PipeZone PipeZone
Март 29, 2024, 04:29:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Заигравки с кожа  (Прочетена 21646 пъти)
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #15 -: Март 30, 2015, 12:36:10 »

Понеже напоследък обикалям по лекари и т.н. и нямах време , искам да се похваля със една нова придобивка от Ивеца.
Нож , ловен фикс , със дръжка от Тик , със плосък скос , изработен от високовъглеродна карбонова стомана О-1 и закален до доста висока твърдост по скалата на Рокуел .
Ножа е във невероятна , формована кания ,  импрегнирана във специални масла , за професионална обработка на кожа . Много удобен и зверски здрав нож , от много качествена стомана .
Просто видях много ножове на Ивеца , има и ковани , изработката е на много високо ниво , може би има 4  5 човека в страната , които правят толкова качествени неща , но цените там са доста по различни от неговите  Ухилен.
Ивеца е много готин пич , пихме ракия и бира , хапнахме едни пържолки със горски гъби , много готино мероприятие , скоро щял да намине и през чичо Лео .
Ножа е за цял живот , просто е много хубав , наистина класа в изработката - Ножа е 1 номер от поста на Ивеца 21 Ноември, 2014 - първият след мини ножа вв дланта на майстора .

http://bladeforum.bg/index.php/topic,2623.100.html
Активен
iivetsa
Full Member
***
Публикации: 108


Ел. поща
« Отговор #16 -: Март 30, 2015, 02:00:51 »

Русене, радвам се че си доволен, със здраве да си го ползваш!
Активен
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #17 -: Март 30, 2015, 04:14:53 »

честито Усмивчица
я го снимай и го покажи да му се порадваме Усмивчица

ААААААААААААА  аз сега разглеждам какво е направил Ивеца и да си взема и аз нещо

http://iivetsa.blogspot.com/


И защо не си публикувал твоя блог да  гледаме
« Последна редакция: Март 30, 2015, 04:19:37 от socrat_bg » Активен
Валентин Атанасов
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 125



Ел. поща
« Отговор #18 -: Март 30, 2015, 04:55:13 »

И аз си избрах един ще го мятам няма как
Активен
iivetsa
Full Member
***
Публикации: 108


Ел. поща
« Отговор #19 -: Март 30, 2015, 05:45:42 »

Пичове,в блога има основно стари неща правени по поръчка,и от там няма какво да предложа!Бачкам в свободното време,малко поръчки и малко мои проекти,затова за момента не мога да се похваля с голям асортимент!Радвам се,че ви харесват нещата които правя!
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #20 -: Март 30, 2015, 06:10:30 »

Пичове,в блога има основно стари неща правени по поръчка,и от там няма какво да предложа!Бачкам в свободното време,малко поръчки и малко мои проекти,затова за момента не мога да се похваля с голям асортимент!Радвам се,че ви харесват нещата които правя!

Да поръчваме значи. Ако си на линия. Аз имам некакви идеи за ножове, ако имаш време да те занимавам с поръчки.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
iivetsa
Full Member
***
Публикации: 108


Ел. поща
« Отговор #21 -: Март 30, 2015, 06:45:44 »

Най рано след месец ще се ангажирам с поръчки,защото в момента ми е бръмнала главата  Ухилен
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #22 -: Март 30, 2015, 07:51:54 »

Най рано след месец ще се ангажирам с поръчки,защото в момента ми е бръмнала главата  Ухилен

Заради лулите сме и търпеливи хора...ще чакаме, ама отдели време и за Задругата! Че се събраха бая желаещи за чантички за лули, ножове, сувенири и т.н......ние ще си почакаме! Ти само дай сигнал тук и да се захващаме! Усмивчица
Иначе .... страхотни неща...Поздравления!
Активен
V.V.I.
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 87


« Отговор #23 -: Март 30, 2015, 08:32:49 »

Много добра работа, браво! По-нататък може и аз да се възползвам от услугите ти Усмивчица
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #24 -: Март 31, 2015, 05:48:27 »

Ивец,и аз се нареждам на опашката от чакащи.Дай сигнал,като се поосвободиш.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #25 -: Март 31, 2015, 11:06:12 »

Ножа е невероятен , не знам от каква стомана е ама кухненските от неръждавейка ги заточвам за 2 минути 3 броя , а тоя нож хем си беше , като за нов нож прилично остър , и пак 1 час на японските камъни и накрая след строп със паста , бръсне като бръснач .
Обаче много корава стомана тая карбоновата , днеска го пробвах и резах във една чиния нарочно и не ще да се затъпява . Просто много корав нож , Ивец благодаря много , супер е ножа .
Активен
iivetsa
Full Member
***
Публикации: 108


Ел. поща
« Отговор #26 -: Март 31, 2015, 11:27:44 »

Стоманата е О1,на 61 рокуела твърдост,няма как да го заточиш за две минути  Намигване!За сметка на това наистина се заточва много агресивно и държи дълго ряз!Ще ти служи вярно,гарантирам!
Активен
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #27 -: Март 31, 2015, 12:26:26 »

А така...и тук започнахме да си честитим за ножки Усмивчица
Активен
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #28 -: Март 04, 2016, 12:32:18 »

Ивец, върти ми се в главата едно чанте, ама ше говорим като се видим следващия път...
Активен

iivetsa
Full Member
***
Публикации: 108


Ел. поща
« Отговор #29 -: Март 05, 2016, 08:10:15 »

Ивец, върти ми се в главата едно чанте, ама ше говорим като се видим следващия път...

И на мен ми се въртят разни работи,ама все не стига времето!Като се видим живи и здрави,ще кажеш какви си ги наумил!?
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!