PipeZone PipeZone
Април 25, 2024, 10:48:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Моите лули.  (Прочетена 50998 пъти)
iivetsa
Full Member
***
Публикации: 108


Ел. поща
« -: Декември 23, 2014, 06:51:19 »

За момента ще си припалвам с тези двете!



Още не съм в час с модели, фирми и майстори,но засега не ми е толкова важно,защото тези двете покриват моментните ми нужди!По важното е,че и двете лули се ми подарък от много добри мои приятели,и са ми много ценни поради тази причина,и смятам да си ги ползвам основно тях за в бъдеще!Малката ми е по удобна,и се пуши добре по моите скромни разбирания,а по голямата още не съм я сефтосал за да споделя впечатления!?

За малката съм си спретнал и кожен калъф,да си я разнасям насам - натам  Ухилен







Ще се радвам ако някой ми даде подробности за лулите ми,защото мога да кажа че съм пълен аджамия в тази насока,поне засега!?Аз знам, само че са от бриар,и евентуално мога да разчета марката им,но съм дотук Ухилен
Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #1 -: Декември 23, 2014, 09:02:13 »

 Като гледам, голямата /"бент" - сиреч крива/ ми намирисва на "Питърсън", ако съдя по завършека на мундщука.
 А малката ми се струва че е някакъв "пот". Може да се преведе и като купа или тенджера. А според дължината май клони към категорията на "булдозите". Завърти очи Но нека и по-сведующите да кажат - аз вървя по пътя на логически съждения, произтичащи от досегашни общувания в клубъ. Плезещ се
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
iivetsa
Full Member
***
Публикации: 108


Ел. поща
« Отговор #2 -: Декември 23, 2014, 09:22:58 »

На кривата разчитам vauen,а на другата jeantet,но не ми е толкова важно в крайна сметка Намигване
Активен
Валентин Атанасов
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 125



Ел. поща
« Отговор #3 -: Декември 23, 2014, 10:18:12 »

И ножа е доста добър на пръв поглед
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #4 -: Декември 23, 2014, 10:39:40 »

На кривата разчитам vauen,а на другата jeantet,но не ми е толкова важно в крайна сметка Намигване

Да, кривата е Вауен, аз имах абсолютно същата. Това е ултра класически шейп с тоя пръстен (сигурно се вади, при мен се вадеше) и едно време това е било най-стандартната лула. Сега вече само Вауен я прават.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #5 -: Декември 24, 2014, 12:06:17 »

Jeantet-а си я кътай,че е добра и сравнително рядко срещана лула.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #6 -: Декември 24, 2014, 12:22:07 »

Vauen e немски бранд и е често срещан. Нелоши фабрични лули . Колкото до другата Jeantet, Ozzy e прав. Кътай си я !Стара френска марка . Виж този сайт и ще си помагаш сам занапред .  http://www.pipephil.eu/
« Последна редакция: Декември 24, 2014, 12:56:05 от POPЕYЕ » Активен
iivetsa
Full Member
***
Публикации: 108


Ел. поща
« Отговор #7 -: Декември 24, 2014, 08:43:48 »

Благодаря ви момчета!
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #8 -: Декември 24, 2014, 09:59:05 »

Много са готини Ивец , обаче ножа е по готин , защо ли си мисля , че ти си го правил . Веднъж на една луларска сбирка , срещнах човек , който ме попита , с какво лепило съм си намазал така грозно ръцете .
Той пък бил майстор на ножове , странно  Завърти очи
Активен
iivetsa
Full Member
***
Публикации: 108


Ел. поща
« Отговор #9 -: Декември 24, 2014, 11:40:56 »

Много са готини Ивец , обаче ножа е по готин , защо ли си мисля , че ти си го правил . Веднъж на една луларска сбирка , срещнах човек , който ме попита , с какво лепило съм си намазал така грозно ръцете .
Той пък бил майстор на ножове , странно  Завърти очи

Точно това ножче не е мое дело,иначе съм направил доста Намигване Това е американско на фирмата BRKT,и си го нося за ежедневна употреба. Мога да покажа и мои неща стига да има интерес!?Колегите ножари ми знаят работите,но за другите не е проблем да покажа някои мои изработки!
Активен
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #10 -: Декември 24, 2014, 02:09:28 »

запалката кефи, макар че не е много удобна за лули... Имко руулз!
Активен

iivetsa
Full Member
***
Публикации: 108


Ел. поща
« Отговор #11 -: Декември 24, 2014, 02:14:31 »

Аз съм голям фен на имко,имам няколко ама вярно не са много удобни за лула Намигване
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #12 -: Януари 18, 2015, 10:48:17 »

Аз пък да кажа, че и калъфа ме кефи страшно......! Въобще .... готин набор! Да ти е сладко!
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #13 -: Януари 19, 2015, 09:03:16 »

Ивец , Давам 2 лули , едната много хубава и маркова , другата не толкова маркова , но добра , проверена пушачка и 1 кутия хубав тютюн , по избор за един твой нож.
Няма нужда да е от Д 2 , Q 1  и да е със някаква сложна химическа формула , да остри пирони , да реже 3 дни корабно въже и да бръсне , няма да цепя кокали и камъняци с него . Просто острие от нормална стомана , и 440 С може и от механична ножовка може да е , със проста дървена дръжка в червено , жълто байцана . Само да е от тебе правен , ха ха ха .
И без кания може , аз ще си направя , знам   , че си голям майстор и затова искам от тебе нож .Като ида на срещите да кажа , това е на Ивеца нож , та да не се излагам все със Опинели , бокери , Гандзо и т.н. шир потреба чекий.
« Последна редакция: Януари 19, 2015, 09:05:56 от rusen plovdiv » Активен
iivetsa
Full Member
***
Публикации: 108


Ел. поща
« Отговор #14 -: Февруари 16, 2015, 09:19:50 »

Русене,ще те уредя с ножче не е проблем Намигване!Само малко време ще иска,че нещо ми е много натопорчено в момента!Ако харесваш карбонки,имам един готов с дръжка от тик и стомана О1,който е без кания!
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!