изработен . Лула от такова качество със надпис Дънхил би струвала цяло състояние . Въпросната лула тежала някаква рекордна цифра 26 27 грама мисля .
Гладкият финиш беше безупречен , не бях виждал такава полировка на лули , като байцването на Гец е довело до невероятен контраст и прекрасни шарки на бриара , подобна техника е разработеният Златен контраст на Том Елтанг .
Невероятен дизайнерски конус - дъблин чърчуорден , фул бент волкано , мисля , със реверс калабаш система и мущук о акрил с цвят на кехлибар , много рябдка и трудна за направа лула . Видяхме лули от световна класа и качество , което аз лично не бях виждал досега .
Изобщо видяхме 10 12 лули шедьоври, стилистично различни и като финш също , но изработени безупречно и дизайнерски гениално замислени .
За реверс калабашите , няма да споменавам , мущуците от къмбърланд и акрил стоят невероятно ефектно и красиво , просто ни събра очите в точка Гец .
Аз тъкмо се бях възгордял със новата ми Георг Йенсен 1/4 бент Дъблин , и като извади Гец лулите и се почуствах , като бедно , изгонено сомалийче , покрай неговите лули . Ухилен Намигване
Пушихме няколко видове тютюни , пийнахме културно по 5  6 бири и се прибрахме по къщите .
Чудесно културно - масово мероприятие се получи .  
« Последна редакция: Септември 14, 2014, 10:09:25 от rusen plovdiv » Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #57 -: Септември 14, 2014, 10:14:32 »

 Тъй като гледам... сме тръгнали към съставяне на "Хрониките на Луларската дружина от Двете Страни на Балкана" !! Ухилен Завърти очи
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #58 -: Септември 24, 2014, 04:37:43 »

Време е...петък...
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #59 -: Септември 25, 2014, 06:16:29 »

Я се пребройте приходящите - това софианци , от други градове ,и от Бургас най вече ,може би .... а Ъ??
Ако ще идвате повече от заплануването , казвайте да се запазват маси , че да не се смесваме с плебейте ха ха ха  Смотан Намигване
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!